2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar benim sutum her geçen gün iyice azalıyor artık saginca 30 cc çıkıyor iki memeden.sut yapan herseyi yiyorum kızımıza emziriyorum ama sut azaldıkça azalıyor.yemekten 5 kilo almışım . Ne yapsam bilemiyorum.en azından 6 ay anne sütü alsın diye uğraşıyorum. Canim çok sıkılıyor sut olayına
Sağ çok sağ, bitince 5-10 dk daha sağmaya devam et. Her emzirmeden sonra da sağ göğüs iyice boşalsın

Kızlar bizimki dün denize girdi ama ağladı :) sonrada bir uyudu 4 saat acık havayı seviyor evde en fazla 2 saatte bir 10-15 dk uyuyor

Emzik kac ayda bir değişmeli?

Ben de eşime aşığım ama bebeklerin uzaktan yakından ilgisi alakası yok eşimle :oha: tamamen benim anne tarafım :KK53: belki karakterleri eşime benzer:dua: o daha önemli Orangutann Orangutann
Eşine asiklara bi kisi daha ekleyin. İnş ona benzer diye diye kocisim benzettim. Keşke birazda uslu ve uykucu bi bebek olsun diye
Dua etseymisim.

Yok canım yaa gazı olsa eninde sonunda çıkar rahatlar. Ağrısı olsa sabah susmazdı herhalde. Sabaha da okadar enerjik başladı ki anlatamam.ama ben perişanım :KK43:
4 gündür oğlumda öyle. Ama benimki uyanıyor emmiyorda. Gazi var ama 4 gündür çıkarıyorsa. Bugün farkettim dilinde yara varmış. Sanırım azaldı emmeye başladı. Biberonu bile tutmuyordu. Bu gece 8 kere kalktı mesela. Derin uykuya geçmiyor 4 gundur

Benimkininde buara çok dökülüyor+benim saçlarmda dökülüyor :KK43:
Neden sacimiz dökülüyor. Bnm iki avuç çıkıyor. On taraflar hafif kökleşmiş. Bi de gür saçlı yım Allah'tan.

Kizlar benim sutum her geçen gün iyice azalıyor artık saginca 30 cc çıkıyor iki memeden.sut yapan herseyi yiyorum kızımıza emziriyorum ama sut azaldıkça azalıyor.yemekten 5 kilo almışım . Ne yapsam bilemiyorum.en azından 6 ay anne sütü alsın diye uğraşıyorum. Canim çok sıkılıyor sut olayına
Ben hergun arpa kaynatıp içiyorum bi bardak. Günde üç kere falan ceviz incir laktamil rezene ve bol.su içmeye çalışıyorum. Ama en çok duştan sonraki ve gece ki kesintisiz uyku ( en az 3-4 saat ) süt yapıyor. Bi ara bol bol sagmistim . Ondan sonra arttı sanki

Kızlar bizimki dün denize girdi ama ağladı :) sonrada bir uyudu 4 saat acık havayı seviyor evde en fazla 2 saatte bir 10-15 dk uyuyor

Emzik kac ayda bir değişmeli?
Ayy denizde ne tatlı olurlar . Benimki de bahçeye inip bir saat falan geçince uyuyakaliyor. Ama henüz o kadar uyuduğunu göremedim. Keşke daha önce de hergun soksaydin imkanın varsa. Havalar soguyor artik

Sütü sağınca çıkan miktarla ilgilenme sen sürekli emzir sonra da sağ iyice boşalmalı ki üretim olsun. Çok yemek yemeye gerek yok boşuna kilo yapar onlar sen düzenli ve sağlıklı beslen. Suyunu ihmal etme yeter allahın izniyle. Face de emzirme grubu var ordaki adminler yardımcı oluyor kaç kişi nin sütü yokkken süt vermeye başladılar oraya da üye ol yaz yardim al için rahat eder

Ay benim cadı hep öyle sadece uykudan kalkınca ilk mahmurlukla alıyor yoksa mümkün değil .benimkinin büyüme atagiyla alakası yok inşallah seninki sadece büyüme atağıdır.yoksa çok yıpratıcı.

Yaa bilmiyorum ki ne oldu benimkine, cok inanmam ama nazara mi geldi nedir, herkes koca yanak diyor :KK43:

Kızlar giremedim bugün. Köy deyim biliyosunuz. Yangın çıktı. Bizim evin yanındaki ev yandı çok şükür. Bize sıçramadi yangın hamdolsun. Çok korktuk anca kendine geldim valla. Ne kötü ne zor bisey mis Rabbim dusmanima vermesin inşallah

Kızlar giremedim bugün. Köy deyim biliyosunuz. Yangın çıktı. Bizim evin yanındaki ev yandı çok şükür. Bize sıçramadi yangın hamdolsun. Çok korktuk anca kendine geldim valla. Ne kötü ne zor bisey mis Rabbim dusmanima vermesin inşallah
Büyük geçmiş olsun canım.

Allah korumuş. Geçmiş olsun. Yaralanan olmamıştır ins

Çok geçmiş olsun verilmiş sadakaniz varmış

Ay cok fena geçmiş olsun

Cok gecmiş olsn canım.rabbim bi daha yasatmasın.zor bi durum maddi ve manevi acıdan

Canım gelmiş geçmiş olsun. Allah komşunuza da kolaylık versin.

Cok gecmis olsun ya, bak simdi komsularina bile uzuldum

Çok geçmis olsun evi yananlara da Rabbim yardim etsin çok zor.

Kizlar biz 111 günluk olduk benim kızım hala dönmüyor dönmek icin de bir çaba harcamıyor normal mii?? Sürekli kucak is tiyor pek yatmıyor.

X