2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
BAbam anjiyo oldu dün, bizimkiler ona bakıyor, kayınvalideler tatilde, eşim toplantıda... tekim, istirahat imkansız ne yazık ki.
Çözeceğim ama, sağolasın^^
Canım çok geçmiş olsun umarım sıkınto yoktur baban için sana da kolaylıklar.

Bizim ev de kıyamet gibi 2 tane 2 aylık bebe, biri hep aglıyor, bir tane yeni yürümeyi öğrenen 1 yaşında ve sürekli bağıran bir bebe 2 tane 8 yaşında maksimum hareketlilikte 2 oğlan. Annem çıldırmak üzere az kaldı

Biz şimdi antibyotik kullanıcaz tekrar geçmezse yaptırıcaz mecbur

Canım ne diyorsun senin mi hepsi maşallah valla ben iki bebişe zor bakıyorum

Cocuklu kardeşlerin anne evinde bulusmasi en sevdigim ne guzel herkes bi arada Allah annene sabir versin ayni kargasayi yasamak icin bayrami iple cekiyorum

Cok gecmis olsun..stres mide hastaliklarini tetikler..dikkat et..

Bede tam kanguruyu soracaktım araştırmalar yapıyorum ama daha karar veremedim.bebek kanguruda sanki oturuyor gibi duruyor bu aylarda tehlikeli degil mi bu pozisyon bilginiz var mı?

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Momfortbaby kanguru almayı düşünüyorum, 3. Aydan itibaren kullanmaya başlamış ve arkadaşım çok beğendiğini söylemişti. İsterseniz bu markayı da bir inceleyin internetten.

bu markayı da bi araştırayım bqri ama ben bayramda da kullanmayı düşünuyorum ama bayramda 3 aylik olmuyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…