2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım benim sarımsı yeşilimsi akıntı var normal mi bilmiyorum
Yeşilimsiyle mikrop var demekdir canım, sen bir idrar tahlili yaptır mutlaka çıkacaktır mikrop doktoruna söylersin en azından tedaviye başlar. hemen geçer zaten bi kaç ilaçla

kizlar sari akintisi olan varmi benim gibi.:110: hergun bu sari akinti.bi doktora gitsemmi acaba.yoksa sizlerdede varmi:KK76:
Ben de sarı akıntı oluyor hergün. Hamilelik ile alakalı ve normalmiş. hatta hamilelik boyunca oluyormuş. her ıslandığında çamaşırını değiştir mutlaka.

Canım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah hayırlı haberler verirsin bize
Bebeğim sanırım gelişmiyo beta hcg yukselmiyor. Kese büyüyor ama istenilen düZeyde değil. Normal de düşürebilir mişim yada kurtaj olmalıy mışım . Kurtaj olmadım çünkü 1 cm bile değil kese ki pembemsi akıntılar basladı. Hakkımda hayırlısı bakalım

Bebeğim sanırım gelişmiyo beta hcg yukselmiyor. Kese büyüyor ama istenilen düZeyde değil. Normal de düşürebilir mişim yada kurtaj olmalıy mışım . Kurtaj olmadım çünkü 1 cm bile değil kese ki pembemsi akıntılar basladı. Hakkımda hayırlısı bakalım
Şimdilik acele etme canım sadece dua et ..rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar; bende bu cuma gideceğim doktora, kalp atışı duydum, bebişi de gördüm ama çok küçüktü, sanırım bu gidişimizde daha net görebileceğim. Cuma günü paylaşırım sizinle.

Devlet hastanelerinde her ay kan ve idrar tahlili yapılıyor. Zorunlu.
Sen devlete mi gidiyorsun?

Benim bu konuda kafam cok karisik. Gerekliyse neden diger hastaneler her ay test yapmiyor. Gerekli degilse devlet hastaneleri neden her ay tahlil istiyor. Kafamda deli sorular :KK53:
Hayir canim ozel hastaneye gidiyorum ilk hamile oldugumu ogrendigimde hormon idrar kan falan bakiomisti ama bugun yine kan verince sasirdim hani saniodum ki 12. Haftaya yani ikili taramaya kadar daha test yapiomicak ama demekki yapiliomus

Kizlar ya bulantim bas donmem var kasigimda agriyo da ama benim goguslerim agrimiyo sadece cok az doldu gibi bu normal mi acaba sizin gogusleriniz agriyomu bende kalp atisini duymak icin persembe gunu gidecegim insaallah

Selam.arkadaşlar
vajinal progestan kullanan arkadaslar vardi... ya benim camaşirim hep geri gelen ilactan başka ıslak oluyo sizinde öylemi ?

kızlar bugün 10. haftama girdim...
ve okuldan eve geldiğimde yoğun kahverengi akıntıları gördüm
apar topar hastaneye gittim..çok şükür bebeğin kalbi hala atıyor...
ama progestana başlattı doktor
bir de kan uyuşmazlığı için iğne vurdu

Bu haftada artık risk azaldı sanıyordum ama maalesef :110:
10. haftama girdiğime sevinemedim bile

Yeşilimsiyle mikrop var demekdir canım, sen bir idrar tahlili yaptır mutlaka çıkacaktır mikrop doktoruna söylersin en azından tedaviye başlar. hemen geçer zaten bi kaç ilaçla
Yarın doktora gidicem söyliycem canım ben de şüpheleniyorum .teşekkür ederim :)

efsunsuz efsunsuz bende 10. haftadayım.gecen hafta az bişey kanamam oldu.cok şükür geçti.dedigin gibi tehlikeli zaman gecti deyince sanki hersey başa sarıyo.

efsunsuz efsunsuz bende 10. haftadayım.gecen hafta az bişey kanamam oldu.cok şükür geçti.dedigin gibi tehlikeli zaman gecti deyince sanki hersey başa sarıyo.

hiç sorma arkadaşım ya...şurada hafta sayıyordum rahatlıyordum nereden çıktı şimdi bu...
üstelik ağır kaldırmadım uzanmadım böyle elle tutulur birşey de yok
abdest alırken lavaboya ayağımı uzatmaktan olmaz herhalde...
çünkü haftalardır bunu yapıyorum

yere üç kez kalem düşürdüm aldım başka da aklıma birşey gelmiyor

Merhaba hanımlar Allah nasip ederse ben de Haziran annesi olacağım.
Ben de sarı akıntı var.
İlk kez bu sabah safra çıkardım ama asıl midem çok gaz yapıyor. Çok rahatsız oluyorum. Sıvı şeyler tükettiğimden 1 kilo kaybettim.
Benim gibi sürekli mide şişkinliği gaz yaşayan var mı? Doktor normal dedi ilaç vermedi

hiç sorma arkadaşım ya...şurada hafta sayıyordum rahatlıyordum nereden çıktı şimdi bu...
üstelik ağır kaldırmadım uzanmadım böyle elle tutulur birşey de yok
abdest alırken lavaboya ayağımı uzatmaktan olmaz herhalde...
çünkü haftalardır bunu yapıyorum

yere üç kez kalem düşürdüm aldım başka da aklıma birşey gelmiyor

Eğilmemek mi gerekiyor? Valla ben eğiliyorum ama.

X