2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Yaa imrendim şimdi onlari.keske bizde de olsa.
İlk kizimda 30-31 yasindaydim.ama ilk old.cok tecrubesizdim.annem 2 ay yanimdaydi.sonrada esim cok yardimci oldu.mesela banyo yaptiramiyordum.yastik siz kucagima alamiyordum incitirim diye.beslerken bogulacak diye oluyordum

Erkek bebiş anneleri havalar soguyor malum bebekleri tek kat mı giydiriyosunuz altını. Kız olsa giydir kilotlu çorap da erkek bebeye ne gydircez

Nasıl gidiyor peki :)

İnsaallah

Benim ki 10 günde fitil le yapıyor o zaman ben bunu hiç kullanmayim :)
Bende aynı sorunu yaşadım . Doktora sormadan vermeyecegim simdilik

Yaa bende artik iyice rotadan suphelenmeye basladim, rotadan sonrq bambaska birswy cocuk oldu benim kiz, gece gunduz cokmus huysuz birsey olup cikti

Bir ay oldu biz hala ayniyiz. Bugün ,4. Ay aşısı oldu bakalım değişecek mi? Belki eski haline döner :)

Ben varım

Rotadan sonra bizde olmadı ama 4.ay aşısındsn sonra bambaşka bir kız oldu kuzum.huyu suyu değişti resmen.bixinde gece uykulari bozuldu
,4.ay aşısından sonra eski haline döner insaallah. Bugün asi olduğu için bı garip . Bı kaç gune netlesir

Aslında aklımda hiç öyle şeyler yok. Eşime güveniyorum. Kendisiyle de en başından beri şayet beni bir gün aldatacaksan beni boşa öyle git ne yapıyorsanız yap dedim. Hala aynı düşüncedeyim. En iyisi konusmsk

İnsaallah

Benim ki 10 günde fitil le yapıyor o zaman ben bunu hiç kullanmayim :)
Bende aynı sorunu yaşadım . Doktora sormadan vermeyecegim simdilik

Yaa bende artik iyice rotadan suphelenmeye basladim, rotadan sonrq bambaska birswy cocuk oldu benim kiz, gece gunduz cokmus huysuz birsey olup cikti

Bir ay oldu biz hala ayniyiz. Bugün ,4. Ay aşısı oldu bakalım değişecek mi? Belki eski haline döner :)

Ben varım

Rotadan sonra bizde olmadı ama 4.ay aşısındsn sonra bambaşka bir kız oldu kuzum.huyu suyu değişti resmen.bixinde gece uykulari bozuldu
,4.ay aşısından sonra eski haline döner insaallah. Bugün asi olduğu için bı garip . Bı kaç gune netlesir

Aslında aklımda hiç öyle şeyler yok. Eşime güveniyorum. Kendisiyle de en başından beri şayet beni bir gün aldatacaksan beni boşa öyle git ne yapıyorsanız yap dedim. Hala aynı düşüncedeyim. En iyisi konusmsk

Bugün asi günüydü. Babam sağlık ocağına götürecekti erkenden. Ancak sabaha kadar nöbet tuttuğum için cok uykusuz kaldim. sabah anneme verdim alın siz götürün ben yatayım diye. Çünkü gündüzleri hiç uyuyamıyorum. Hep bı tarafım kalk oğlumla git diye ama hoop uyumuşum bile. Oglus az ağlamış maşallah. Beni görünce bı dert yakınması var bı mutlu oluyor , içim gitti. Sanki ,anne bunlar beni götürdü canımı yaktı getirdi bı daha beni bırakma der gibi, konuştu durdu. Bütün gün dibinden ayirmadim. Meme de uyudu yaptırınca uyandı hamakta salladım ama hala yatmış değil 1 saattir ama gözler kapalı. Sakinleşmis ama uyku namına bı etki yok gibi

Lilithic bakici buldun mu sen canim,bende gorusme yapiyorum,icime sinen biri var gibi.anlasirsam yilbasinda donmeyi planliuorum.Pzt asi oldu kizim,ondan midir bilmiyorum atesi cikmadi ama 2-3 gundur asiri huysuz.bugun cok kotu gecti agladim resmen bas agrisindan

eshma benim kizim da aynen usluydu,rota bir nebze sknti cikarmisti simdi iyice yoldan cikti:)sinirden guluyorum artik,cok sukur verene ne diyim gecer insallah bu gunler

Erkek bebiş anneleri havalar soguyor malum bebekleri tek kat mı giydiriyosunuz altını. Kız olsa giydir kilotlu çorap da erkek bebeye ne gydircez

kucukken erkek kardesime annem alttan giydirirdi kulotlu corap.simdi belki pedagoglar cinsiyet ayrimi acisindan sakincali bulur ama eskiden hava daha beter soguk olurdu,ise yarardi

Zor ama dayanmalıyız. Arada bir kaçamak yaparız

kucukken erkek kardesime annem alttan giydirirdi kulotlu corap.simdi belki pedagoglar cinsiyet ayrimi acisindan sakincali bulur ama eskiden hava daha beter soguk olurdu,ise yarardi
Bakalm yeni nesil nasıl yapıyo ona gore davranırım bende:) ailede hep kız bebe olunca bilemedim:))

Bakalm yeni nesil nasıl yapıyo ona gore davranırım bende:) ailede hep kız bebe olunca bilemedim:))
Ben geçen sordum erkek bebeklere külotlu çorap varmı diye varmış aldım :) gündüzleri giydiriyrm gecede rahat yatsın diye çıkarıyorum :) yoksa hep kucakta olduğundan yukarı toplanıyor eşofmanları

eshma benim kizim da aynen usluydu,rota bir nebze sknti cikarmisti simdi iyice yoldan cikti:)sinirden guluyorum artik,cok sukur verene ne diyim gecer insallah bu gunler

Geçecek canım daha neler gorucez.senin ilk mi bilmiyorum .benim 4,5 yaşında bı kızım daha var ve eşimle sürekli ne zaman büyüdü diyoruz.dun akşam eski resimlerine baktım daha dün gibi.oysa büyük kızım zor bı bebekti kolik,gaz,reflü ,laktoz intoleransi,uykusuz ve çok hareketli.su an hepsi unutuldu sadece güzel olanlar kaldı.bunlarda da öyle olacak daha duş çıkartması,emeklemesi ,her yeri karıştırması,yerdeki minik çöpleri bile ağzına atması,cekmecelwri boşaltması,yürüyünce her yere tırmanması uzarda uzar.

Böyle yazıyorum ama bugün bende ağlama noktasında bı gün yaşadım kızımın uyumamasindan.

Ben geçen sordum erkek bebeklere külotlu çorap varmı diye varmış aldım :) gündüzleri giydiriyrm gecede rahat yatsın diye çıkarıyorum :) yoksa hep kucakta olduğundan yukarı toplanıyor eşofmanları

Ben kıza giydirmeye başladım hatta bugün gittim 3 tane daha aldım
Erkekler içinde var külotlu çoraplar lcw ye falan bakabilir siniz

NE ilgisi var diyeceksiniz belki ama
Külotlu çorap

Nasıl gidiyor peki :)
Her gün düzenli yapmayı plandım elbette;her diyet ve spora başlayan gibi.
Ancak mümkün olmadı tabi;haftada 2-3 kez 3 mil yapabildim.
Porsiyonlarımı da çok abartmamaya çalıştım bu arada.
Sonuç 4 kg.
Yetti mi... Hedefe 5,5 kg cık var.
Artık 1 mille ısınıp ardından fitness blenderın, sorunlu bölgeye göre kısa egzersiz programları var onları uygulamayı düşünüyorum.

BEn annemlerle aynı şehirde yaşıyorum. Bakıcı işi şans işi biraz. Umarım bebeğinizle iyi anlaşır ..

Kızlar bugün 4.ay kontrolümüz vardı. Aşılarımızı da yaptırdık. 7350 gram olmuş kilosu. Boyu da 68 cm olmuş. Bu ara emerken kasılarak ağlamasının sebebi bağırsak ağrısıymış. Meme emerken bağırsakları da hareket ediyormuş. Geçici bir durum ve yapacak bişey yok dedi. Elma suyuyla başlayalım dedi.

Bir derdim var ey ahali...
4 ayın sonunda çözmüş bulunuyorum ki;
bizim eşşek sıpası gündüz uykuslarına, uyandıktan en geç 2 saat sonra yatmalı, aksi halde huysuz ve ağlak.
Bu gündüz uykularına (doğru zamanlamayı yakalarsam eğer) uyku arkadaşı ve emziğiyle başbaşa dalabiliyor.
Ancak aynı eşşek sıpası, sıra gece uykusuna gelince, bir canavara dönüşüyor.
7 de başlayan uyku rutini 10da ancak sonuç veriyor. Henüz uyku eğitimi ciddiyetinde değiliz, o yüzden;
yatır kaldır emzir...yatır kaldır emzir...ooooffff...kısır döngü... fenalık geldi. Çıldırcam.

Benim doktorum ne kadar isterse emzir dedi sakın dinleme onu.

okudum canim.Ben de zaten hic vermeyecegim dememistim,suan eksikligi olmadigi icin doktorumuzun uygun gordugu zamanda baslayacagim.Sanirim 5.ay kontrolunde baslatacak.yavastan ek gida olayina da girecegiz
Ben vermiyorum demir. Yazıyı da okudum. Benim doktorum vermedi. Doktoruma güveniyorum valla. Bizim ailede demir eksikliği yok çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…