2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ay hadi insallaahhh

Oy yrrimm onu
Firlatiyir cnm
Tutuyrm sallarken besikte

Oy yrrimm onu
Firlatiyir cnm
Tutuyrm sallarken besikte

Ferromixin hakkında bilgisi olan var mı acaba

Bana ac karna ver dedi sadece
Dort saat ac durmuyorkar ki
Iki saat yeter bence

Bize de yeni verdi saglik ocagi ama sanirim bu ilaci kullanmayacagim, hem yan etkileri cokmus hemde benim kiz bu aralar huysuz birswy olup cikti nedenini bilmiyorum hicbir duzeni kalmadi

Teşekkürler teyzesi :) daha güzelleri sizin olsun

bende ustunu ortturmek istemiyor diye almak istiyorum ama nasil olur bilemedim.Altina ince birsey mi giydireceksin bir de boyu 6-9 aylkk mi acaba,malum bizimkiler nisana kadar giyerler nerden baksak.Benim evim en ust kat,ara odayi bebek odasi yaptim ama usumesin istiyorum.
Bu arada usume demisken deneyimli anneler zaten biliyordur ama ben yeni birsey ogrendim paylasayim.Bebegimizin usuyup usumedigini anlamak icin pratik bir yol varmis,ensesinden 2-3 parmagimizi hafifce sokuyormusuz,sicaksa ne ala..soguksa giydirin bebeleri

1 yaş aldım Nisan a kadar giyer, çok sıkmasın diye. Keratalar çabuk büyüyor. Altına ince bir şey giydirdikmi tamamdır. Polar olanlar daha sıcak tutar, bunun içi dışı pamuk. Sürekli ya üstünü açıyor ya da yüzüne çekiyor battaniyeyi korkuyorum ben de. Teşekkürler bilgi için de :)

siz nasil beslenmeyi planlayabiliyorsunuz ya,ben bebegim istedikce sut/mama veriyorum.ortalama 3 saat olsa 8 ogun aliyor.rotadan once 10.5 gibi uyuyup 5 saat kesintisiz uyurdu artik o da yok,ne zaman kalkacagi acikacagi belli degil

Yaa bende artik iyice rotadan suphelenmeye basladim, rotadan sonrq bambaska birswy cocuk oldu benim kiz, gece gunduz cokmus huysuz birsey olup cikti

Yaa bende artik iyice rotadan suphelenmeye basladim, rotadan sonrq bambaska birswy cocuk oldu benim kiz, gece gunduz cokmus huysuz birsey olup cikti

Aynen canim bizimki de.rotadan once 10.5 ta uyuyodu 5 saat deliksiz sonra sut verip yine uyutuyodum.Simdi hala ayakta uyumadi besikte tepiniyor hic uykusu var gibi de durmuyor napicam ben anlamadim

Tesekkur ederim.ben de dediginiz gibi hazirladim verdim.tadina baktim aci falan degildi.kizimda begendi,su niyetine icti.evt,jolemsi oluyor iyi karistirinca.30 ml suya hazirladim toplamda 1 poseti.

Evet eğer ensesi veya göğsü soğuksa üşüyordur

Anladim canim o zaman aktiflestirelim tontislerle

Ben varım

Aynen canim bizimki de.rotadan once 10.5 ta uyuyodu 5 saat deliksiz sonra sut verip yine uyutuyodum.Simdi hala ayakta uyumadi besikte tepiniyor hic uykusu var gibi de durmuyor napicam ben anlamadim

Rotadan sonra bizde olmadı ama 4.ay aşısındsn sonra bambaşka bir kız oldu kuzum.huyu suyu değişti resmen.bixinde gece uykulari bozuldu

Ayakkabilar oluyor cnm
Dagitma :)
Tanrıııım şu an gerçekten çok mutluyum
Offf... Geçicek dostum.. Demek bir de genç kız var evde, zor olmalı ama bikaç yıla yoluna girer herşey

Bizimkinin rutini 7 de başlıyo. ama uyuması nasıl oluyorsa 10 u buluyo

Geçmiş olsun, umarım ben okuyup da cevap verene kadar da geçmiştir.
bizim evde de kızım hastalandı önce geçen hafta, hırıltı öksürük ve burun akıntısı vardı.O daha iyi ama şimdi de eşimle ben salya sümük hastayız, ailecek sezonu açtık yani
Kıza çayagacı yağı ile yattığı oda da buğu yaptık. Rahat nefes alsın diye yatağının başını yükselttik ve sık sık burnunu yıkadım. O bizden çabuk atlattı maaşallah.

Haklısın , her ne kadar kısa uykuları olsa gün içinde, uyanıklık süresi 2 saati geçince hem huysuzlanıyor hem de uyutmak çok daha zorlaşıyor.

Hey maşşşallah. Hayalimde ki gelecek
Bizimde düzelir inşallah :) gündüz maksimum 45er dk uyuyor gece yine iyi şükür ama minimum iki defa üç dört beş oluyor bazen uyanıyor
Bu modelden bi tanede bizim evde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…