2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Kızlar bebegim kolik her akşam 6 gibi başlayıp bu saatlere kadar gaz sancısı çekiyoruz bnm gibi kolik anneleri neler yapıyorsunuz kafayı yemek üzereyim.
Biz kolik değiliz ama aşırı gazımız oluyor. Hep hareket halindeyiz canım uyanıkken kucağıma alıyorum şarkı açıp dans ediyoruz. Fön sesi açıyorum. Arabaya bindiriyoruz. Dışarı çıkarıyorum. Reflü yatağının kiraz çekirdekleri var onları ısıtıp yüzüstü yatırıyorum. Asansöre biniyoruz. Kısacası susana kadar hepsini deniyoruz. En önemlisi sen sakin ol ve bu durumun geçici olduğunu kabullen. Yoksa insan çok yıpranıyor

Bende bekledim ama çok sukur ateş yapmadı ateş ihtimaline karşı calpol almıştık gerek kalmadı
Ben haftaya erteledim çok sıcak burası normal ateşi 37 sizin normal ateşi nasıldı birde zayıf benim kuzum biraz daha yağ depolasın acıyı az çeker diye bir umut içim gidiyor ya sütten geçecek olsa ben yaptırcam

Kızlar ateşi ne ile olcuyorsunuz bugün temassız ateş ölçer aldık ve bizim kızın ateşini olcelim bı dedik alından 37.5 kulaktan 38 çıktı ne yapicami bilmiyorum ne olur bir şey söyleyin

Bizimki de oldu iki gün önce hiçbir seu sustirmadi bir yerine bir şey oldu diye çıktık hastaneye giderken arabada uyudu hemen bizde geri döndük.neden oldu bende merak ediyorum

İşin garip tarafı benim kızım bir aylık ve vücudu hep sıcaktı biz şimdiye kadar onemsemedik ama olcunce çok korktum kızım hep ateslimiydi yani anlamadım

Kızlar ateşi ne ile olcuyorsunuz bugün temassız ateş ölçer aldık ve bizim kızın ateşini olcelim bı dedik alından 37.5 kulaktan 38 çıktı ne yapicami bilmiyorum ne olur bir şey söyleyin
Temassiz derken bu alnindan temas etmeden ölcen ates ölcermi??

Nasi yani neden iade edicez cnm vermeselermis.... ilk defa duydum
öğretmenler çalışmadan maaşı alırlar yani o ayın parasını peşin veriyor. Ağustos ayında alacağımız maaş Eylül'ün. eylülün 15 inde ayrılacağız ki Eylül de ekimin maaşı yatmasın aslında iadede yokmuş. Seminerin sonu 15 i olduğu için tam ayı doldurmuş oluyoruz.
Eğer seminerin son günü ücretsiz izne ayrılmayıp 10 da ayrılsaydık 5 günlük iade yapacaktık karışık biraz. Anlatabildim mi bilmiyorum :)

Kulaktan ölçüyorum braun ateş ölçerle. 37.5 ten sonra ekrandaki renk kırmızıya dönüyor. Ateşi var demek.

Hangi hamak canim? Bana da söyleyin lutfen. çok lazım inanmazsiniz:)))
Paşa Hamak . Ama mucize bekleme. Ben eğer huysuz ve çok aglamiyorsa koyuyorum uyuyor. Aksi takdirde biraz elde mayisyirip sonra hamakta sallamaya dvm ediyorum.

@mad1410 sünnet için randevuyu
20 ağustos 2017 pazar günü saat 12 00 aldık canım inş hayırla sonuçlanır.
Sen ne yaptın aldın mı sünnet için randevu?

Çok geçmiş olsun canım inş Atlatırsınız. Rabbim yardımcın olsun
Hangi ilde kaça yaptıracaktır iz? Ve de kime?

Bende mamayı nsl bıraktıracak. Sütüm yetersiz. Ama çektikçe gelir diyorlar. Aç olunca oğlan çok ağlıyor. Mecbur veriyorum. Siz nsl azalttiniz. Suyumuz iyi mi?
Bende sıkıldım evde. İse başlamak ogulumu izlemek istiyorum. Zaten sabırsızlık. Bütün gün beni çok çok yoruyor. Bakımsızlıktan oluyorum.

Cok sağol. Umarım yarar yoruldum çünkü :)

İkinci ay asilarini ates dusurucu vermeden atlatan var mi
Ben şimdilik beklemedeyim. Artınca söyuyorum oğlanı.

Kızlar bebegim kolik her akşam 6 gibi başlayıp bu saatlere kadar gaz sancısı çekiyoruz bnm gibi kolik anneleri neler yapıyorsunuz kafayı yemek üzereyim.
Pilates topu yada çekyat üstünde zıplama. Kundak yap, saç kurutma dinlet, arabayla geziye çıkar, eğer göze alabiliyorsunuz çarşafla sallayin

Bizde seste yoktu esimle sessizce yemek yiyorduk uyanmasin diye aklim basimdan gitti valla. Simdi hala uyuyor nasil yorulduysa aglarken yawrum. Ah bu kuzular

yavru ya neden öyle çığlık attı ki...insanın eli ayağına dolaşır gene soğukkanlı davranmışsın..
bir yeri mi acıdı ki
Bende biyeri acidi diye düşünüyorum kafasini cevirmeye calisirken falan cunku birden sustu ah kuzum bide icini cekiyor sonra oyle ic ceke ceke uyuyor hala

Hic oyle aglamayinca korktum. 1 bucuk saat mi ah kuzum insan dayanamiyor ya. Aşı yaparken aglamadi o kadar bizimki. Annelik ciger yanginiymis meger

Kizlar alintilayamadim
Esimle girdikbirbirimize
Offf
Neyse barisiriz birazdan
Cvp veren herkese teşekkür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…