2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba anneler oğluma gece uykusu öncesi mama verebileceğimi söyledi doktorumuz 9 aylık anne sütü ile besleniyor fakat devam sütü hipp seçtim çok keyifle içmiyor önerebileceğiniz devam sütü var mı acaba

Biz pekcogunu denedik.kizimda begenmiyor ama baska secenegimiz yok.aptamil zorunlu devam.

Bende hipp kullanıyorum ama doktor beğenmezsen sma humana evolvia da kullabilirsin demişti.aptamil ve hero baby i de hiç önermemisti

Arkadaslar benim kizim cok zayif ve cok küçük bir bebek aslinda istahli bir bebek. Yemesinde hicbir sıkıntı yok. Fakat uyku duzenimiz yok. Cok asiri hareketliyiz bir dk yerinde durmuyor poposunun uzerinde oturmuyor. Aglamayi cok seviyor. 14 haziran dogumlu 2500 gr dogdu . Suan 8000gr 72 cm bu ay hic kilo almadi. Cildiricam. Morelim cok bozuk. Ne yapmam lazim kilo almasi ocon . Dktr simdiye kadar normal demisti zaten zayif dogdugu icin.ama onceki aylarda kilo alimi vardi. Bu ay kilo almadi daha gitmedik dktrane yedireyimde kizim kilo alsin. Uzuntuden sutumde kesilmek uzere zaten.

Sağlıgı degerleri yerindeyse niye kilo aldırmaya çalışacaksın ki canım? Önemli olan dogum kilosunu katlaması. Degerlerinde bir problem yoksa kendi halsiz düşkün degilse varsın zayıf olsun dert etme etkileme sütünü

Mrhb benım kızımda 15hazıran dogumlu 2500 dogdu 8500 kilosu artık en hareketlı zamanları kılo almıyor hastalandı bide 15gun yemedi saglıklı olsund kilo önemli değil

Selam kızlar nasılsınız buralar bayağı sessizlesti bebisler hareketlendikce foruma girmeye vakit bulunmuyor sanırım.en azından ben öyleyim haftaici ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor haftasonu nasıl geçiyor hiç anlamıyorum.bugun kızım ilk dişini patlattı çok şükür . Darısı diğer dişlerine İnsAllah.hic yerinde durmuyor her yeri karıştırıyor sürekli peşindeyiz bir buçuk yaşına kadar biraz yorucu olucak bizim için ama sağlık olsunda herşey olur.

Hayirli olsun dişleriniz.

Ben yumurta sarısı bir iki kaşık yoğurt tam buğday unu ,bı tane ince rendelenmiş ceviz koyup boza kıvamına getiriyorum
Yağsız tavaya az biraz tereyağ koyuyorum sonra arkalı önlü pisiyorum.tatli. İstersek sicakken üstüne pekmez ,tahin falan sürülebilir

Kızlar bizim 5. Ve 6. Dişler yolda olunca aniden kafamda diş temizliği belirdi...nasıl yapıyorsunuz hangi marka ürünleri kullanıyorsunuz? Ne zaman başladınız?

Karnımda daha dogrusu göbekten asagım kasıklarımda cok değişik hareketler var sanki bebek hareketi gibi regl olmadım daha hiç gaz sancısı nasıl oluyor onuda bilmiyorum yani hamile değilimdir diye düşünüyorum ama bu nedir göbek düşmesi yaşayan var mı?

Canim o gazdardir göbegin düşse agrı olur diye biliyorum kimilerinde de midesi bulaniuormuş

Kızlar bizim 5. Ve 6. Dişler yolda olunca aniden kafamda diş temizliği belirdi...nasıl yapıyorsunuz hangi marka ürünleri kullanıyorsunuz? Ne zaman başladınız?
Bizde baslamadık dis yemizligine nasil olur acaba nette disleri sargi beziyle ıslatip silin diyor ama hic yapmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…