Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar bugün 6+0 oldum. Koku hassasiyetim devam canım çok bisey yemek istemiyor sizler nasılsınız
Ben 5+4'üm hiç bir belirtim yok arada kramp batma harici aksine daha çok yiyorum geceleri karnım sürekli aç. Yumurta tavuk balık her şeyi pişirip yiyorum. Dün canım çok kuru fasulye pilav çekti bugün yaptım tam Türk usülü burda şehriyeli pilav yapmak zor. Mükemmel oldu. Yarın da kısır çekiyor canım. 😂

Benim de 6+2 de 4m dedi doktorum.Ama kalp atışı net değil 10 gün sonra gel dedi aşırı tedirginlik bastı beni
Canim bir gun bile cok fark ediyomus, bazi doktorlar dun gelseydin goremezdik diyo. Icin rahat olsun, bugun gitsen duyarsin buyuk ihtimalle:) hareket gormus muydu kalbinin?

Canim bir gun bile cok fark ediyomus, bazi doktorlar dun gelseydin goremezdik diyo. Icin rahat olsun, bugun gitsen duyarsin buyuk ihtimalle:) hareket gormus muydu kalbinin?
Evet evet ama belirsiz dedi hatta adım adım ilerler zaten dedi.10 gün sonra gel dinleyelim dedi. Sen bu kontrolde duydun mu canım atimini

Buradan instagram linki bırakılabiliyor mu bilmiyorum bir link bıraktım buradaki hesaba göre cinsiyet hesaplayın tutacak mı çok merak ediyorum

X