2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bence de canım. Doktor muhtemelen rende diye oyle demiş olabilir
Bende cevizi havanda iyice ezip karısımlarina katiyordum boyle sakincası var mi acaba illa rondodan mı gecirmek gerek

Oglumun 5 disi çiktı ama kizimda daha 2 diş var normal mi kizlar ya dra göturmelimiyim sizde durumlar nasil birde zencefil verebilirmiyiz acaba nette bazı sitelerde 8.aydan sonra bazılarinda 2 yasından sonra verilir diyor

Oglumun 5 disi çiktı ama kizimda daha 2 diş var normal mi kizlar ya dra göturmelimiyim sizde durumlar nasil birde zencefil verebilirmiyiz acaba nette bazı sitelerde 8.aydan sonra bazılarinda 2 yasından sonra verilir diyor
Benim kızında altta iki dış var sadece doktor bisey demedi canım kontrol etti de. Gorumcemin kizinin 1 yasindan sonra çıkmış. Normal herhalde canım

Kızlar kızım durmuyo gerçekten durmuyo yani hasta olunca da durmuyo iyiyken de durmuyo. İstediğini yapıyor napicam bilmiyorum ya emekleyerek gidiyor heryere öyle uzanamazsa tutunarak ondan ona yürüyerek gidiyor. Allaha şükür sağlığı iyi ama beni çok yoruyor bi yönden de iyi zayıflatiyo :) :) gel diyo baba diyo dört diyo.gül diyo. Gül teyzesinin adi o alistirdi . kim ne yaparsa yapıyo kiziyorim hayır diye parmak salliyorum aynısını yapıyo. Şakacıktan dedesi hahaha diye gülüyor o da aynısını yapıyo evin neşesi oldu herkesi eğlendiriyor. Son zamanlarda ellerini bırakıp tutunmadan durmaya başladı bana doğru bi adımla geliyor tutunmadan bakalım yurucek diyorlar ama 1 aya yürür belki. O zaman isim daha zor hayvanları çok seviyor kedi var onu görünce çıldırıyor köpeğe ekmek atiyo. Ben 6 aydır kaynanamlardaydim sanırım kızımın boyle güzel gelişmesinde baya etkisi oldu. Evde yaşlılar var onlarla muhatap oluyor falan. Köyde hayvanlar sağlıklı beslenme adına olsun çok iyi oldu. Bide kendi evimizde TV açık olurdu kesin alisirdi burda hic bakmıyor tvye alismadi. Haftaya evimize gecicez inşallah. Tvyi kullanmak istemiyorum bakalım. Bos odaya koysam iyi olur ama dayanabilir miyiz :) benden böyle. Sizinkiler TV izliyor mu. Arkadasimin oğlu 7 aylık TV delisi reklamlar delisiymjs annesi kapatınca kıyamet kopariyomus

Benim kızında altta iki dış var sadece doktor bisey demedi canım kontrol etti de. Gorumcemin kizinin 1 yasindan sonra çıkmış. Normal herhalde canım
Oglanda çıkıp kızda çikmayınca neden diyorum iste sagol canım

Masallah size ya baya yol katetmişsiniz bizde ayakta durma yok bende benim sipalar yurümucek galiba diye üzüluyorum ev kalabalik olunca iyi oluyordur gelismesinde ben tek bakiyorum ikizlere birde yemek bulasik temizlik ikizlerle oynama hepsi bana bakiyor kafayi sıyırasim geliyor bazende neyse ister istemez tv aćılıyor bizde ben kapatsamda aksam esim gelince tv izlemek istiyor haliyle miniklerde bakiyor tabi reklamlari seviyorlar benimkilerde ama okadarda hastası degiller tabi

Dogru tabi canım bende diyorum hele ki benim tek çocuk boyle iyi gelişmezdi herhalde diyodum. Kesin TV de açık olurdu. Ben is yaparken en azından diğerleri bakıyor bebeğe. Senin bide iki çocuk. Yürürler tabi yurumezlerdi. Benim gorumcem erken yürümüş baya evdekiler de halası halası diyip duruyo :) ama diğer gorumcemin kızı geç yürüdü ben takmiyorim öyle biraz uslu olaydı :))))

Oglanda çıkıp kızda çikmayınca neden diyorum iste sagol canım
Dışı düşünmuyodum hiç acaba bende mi gitsem doktora. Geçen hafta hiç bisey demedi doktor muayenede normal herhalde. Beklerim en azından yaşına kadar.

Evde ilk haftalar zorlanirsin ama sonra alısırsın kardesimde ayni senin gibi kv yanina gidiyir 3 4 gun kaliyor rahatlıuorum abla diyor cok faydasi oluyor eve geldiklerinde de kizi hic durmuyor surekli ilgilenilsin kucak istiyor ama benimkilerden daha hareketli
Sende zamanla alısir bir düzene girer

İnşallah canım.

Canim yesil sogani hep soylerler zaten ama gaz yapmiyor mu sende? Sadece nefsimi koreltmek icin 1 2 tane yiyorum canim nasil istiyor ama beni gazdan mahvediyor.. hamilelik oncesi gaz sorunu nedir bilmezdim artik hersey gaz yapiyor ve kizima da geciyor neden bilmiyorum..

Benim ilk kızım tam 10 buçuk aylıkken yürüdü.bu kızım yaşından önce yürümez herhalde.her bebeğin gelişimi çok farkli

Dışı düşünmuyodum hiç acaba bende mi gitsem doktora. Geçen hafta hiç bisey demedi doktor muayenede normal herhalde. Beklerim en azından yaşına kadar.

Bizim kızda da yok dış hatta dişsiz nenem benim diyorum gülerken çok komik oluyor

Bende cevizi havanda iyice ezip karısımlarina katiyordum boyle sakincası var mi acaba illa rondodan mı gecirmek gerek
Toz şekline geliyorsa sıkıntı olmaz canım

Evet 8den itiberwn verilir diyor blw sayfasında da

Oy maşallah kuzuya canım. Bizde de tv izlenmiyo kuzucuk dogdugundan ber aksam o uyuyunca acıyoruz tek kaybımız haber saatini kaçırıyor olmak onun dısında bir zorlugu olmadı:)

Bizde öyle olur inşallah :)

Anladım canım çok teşekkür ederim sali günü gidiyoruz insallah bebek arabası yerine kanguru tercih ettim bakalım

Ne güzel ya masAllah kuzucuga

Gül mü diyor şoktayım maşallah diyorum ben sarpın gül dediğini düşünemiyorum hele köpeğe ekmek atcak yok yani köpeğimiz var arka bahcede yeni tanıstırdık daha heyecanlanıyor onu gördüğünde
Biz arka arka sürünüyoruz buaraya yazmostım 10 gün oldu heralde ayakta basıyor artık sıralamaya baslıyacak az kaldı blw üsulu gittiğimizden eliyle herşeyi yiyor bardakla su içecek ben destekliyorum şu an az kaldı
TV izlemiyoruz ama katı kurallarım yok sdece tv ve interneti zamanında yerinde kullanmasını öğreticem yasaklamıyacağım bizden bu kadar

Gerçekten gül diyor bende inanmadim ilk basta herhalde gel diyo ama biz ayırt edemiyoruz dedim. Sonra hem gel hem gül dedirttim arada fark vardı. Her zaman demiyo genelde sabahlari baya keyifli oluyor o zaman ne istersem yapıyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…