2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar çevrenizdekiler ( kolu komşu) bebeğe dokununca nsl uyarıyoruz?
Bi de benim kayınvalide oğlanın sürekli pipisini elliyor,iğde diye seviyor. Benim hiç sevmediğim bir hareket. Bu el kadar bebeğe pipisini yuceltmeyi öğretiyor. Büyüyünce kadar da o şekilde dokunacagindan eminim. Sizce nasıl uyarmaliyim. Çok alıngan çünkü. Şimdi kalkar sevdiriyor der bu de, kocamla da papaz olmayayim

Benim sevgili kayınvalidem de ,
Kızımın altını havalandırdığım/bezini değiştirdiğim zamanlar çıtçıtlı badisinin çıtçıtlarını kapatmamı tembihler...

"Kızım çıtçıtları kapat öyle havalandır, babası da olsa öyle açık durmasın edebli olsun "

Yaşları yaşanmışlıkları gördükleri vs hürmeten saygımdan ve sevgimden tmm anne peki anne tmm tmm der geçerim.

Ben yine kendi bildiğimi yaparım.
Ama senin olay çok farklı.
Pipi elletmezdim %100
Kırılırdı bozulurdu ama hazetmem gram.
Bence sen de saygı ve sevgi çerçevesinde güzelce söyle eminim bozulur ama bir daha ellemez.

Aynı doku sanırım çok da dikkat etmemişim :) aktifi ben de kullandım ama memnun kalmadım, iki üç kere taşırdı tuvaletini

Kesinlikle bir yolunu bulur ellemesini engellerdim. Önce kocamla konuşurdum durumu.

Canım musade etsem benim k.valide de yapar eminim. Çünkü ne zaman yanında açsam pipisini elle diyor daha çabuk tuvaletini yaparmış ki bence alakası yok. bende her defasında diyorumki kesinlikle cinsel organına çok dokunmamak gerek sakıncalı. Gereksiz bir farkındalık oluşturmaya gerek yok. Sonra duruyo hrmen kapatma açık kalsın. Onada cevabım var yanlızken yeterince havalandırıyorum. Şimdi etrafa yaparsa temizleyemem diyorum. Müdehale ettirmemek lazım. Çok sakıncalı cidden erken ergenliğe sebep oluyor de

Selam canım, günde kaç cc mama veriyorsun?

Söyle bi kiyaslama oyle karar ver canim. Ilerde pipisinin sayesinde kadinlardan ustun bi varlik oldugunu dusunul kadinlari hice sayan asagilayan hor goren erkeklerden mi olsun yoksa pipisinin sadece işemek ve neslin devamini saglamaya yarayan bi organ oldugunun farkinda olan kadina saygili hor gormeyen erkeklerden mi olsun istersin oglunun. Benim annem buna benzer seyi bikere yapti uyardim ne demek pipine kurban olurum kizim olsaydi onunkinede kurban olcakmiydin deme oyle bidaha benim oglum pipisi sayesinde kahraman oldugunu sanmayacak dedim birazda sakince. Bozuldu uyarmasam ilerde sorun buyuyecekti

Baydır gremiyodum bende kızlar hersey yolundadır umarım bebeler de sizler de iyisinizdir:) bez konusu dönmüş komili kullanıyorum bnde memnunum prima kullanıyodum kokusu rahatsız etti beni çok smdi komili kullanıyorum memnunum cok sukur

Kiz allah seni
Ben burda daha hamilelikten itibaren oyun halisi alin diye basbagiriyrm
Sanada al dedim kac kere
Ondan sordum
O zaman bu gerçekten komik oldu:)
Haklisim da işte gönül öyle demiyo. Hayiiiiir yaa bana düşkün olmalı sadece bana :))))babası havalanıyor sana benziyor dediklerinde. Halbuki hiç benzemiyor bence :)))
sarp aynı babası ve bana babasına benziyor dediklerinde cok seviniyorum babasında sustugunda babasına güldüğünde cok seviniyorum Çünkü ben eşime aşığım ve onun düşüncelerine Ehayranım :) inşallah ilerde iyi anlaşırlar

Canım nerden alıyorsun internetten mi markettenmi

Böyle diyorum ama inan bende seviniyorm. Çünkü öyle mükemmel bi adama benzemesi onur verici bence. Hep dua ediyorum kızım ilerde babası gibi biriyle karşılaşır inşallah diye :)

mavimli valla biraksam benim ki de içecek herhalde. Herkes şişko diyo. Ablamin kızı 1 yasında bizimkinden zayıf. Onun kıyafetlerini gönderiyor ablam bizimkine anca oluyor. Ablam siz gönderin senin bebeğin kıyafetlerini diyo :)))) bakalım nolcak inşallah fazla almazlar.

Boşver milleti takma. Doktor boy kilo oranı önemli dedi. Ona bak sen. Oranlıysa sıkıntı yok. Zaten 6 ay öncesi obez bebek kavramı da yok. Benim doktor istiyorlarsa vereceksin diyor içim rahat valla benimkiler de 6-9 hatta 12 aylıkları giyiyorlar :)) aynıymış seninkiyle.

Aynen bizim doktor da dedi ne kadar isterse diyo. Yerim yaa tombis şeyler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…