2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
ben başlamayı düşünüyorum sadece 21 saatten fazla ders istemiyorum diye dilekçe vereceğim
21 saat mi normalde kaç saat ki? Ben en fazla 15 saat veriyorum ona bile yoruluyorum. Ücretsiz izine çıkacağım ben. Bu sene bebeklerimle maksimum zaman geçirmek istiyorum inşallah.

Erkekler hep aynı canım sen sakin ol boşver.
Ilk zamanlar bizde çok tartıştık eşimle.
Valla şimdi kavga etmeye üşeniyorum.
Sessiz kalıyorum çoğunluk o özür diliyor.
Bağırınca o da hırslanıyo. Sessiz kalmak benim işime geliyo.zatn yoruluyoruz iki çocukla.
Kadın dilini,ruhunu anlamıyorlar nedense erkekler.
Vurdum duymaz derken bebekle ilgili mi yoksa diğer oğlunla mı ilgili.
Bizde ilk alışamama dönemi oldu bebeğe eşim tarafından
Açık açık söyledim herşeyin farkındayım diye.yok falan filan kıvırdı
Işim olmasa bile verdim eline bebeği baksın yakınlık kursun diye. Şu an iyi araları :)

Kızlar moralim çok bozuk bugun düşünmeden çok sptalca bişey yaptım bi akıl verin bana. Yarın tatile çıkıyoruz. Evdeki bikini üstlerimi denedim hiçbiri olmuyor göğüslerim taşıyor, çok büyüdüler emzirdiğim için. Ben de bikini üstü almaya çıktım. Eşim de kızımla avm nin bahçesinde bi cafede bekliyodu. Neyse bi iki model buldum acaba göğüslerimi toplar mı falan diye denemek için kabine girdim sütyenimin üstünden baktım ama o şekilde anlayamadım. Tam o an eşim aradı kız uyandı çabuk gel diye. Ben de aceleden hem sütyenimi çıkarıp denedim baktım göğüsümü toplarladı ki denk geldimi diye aldım çıktım. Sonra eve gelince takıldı kafama, benden önce o üstü deneyenler olmuştur, onlardan bana hastalık vs geçer mi göğüsten ? Hemen duş aldım bebeği emzirmeden önce ama şuan uyuyamıyorum çok kafama taktım ya bana bişey bulaştıysa ve emzirdiğim için bebeğime de bulaştıysa o an acelem olmasa denerken içine bi peçete falan koymayı akıl ederdim belki. Kızlar bi akıl verin ya. Siz bikini üstü denerken normal çıplak göğüse mi deniyorsunuz ? Ya da sütyen alırken falan deniyor musunuz ? O şekilde bi hastalık falan geçer mi ?

Slm herkese . Bnm oğlan önceden hergun azar azar kakasını yapardı. Son bi haftadır 2-3 günde bir yapıyor ama öyle böyle değil. Hiç bir bez dayanmıyor. Bu kilo ediyordur kesin. Sirt murt kalmıyor. Alt açma bezi bile batıyor. Gecenin bir vakti emzirirken etmeye başladı. Elime ılık ılık gelince bu baktım üstüm dahil batırmış. Bugünde asi olmuştu oysaki. Mecbur sırtına kadar yikadik. Koluna değmesi ama bacağına değdi su. Bişey olur mu sizce.ndn yikamayin diyorlardı?

Keske yapmasaymissin bu hatayi ama olmus..bazen uykusuzluk yorgunluk vs.. Olabililiyor boyle seyler..bisey olmaz buyuk ihtimal..anne sutu korur onu

Günaydın :)
Bizim dr omzundan aşağısını yıkayabilirsiniz sorun yok dedi. Omuzdaki aşı yerine su gelmesin yeter

Belki 50 tane bikini üstü denedim. Bebiş durmayınca aynı kabinde bir de emzirdim. Senin dediğin gibi olsaydı bebeğimin başına çoktan birşey gelmesi gerekirdi Allah korusun. Sen de duşunu da almışsın için rahat olsun. Takılma olur mu.

Burada bir arkadasın dr u kafasını yıkamayın vucudunu yıkasanız olur demişti. Sıkıntı olacagını sanmıyorum

Ala ala hepsinde olctuler bizde acaba normal sezeryan mi fark ediyoki engin bey bizim doktr da o olctu zaten bu arada canim kalca cikikligi icin nerdem ramdevu aliniyo

Benim oğlan da altı kiloyu geçti sanırım, ama mamayı hiç almadı bu ay, 30cc içmiş bi kere babanesinde o kadar. Bakalım ne diyecek doktoru.
Bizim oğlan 30u kafama atar.
İçince en az 120cc falan içerdi:)

Fosur fosur sağlıklı mı oluyormuş.
Benim kız kardeşim öyleydi bebeklikten beri.
Hala öyle genç kız olmasına ragmen 90üstü kilosu.
Hastalıktan baska bişey değil...
Demekki sutun yagli ve yariyo.canim giydiremedim kiyafetlere okadar aciyorum ki cocuk sadece zibinla duruyo guzelim kiayafetler beklouo oyle dolabinda cok yazik oldu cicilere
Ya benimkide. İki zıbın la tum ayı geçirdi.
Bide alma dedikçe sürekli kıyafet alan annem kızkardesım var. Hamileyken bende bi ton almıştım.
Birde hepsine nasıl özenmiştim.
Carter Mothercare....
Hatta arkadas cocuk düşünüyor direk istedi:)))

Canım Keçiören tarafındasın sanırım.
Ben Yenimahalle ortadoğu tıp merkezinden almıştım fiyat. 800tl ye bir Prof yapıyor.
Büyük ihtimal ona yaptırcam.
Ama hala küçük yaaa

Kızlar bebegim kolik her akşam 6 gibi başlayıp bu saatlere kadar gaz sancısı çekiyoruz bnm gibi kolik anneleri neler yapıyorsunuz kafayı yemek üzereyim.
Müzik dinletmeyi denedin mi
Ala ala hepsinde olctuler bizde acaba normal sezeryan mi fark ediyoki engin bey bizim doktr da o olctu zaten bu arada canim kalca cikikligi icin nerdem ramdevu aliniyo
Canım normal çocuk Dr dan randevu alıyorsun o sevk ediyor bi yere.
Ordada tekrar ücret ödüyorsun.

İki zıbın mı? Benimki günde 3 kere değişiyor terlemekten bir de ben cici bici ayırmadan herşeyini giydiriyorum. Beğenmediğim hediyeleri bile giydiriyorum kumaş iyiyse. Zaten 3-6 aylar boydan ve göbekten sıkmaya başladı eniği, ne var ne yok deniyorum o yüzden üstüne:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…