2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba kızlar nasılsınız?
Test sonuçlarımı aldım ptesi doktora göstereceğim.
Ama beni korkutan bir değer var bakabilir misiniz?
Cmv IgG - Pozitif 17
Cmv IgM - Negatif 0,19

Nette baktım biraz çocukta probleme sebep olabiliyormuş var mı değeri böyle çıkan :-(

Ben de cmvIGM NEGATİF 0,27, cmvıgg pozitif 46 çıktı. ben de korkmuştum.2 gün önce doktor değerlendirdi, pozitif olan antikormuş ve yüksek çıkması kötü değilmiş. Zamanında bir rahatsızlık geçirildiğini gösterirmiş sadece ama geçmiş bir rahatsızlık hatta pozitif olması iyi dedi bana. Bakalım senin doktorun ne yorumda bulunacak bana da bilgi verir misin.

Merhaba,
Benim de sağ kasığıma ağrı giriyor ayağa kalkarken, hatta yay gibi gerilediğini hissediyorum yavaş yavaş kalkıyorum yani bence normal. Bir de ben daha hamile olduğumu öğrenmeden önce sırtım resmen yara var gibi ağrımıştı 10 gün hatta böbrek ağrısı sanmıştım.
Ohhhh rahatladım biraz saol cnm bişey olur die korkuyodum aynı sol kasigima giriyorum bnm de yavaş yavaş kalkıyorum artık kuyruk sokumum çok agriyo yatınca iyi geliyo

Ben de cmvIGM NEGATİF 0,27, cmvıgg pozitif 46 çıktı. ben de korkmuştum.2 gün önce doktor değerlendirdi, pozitif olan antikormuş ve yüksek çıkması kötü değilmiş. Zamanında bir rahatsızlık geçirildiğini gösterirmiş sadece ama geçmiş bir rahatsızlık hatta pozitif olması iyi dedi bana. Bakalım senin doktorun ne yorumda bulunacak bana da bilgi verir misin.
Canım bende şimdi iyice okudum zaten birinin pozitif birinin negatif olması gereekiyormuş. Normalmiş değer. Ama doktor bakınca yazarım :-)

Ohhhh rahatladım biraz saol cnm bişey olur die korkuyodum aynı sol kasigima giriyorum bnm de yavaş yavaş kalkıyorum artık kuyruk sokumum çok agriyo yatınca iyi geliyo

Hepsi normal canım hiç telaşlanma, doktorum sadece bıçak gibi saplanıp geçmeyen kaşık ağrısı ile beraber kanama olursa telaşlan dedi.

Merhaba bizde bugun 5+2 iz sanirim ayno gunlerimiz hayirli.olsun ins sag salim qlin kucaginiza dr kontrolu oldunuz mu biz 4+6 da keseyi gorduk 5+5 de tekrar gidicez ins goruruz minnakimi
Hayırlı olsun canım 5+1 kese ve içindeki bebiş göründü tekrar 2 hafta sonraya randevu verdi inş sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi

Maşallah kuzum önümüzde daha çok yol var oğlumda 6 haftalikken duymuştum bakalım hayırlısı zamanı ileri sarmak istiyorum cuma gelmek bilmez şimdi :işsiz::işsiz::işsiz:

evet öyle oluyor...ben de ikili taramayı bekliyorum.. 3 hafta sonra kontrolüm
bazen de vesvese kaplıyor
acaba kalbi hala atıyor mu atıp atmadığını nasıl anlayacağım diye

evet öyle oluyor...ben de ikili taramayı bekliyorum.. 3 hafta sonra kontrolüm
bazen de vesvese kaplıyor
acaba kalbi hala atıyor mu atıp atmadığını nasıl anlayacağım diye

Evet ben de 12.haftada gidicem. Bu kadar uzun beklemek çok zormuş. Ama ikiliyi yaptırmıcam. Sadece ense ölçümü yapılır.

Kızlar krilom krill oil diye bir balık yağı varmış aranızda bilen ya da kullanan var mı ? Doktor bana verdi ama almadım.

Hi
İlacın dozunu düşürmüş oluyo birgün alıp birgün almamakla 1 ay sonraki kontrolünde muhtemelen biraz yükselecektir işte o yüzden aylık düzenli kontrol veriyorlar bize ilacın dozunu ayarlıyorum. ben dahiliye ye gitmiyorum endokrinciler daha uzmanlar bu konuda
Him anladim.canim.tesekkur ederim.cevabin icin.. Dahiliyeci sordu ne kadar a dusmus dedim 0.15 idi. Diyo normal degerler arasinda degil mi filan .doktor bana soruyo.dedim referans değerinden düşük.o zaman bir gun al bir gun alma dedi.ilaci..o yüzden pek.icime sinmedi doktor

Merhaba kızlar nasılsınız?
Test sonuçlarımı aldım ptesi doktora göstereceğim.
Ama beni korkutan bir değer var bakabilir misiniz?
Cmv IgG - Pozitif 17
Cmv IgM - Negatif 0,19

Nette baktım biraz çocukta probleme sebep olabiliyormuş var mı değeri böyle çıkan :-(
Canim ben de cokkk korkmustum ama rahat ol. Igg degerinin yuksek olmasi onceden hastaligi gecirmis.olmani gosterirmis.benim daha yuksekti hatta..doktorum da sorun yok dedi arayip sordugumda. Stres yapma:KK66:

Tutmayanlara buldum :) eşimin amcası mesela son derece dominant hatta eşinin kafasına tabanca falan dayamış ilk yıllar. manyağın teki yabi. Ama bunların 5 kızı 2 erkek çocuğu oldu sonra benim amcam oda böyle manyağın teki. onların da ilk çocuğu kız oldu. aklıma bunar geldi ama yüzdeye vurursak %70 ı tutuyor %30 u tutmuyor. Bence yine de çok güzel bir tespit
Hadi yaa
O zaman gozlemlemeye devam edelim :)
İkinciler icin bisi bulamadim gerci bizim isimize yaramayacak
Bnm hamileligim ayni gectigi icin yine erkek tahmin ediyrz:)
Banada senin bu sefer oglun olacakmis gibi gelio

X