2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bizim 5. Ve 6. Dişler yolda olunca aniden kafamda diş temizliği belirdi...nasıl yapıyorsunuz hangi marka ürünleri kullanıyorsunuz? Ne zaman başladınız?
Muz şeklindeki diş fırçasından aldım arada dişlerini kaşırken fırçalanmış oluyor:)

Malum yaz geliyor güneş kremi olarak ne kullanacaksınız bebişlerinize. Geçen yaz doktorumuz tavsiye etmemişti o yuzden kullanmamıstık ama bu yaz kullanacagız arayış içindeyim

Hayırlı kandiller kızlar. Nasılsınız bebisleriniz nasıl iyidirler inşallah. Biz yeni yerimize geçtik alışmaya çalışıyoruz kızım 3 gün sonunda alıştı. Önceden bi kaç açık atıyordu şimdi artik kendinden emin yürüyor. Çok güzel bisey onun yürümesini görmek. Rabbim herkese nasip etsin

Yürüyor mu aaa
Hayırlı olsun

Masallah kuzuya ya daha bizimkilerde emekleme bile yok tembel teneke benimkiler

Oy maşallah darısı bizlere inşallah. Oğlum anca emeklemeye basladı bir haftadır ay yuruse ne tatlı olurlar kuzular yaaa

Oy maşallah darısı bizlere inşallah. Oğlum anca emeklemeye basladı bir haftadır ay yuruse ne tatlı olurlar kuzular yaaa

Benimki de swninki ile arasinda 1 gun var, benimki de 2 hafta oldu emekleyeli, emeklemesinin zorlugu kadar kolayligj da var sanirim, yani artik cok kucak istemiyor, kizlar bu arada bu 2 haftadır algilari ne kadar gelisti artik resmen bebeklikten ciktilar, bülübülü nerde deyince cami, pisi pisi jerde deyince kapiyi, bir kus konmus deyince avuc icine elini koymayi, kirmjzi balik deyince eliyle balik isareti yapmayi, anneannesi saklaninca anneanne gitmis deyince evde onu aramayi herswyi bu 2 haftada ogrendi diyebilirim, bu ara artik bebeklikten cikip cocuk oluyorlar sanirim :)

Maşallah kızına inşallah ömür boyu böyle sağlam adımlar atar bu hayatta.darisi bizlere de olsun inşallah

Merhaba. Aklıma takılan bi soru var size sormak istedim. Oğlum 10aylık olacak bir hafta sonra isimiyle çağırdığımda bakmıyor normalmi acaba. Yani değişik sesler çıkardığımda tepki veriyor aslında . Annelik işte herşeyde aman bişe mi var diye kurt düşüyor içime

İsmiyle seslenmeyi şimdiye kadar çok yapmadıysanız ismini bilmiyor olabilir belki

Biz bugün 10 aylık olduk öğünleri ücemi çıkarcam kızlar aksam yemegide mi verilcek siz nasıl yapıyorsunuz

Biz bugün 10 aylık olduk öğünleri ücemi çıkarcam kızlar aksam yemegide mi verilcek siz nasıl yapıyorsunuz
Ben aksam yemegi hep verdim bizle birlikte yiyor kahvaltı aksam yemegi. Bakıcıyla da ogle yemegi yiyor canım nice 10aylarınız olsun inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…