2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İkinci ay asilarini ates dusurucu vermeden atlatan var mi
Ben akşam üzeri çok huysuzlandı ağrısı var herhalde diye verdim. Şimdi de ateşi çıkmaya başladı. Eşim iyice yükselmeden verelim geceyi rahat geçirsin dedi. Verme dediysem de dinlemedi. Biraz önce yine verdik yani.

Nasi yani neden iade edicez cnm vermeselermis.... ilk defa duydum

Az once yasadigim şey beni mahvetti. Yemek yiyorduk esimle. Yüz üstü yatirmistim oglani uyuyordu, artik rahat yatabiliyor oyle kafasini falan cevirebiliyor diye. Birden oyle bi ciglik atmaya basladi ki ne yaptiysak susmadi karsi komsum geldi sese ne oldu biyerden mi dustu diye. Aldi dua okudu yok susmuyor 15 dakka resmen ciglik atti elimden ayagindan can kesildi eşimde bi yandan hastane hastane diye dolaniyr en son bagirdim bi susarmisin diye adama. Nasil aklima geldiyse disari ciktik apar topar acik havada belki susar diye sustu birden uyuyakaldi tekrar. Simdi basinda bekliyrm tekrar olurmu diye. Ilk defa boyle cok agladi. Niye oldu dusunuyrm dusunuyrm bulamiyrm. Yuz ustu yatirdim diye mi agladi o kadar cok acaba. Daha oncede yatiriyrdm halbuki. Biyerimi acidi acaba. Off icim ezildi

Ya bnmm bebegımın boyu da uzamamış
Geçen ay 61 idi. Bu ay 62
Ayda 1 cm nedir ya
Moralım bozuldu

belki doğru ölçememişlerdir lilipit.. örrnek veriyorum enim kızı 2. ayda 58cm ölçtüler 15 gün sonra ise 63 cm
ne yani 15 günde 7 cm mi uzamış
kesinlikle olamaz ölçüm hatası var
hemen moralini bozma

Kızlar bebegim kolik her akşam 6 gibi başlayıp bu saatlere kadar gaz sancısı çekiyoruz bnm gibi kolik anneleri neler yapıyorsunuz kafayı yemek üzereyim.

Geçen aynısı bize oldu. Uyuyordu kızım ben de internetten bişeylere bakıyordum. Hapşırık geldi tutamadım
hapşırdım. Bir ağlamaya başladı anlatamam. Aşı falan olurken öyle ağlamamıştı.Kaç dakika ağladı öyle. En son altını açtım sustu. Neye uğradığımı şaşırdım. O kadar ses de çıkmadı niye öyle ağladıysa.

beterin beteri var kayınvalidem geldiğinde çalışmaya başladığında ne yapmayı düşünüyorsun dedi, bulursun bir bakıcı olmadı bulursunuz bir çözüm dedi. geçtim dışarı çıkmayı falan, ben kabullendim yalnız olduğumu ve tek başıma yapabileceğimi daha kolay oluyor öyle çevremden sıfır beklenti sanada tavsiyem enerjini düşünerek heba etme güçlü insanlarız biz hepsini halledebiliriz sadece uyum sürecindeyiz onun sıkıntısını çekiyoruz.

buna bencillik demeyelim mutlu anne demek mutlu bebek demek sen kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım sana ne iyi gelicekse psikolojik olarak bebeğine de o iyi gelecek kendini iyi hissedince daha verimli olacaksın çünkü

ben başlamayı düşünüyorum sadece 21 saatten fazla ders istemiyorum diye dilekçe vereceğim

Amin inşallah. Kızım da 7 ay sadece anne sütü aldı. O da tombikti. Şükür sağlıklıdır. Inşallah ufaklıkta öyle olur.

Hafiften artmaya başladı bizim ateş 37.5 oldu.

Fitil mi versem calpol mu acaba son raddede? Sanki fitil daha çabuk etki ediyor.

Canm Allah yardımcın olsun,ben de yalnızım,sürekli karışan birileri olduğunda yanımda daha Zorlandm ben.Yalnızlığı sevdim ben gerçekten zor tabi

yavru ya neden öyle çığlık attı ki...insanın eli ayağına dolaşır gene soğukkanlı davranmışsın..
bir yeri mi acıdı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…