2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar dün sabaha karşı bugunde bütün gece kızım mızırdanıyor sürekli gözlerini açmadan bişeyi varmış gibi. Ne oluyor bunu yaşayan var mı aranızda??

Ay ayni bnm kafa
Ikinci oglum babasina benzedigi icin cok seviniyrm
Asik oldugum adamdan bi tane daha :)

Ya su tosbalara bak yaa
Yerim

Ben de eşime aşığım ama bebeklerin uzaktan yakından ilgisi alakası yok eşimle tamamen benim anne tarafım belki karakterleri eşime benzer o daha önemli Orangutann
Bnm ilk oglum bana ikinciside babasina benziyor
Esim sarisin yesil gozlu bnm tosbikto da oyle
Cok hosuma gidiyor oyle olmasi
Bitane benden bi tane ondan :)

Merhaba arkadaşlar bebeğimin scayip saçları dökülüyo. Döküldüğünü duymuştumda bukadar fazla olması da normal mi acaba ?

Günaydınlar, ya bizimki çok iştahsız bu ara. Emmiyor, mama takviye veriyordum günlük 200 cc onuda içiremiyırum kafayı yedirtcek bana.

Benimki de uyanikken emmeyi reddetmeye basladi, birde alincada sadece sag gogsumu aliyor solu almiyor 4.gundur bu halde benim de sinirlerim bozuldu ama bir arkadasimin bebegi de 1 hafta nerdeyse emmemis buyume atagi sanirim

Kizlar kanguru almayi dusunuyorum esim bebek dogmadan once moje marka kanguru almisti ama begenmedik ya sizin daha kaliteli kanguru oneriniz var mi

Benimki de uyanikken emmeyi reddetmeye basladi, birde alincada sadece sag gogsumu aliyor solu almiyor 4.gundur bu halde benim de sinirlerim bozuldu ama bir arkadasimin bebegi de 1 hafta nerdeyse emmemis buyume atagi sanirim

Ay benim cadı hep öyle sadece uykudan kalkınca ilk mahmurlukla alıyor yoksa mümkün değil .benimkinin büyüme atagiyla alakası yok inşallah seninki sadece büyüme atağıdır.yoksa çok yıpratıcı.

Kizlar benim sutum her geçen gün iyice azalıyor artık saginca 30 cc çıkıyor iki memeden.sut yapan herseyi yiyorum kızımıza emziriyorum ama sut azaldıkça azalıyor.yemekten 5 kilo almışım . Ne yapsam bilemiyorum.en azından 6 ay anne sütü alsın diye uğraşıyorum. Canim çok sıkılıyor sut olayına

Yemek tek basina sut yapmiyor ki,yenilen seyler sutun kalitesini arttirir sadece.Bol su icebiliyormusun canim,humana sut cayi vs.
Ben bunlari duzenli kullaniyorum ne bileyim faydasi oluyor gibi geliyor.Moralini bozma,sut yok ta deme,damla da olsa insallah faydasina olacak sonucta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…