Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çin takvimi ile cinsiyet doğru sonuç veriyor mu sizce ilk hamileliklerinizden ya da çevrenizden çin takvimi ile cinsiyet tutturan var mı ne diyorsunuz? Benim ilki çin takvimine göre erkekti ve erkek oldu hakkaten. Şimdi ikinci de erkek görünüyo takvime göre😬
Benim kız çıkıyor takvime göre tabi ne olur bilinmez sağlıklı olsunlar da 🥰

Canım progesteron zaten vücudun ürettiği bir hormon o yüzden bebeğe de sana da bir zararı olmaz. Ben lekelenmlerimden dolayı 5 tane ilaç kullanıyorum. Hem kalçadan hem göbekten iğne, 3 tane duphaston , 4 tane estrofem, 2 tane progestan fitil :KK70: Sakın ilaçlarını ihmal etme o ilaç rahimdeki kasılmaları azaltıp hem kanamayı engelliyor hem düşüğe engel oluyor. Doktor zararlı olsa verir mi hiç. Lütfen düzenli kullan sakın ihmal etme.
Miyonun mu var? duphaston miyom büyümesine engel olsun diye vermişlerdi bana.

Kızlar çin takvimi ile cinsiyet doğru sonuç veriyor mu sizce ilk hamileliklerinizden ya da çevrenizden çin takvimi ile cinsiyet tutturan var mı ne diyorsunuz? Benim ilki çin takvimine göre erkekti ve erkek oldu hakkaten. Şimdi ikinci de erkek görünüyo takvime göre😬
Benim de erkekti erkek çıktı yine erkek gösteriyor zaten oğlumla aynı ayda doğacak sağlıklı bir kızımız olsa daha iyi ama bakalım hayırlısı olsun

Korkma kuzum için rahat olsun dengeli arttığı sürece sorun yok ben bu hesapla 600 civarı beklediğim değeri 1000 lerde gördüm😊

Merhaba canım, benim 3 veya 3 buçuk kat artmıştı beta hcg değerim. Doktor min %60 artması lazım, daha fazla artması iyi veya kötü bir anlama gelmiyor demişti, keseyi de 3100 civarı görmüştüm ben. Gayet normal yani, önemli olan betanın düşüşe geçmeye başlamaması
Çok teşekkür ederim mesajlarınız için içimi rahatlattınız

Evet canım abartmadan salatada kahvaltıda yiyorum. Ama sapı ödem atıcı olduğu için tercih etmiyorum. Doktorum kilolarca yemediğin sürece sıkıntı yok dedi. Önceki hamileliğimde de yemiştim sıkıntı olmadı şükür.

Ben de öğretmenim 😍hangi kademede çalışıyosunuz hocam? Bende 13 kişilik dil sınıfı olduğu için rahatım. Tek sıkıntı nöbet..

Ben kullanıyorum canım ama lekelenme olmadı. Kanama alanı varsa o da dışarı dökülebiliyomuş galiba ama emin değilim tam.
Anladım teşekkür ederim 💕

X