2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hakkında hayırlısı olsun cnm benimde kanamam vardı ya bebeğim dün düştü.bi parça geldi kanla beraber meğer bebeğim düşmüş.kızımın doğum gününde bebeğimi kaybettim

Kizlar ya bulantim bas donmem var kasigimda agriyo da ama benim goguslerim agrimiyo sadece cok az doldu gibi bu normal mi acaba sizin gogusleriniz agriyomu bende kalp atisini duymak icin persembe gunu gidecegim insaallah

Canım benim de göğüslerim hiç ağrımıyordu kalp atışını duymaya giderken hatta korktum acaba bişey mi oldu bebeğe diye ama onunla ilgisi yokmuş bazılarında ilerleyen aylarda dolgunlaşıp hassaslaşıyormuş normal yani merak etme.İnşallah güzel haberlerle gelirsin

Hakkında hayırlısı olsun cnm benimde kanamam vardı ya bebeğim dün düştü.bi parça geldi kanla beraber meğer bebeğim düşmüş.kızımın doğum gününde bebeğimi kaybettim
Ben kürtaj olmak istemiyorum kanamam başladı tam da kanama değil. Pembe lekeler var dr kendin de düşebilir kurtaj da dedi. Ben de kendi haline bıraktım en hayırlısını rabbim biliyo (

Kızlar hamilelik dedikleri gece 3-4 kez lavaboya gitmek...bide çok afedersiniz gaz çok oluyor şimdilik bunlardan ibaretmiş
Bende ayni sekilde sik gidiyorum. Sanki cok fazla su icmis gibi 3 4 kez cikiyorum.
Birde nette gebeligin videosu vardi. Bagirsaklar garibim bebege yer acmak icin sekilden sekle giriyor. :) Gazda ondan sanirim.

Ben girmeyeli neler olmuş neler.. 3 günlüğüne Karadeniz turu yapınca uzak kaldim sizlerden.
H hilalkrvn hayirli olsun. Çifte sevinç ne muazzam. Bu grupta ne çok ikiz oldu ay rüya gibi. İkiz bekleyenlerin sulalesinde varmı acaba ikiz?

Ben 2 gün raporluyum kalcamdaki ağrı nedeniyle. Oturduğum yerden kalkınca, egilince kemik batıyor sanki kalcama. Bazen topalliyorum. Ortopedisyene gorundum. Bel fitigina benziyor dedi. zaten başlangıç seviyede 3 fitigim vardi.Hamilelerin kullanabilecegi 2 Krem verdi fakat kadın doğum doktorum bi kremi yasakladı. Ancak bu ağrı fıtık gibi değilde kemik batması gibi. Bu şekilde sorun yaşayan oldu mu? Bu pönçük dusmesi olabilir mi? kirikciya falan mı gitsem?
Bir de siz ne yiyorsunuz Allah aşkına. Ne dışardan ne evden hiç bisey yemek istemiyorum. kilo kaybediyorum artik

Benim de işim baya sıkıntılı, ağlayarak gitmediğim kaldı bir 3ay bitince belki rahatlarız biraz :)

Ya canım cok geçmiş olsun canım inş. Kötü birşey olmadan geçer. Yemek konusunda çok kötüyüm her aklıma gelenden midem bulanıyor birtek çorba içiyorum biri yaparsa bide salata cok iyi geldi bugün . Ya ailemizde yok çok ilginç babamın teyzesindemi varmı ondanda emin değiliz biz ikizmiler acaba diye düşünüyoruz yani öyle birşey yok hemde ayrı ayrı iki kese gördük bu kısmına sevindim tek yumurta olsa çok sevinemezdim Allah biliyor her çocugum kendine özgü ayrı bir dünya olsun diye düşünüp ikize çok istekli bakmazdım bu açıdan iyi. İnş. Biri kız biri erkek olur...

Selam.arkadaşlar
vajinal progestan kullanan arkadaslar vardi... ya benim camaşirim hep geri gelen ilactan başka ıslak oluyo sizinde öylemi ?
Evet öyle.Gunluk ped kullanıyorum sık sık degistiriyorum.O da neredeyse olduğu gibi geliyor.İse yarıyor mudur acaba?Hiç vucudumdaki progesteron değeri de ölculmuyor

Mide bulantısı hafiften gelip kayboluyor da gaz ve şişkinliği yaşıyorum zaman zaman.Dahiliye Dr u gebelikte de kullanabilecegimi soyleyip renee şurup vermişti.Dayanilmaz olursa yanma ufak bi yudum iciyorum iyi geliyor.

Benim de bir tane fıtığım var önemsiz demişti ama ağrısını çektim. Kalkamadığım da olmuştu.Bir de belimde beze gibi bişey vardı. Kadınlarda daha çok görülürmüş. Yanlış hareketten ağır kaldırmaktan falan. Onun için de belime iğne yapmıştı doktor. Baya oldu çöktü orası hatta. Şimdi bu aralar yok ağrı falan.
Bazen atak dönemi oluyo bazen de uykuya geçiyor ya. Öyle olabilir seninkide. Kırıkçıya gitme bence nasıl güvenicn . Tehlikeli olabilir. Bence dinlenmeye çalış.
Ben hamileliğimi öğrendiğimden beri bir de iltihaplı romatizmam coştu. Geceler ağrıdan uyandığım oluoy. Ama bebek sağlıklı olsun sabrediyorum.

Evet öyle.Gunluk ped kullanıyorum sık sık degistiriyorum.O da neredeyse olduğu gibi geliyor.İse yarıyor mudur acaba?Hiç vucudumdaki progesteron değeri de ölculmuyor
Doktora sormuştum geri cikiyor diye ama yeterince kaliyomuş yinede... ben su gibi olmasindan tedirgin olmuştum sanki idrarimi kacirmiş gibi ıslak oluyo camaşirim arti ilac... sen ne kadar kullanicaksin doktor ne dedi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…