2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
A angelina 34 canım bazılarınada etki etmemiş gece içmek .bünyeyle alakalı demekki.ama ben ilk defa sabah namazını cok afedersin bögürmeden kıldım:)

Cok cok gecmis olsun. Ne mutlu ki duymussunuz :)

Canım o değişiyormuş sanırım bebek büyüdükçe son adet tarihi ile uyum sağlıyormuş ...benimde satla uyumlu değil sat a göre 7 artı bir doktora göre 6 artı 1

kizlar sari akintisi olan varmi benim gibi. hergun bu sari akinti.bi doktora gitsemmi acaba.yoksa sizlerdede varmi

Selam kızlar , benim bulantılar son hız devam ediyor . Dün akşam serum taktırdım metpamid katıyorlar içine ama hiiiiçç faydası olmuyor. Dr zofran ve premesis yazmıştı. Zofran eczanelerde yokmuş muadil bir ilaç almış eşim öğlen içtim bir tane iyi geldi . Ama geçici bunlar tabi bikaç saate tekrar başlıyo. Premesis aldırmadım daha mı iyi bilemiyorum kızlar kullanan var mı?

az kalmış zaten en iyisini yapmışşın güzel haberlerle gel inşallah :)

Benim ayaklarım çok üşüyor, ayaklarımın altına sıcak su torbası koysam zarar verir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…