2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cnm diet yaptim iste gebelik sekeri sinirdan az yuksekti
Oglum aslinda alti aya kadar geriden geliyordu oyle onden onden gitmezdi haftalari, sonradan ileri gecmeye basladi bnm yemek yiyebilmemle beraber
Et agirlikli beslendim, sabahlari yumurta mutlaka, ara ogunlerde sut ya da yogurt meyve falan
Tatli cok tuketmedim
Sekerimi olcuyordum aclik tokluk iyi cikiyordu
Sİmdi yine cihaz verdi endokrin doktorum diet yapmalisin simdiden dedi ancak ben hicbirsey yiyemiyorum ki
Suda icemiyrm
Senin ne kadr suruyor boyle
İnsallah bu sefer cok yzun surmez

protein ağırlıklı beslenmek lazım sanırım
ben de su içemiyorum ....çok fena oluyorum su içtikçe...
içine birşeyler katıp içmeye çalışıyorum günde 2 bardağı geçemiyor buna rağmen.
benim ilk gebelik 7. haftadan beri bulantılar ve istifralar devam ediyor
inşallah geçer de sağlıklı besin programına alabilirim kendimi

Ayyy ayni ben:KK43:(
Serum neden??
Ben dort aydan sonra yiyebildim bisiler
Dort ay hicbisey yiyemiyrm
Peynir peynir of:KK43:(
Kansızlığa var cnm anemi hastasıyım zaten hamilelikte daha da düştü en son Dr sen bu kanla doğuma girersen çıkamazsın dedi 5 ayimda hafta da bir kan serumlarla yedim bebek doğana kadar bende 4 ay sonra başladım hafif hafif yemeğe

protein ağırlıklı beslenmek lazım sanırım
ben de su içemiyorum ....çok fena oluyorum su içtikçe...
içine birşeyler katıp içmeye çalışıyorum günde 2 bardağı geçemiyor buna rağmen.
benim ilk gebelik 7. haftadan beri bulantılar ve istifralar devam ediyor
inşallah geçer de sağlıklı besin programına alabilirim kendimi
İnsallahh hersey yolunda gider
Cidden zor durum yasayan bilir
Suyun icine bisiler katmayi denemedim
Desem mi ki
Sadece ilac icerken bi yuduk su iciyrm:s
Ben seni niye ikinci gebelik gibi algiladim ya
Telefondan girinxe boyle oluo sanirsam hatlar karisti

Kansızlığa var cnm anemi hastasıyım zaten hamilelikte daha da düştü en son Dr sen bu kanla doğuma girersen çıkamazsın dedi 5 ayimda hafta da bir kan serumlarla yedim bebek doğana kadar bende 4 ay sonra başladım hafif hafif yemeğe
Hastanede mi kaldin okadar zaman git gel mi yaptin
Ne kadar zor gecmis senin ya
Simdi nasil kanin

Oyy yesinler onuuu
Ne kadar cok kaldi oylee
Bende benm tosuncuga cok diyordum
40+3 te dogdu
Ayy korkmussundur okadar bekleyince demi
Stres oldum resmen normal die direttim ama ne yazikki olmadı kuzum kilo bile almadı oğlum son zamanlar bnm stres olunca çok korktum en son dedim Dr kes al Bn istemiyorum beklemek oda alalım o zmn dedi

Stres oldum resmen normal die direttim ama ne yazikki olmadı kuzum kilo bile almadı oğlum son zamanlar bnm stres olunca çok korktum en son dedim Dr kes al Bn istemiyorum beklemek oda alalım o zmn dedi
Evet ya stresli bir bekleyis
Olsun saglikla gelsinde onemlisi o:)

İnsallahh hersey yolunda gider
Cidden zor durum yasayan bilir
Suyun icine bisiler katmayi denemedim
Desem mi ki
Sadece ilac icerken bi yuduk su iciyrm:s
Ben seni niye ikinci gebelik gibi algiladim ya
Telefondan girinxe boyle oluo sanirsam hatlar karisti

bir dene istersen ben bu şekilde 2 bardak içebiliyorum
su içmezsek idrar yolları iltihabı olabilirmişiz
haziran annelerinde 2. kez anne olacak arkadaşlar çok ondan olabilir canım..

Hastanede mi kaldin okadar zaman git gel mi yaptin
Ne kadar zor gecmis senin ya
Simdi nasil kanin
Haftada gittim takıldı cnm rapor yazmıştı Dr çok zor geçti şimdi en son 6.7 deydi perşembe günü gene kan verdim bakılacak ona göre kan ilaçlarına basliycam

Bu ay diyetisyene gidecektim ama tecrübeli anneler 3. aydan sonra git dediler
ikili taramadan sonra diyetisyene gideceğim..
hem sağlıklı beslenmek bebeğe ve vücuda faydalı besinleri yemek için
hem aşırı kilo almamak için
Ben dun gittim canim bana dedi ki simdi bulantin tiksinmen oldugu icin ben ne soylesem bos. Mutlaka baska seylere yoneleceksin dedi. O yuzden bi beslenme duzeni yaziyorum ama 13.haftana girince tekrar gel kalori ihtiyacini ona gore duzenleyelim dedi

Haftada gittim takıldı cnm rapor yazmıştı Dr çok zor geçti şimdi en son 6.7 deydi perşembe günü gene kan verdim bakılacak ona göre kan ilaçlarına basliycam
Bende iki ay serum yememe rağmen ancak 8 olmuştu kanimm doğumdan sonra bol bol şarap içmem söyledi doktor kuzenim. bunca yıl yükselmeyen ve anemi sınırında dolaşan ben şaraplar sayesinde yükselttim. dahiliye doktorum bile şaşırdı kaldı nasıl yükseldi bu kadar dedi. En son kan verdiğimde 13 du değerim. bunda yine inecektir 8 lere ama bu sefer o serumlari almayi düşünmüyorum. Yani çok kötü yapıyor insanı. ben serum dan sonra eve yuruyemiyordum eşim iş yerinden çıkıp beni eve götürüyordu

Ben dun gittim canim bana dedi ki simdi bulantin tiksinmen oldugu icin ben ne soylesem bos. Mutlaka baska seylere yoneleceksin dedi. O yuzden bi beslenme duzeni yaziyorum ama 13.haftana girince tekrar gel kalori ihtiyacini ona gore duzenleyelim dedi

yani tecrübeli annelerin lafına geldik 3. aydan sonra git demişlerdi
gerçekten öyle şimdi bana balık ye dese yiyememki
neyse şu bulantı evresini bir atlatalım da

slm bayanlar..ben hergün forumdan takibinizi yapıyorum ama yazamıyorum.haftaiçi 8-5 çalışıyorum...eve geldiğimde 2 çocuk...bugün tatil olunca bende biseyler yazmak istedim..dün dr a gittik.hersey yolunda çok şükür... 3.bile olsa aynı heyecan.aynı telaş.. herkes sağlıcakla kucağına alır bebişini inşallah

X