2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlarr merhaba bayadır giremiyodum hala ne çok mesaj geliyor :) Özellikle sorum olduğu zaman burda olduğunuzu bilmek çok iyi oluyor :)

Şimdi geleyim soruma.kızım 62 günlük.RotaVirüs Aşısı vurduracak mısınız yada vurdurdunuz mu? Bu konuda ebe veya doktorunuz birşey söyledi mi?

öğretmenler çalışmadan maaşı alırlar yani o ayın parasını peşin veriyor. Ağustos ayında alacağımız maaş Eylül'ün. eylülün 15 inde ayrılacağız ki Eylül de ekimin maaşı yatmasın aslında iadede yokmuş. Seminerin sonu 15 i olduğu için tam ayı doldurmuş oluyoruz.
Eğer seminerin son günü ücretsiz izne ayrılmayıp 10 da ayrılsaydık 5 günlük iade yapacaktık karışık biraz. Anlatabildim mi bilmiyorum :)
Anladım olay izinle ilgili yok ben ücretsiz izin alamicam bi an şaşırmıştım okulum yakın kv de de yakın ınsalla h sorun yasamam

O civarda bizimki. Ama sanki günde 1-2 olur gibi birşeyler demişlerdi diye hatırlıyorum burdan. Hatta birinin doktoru 3 günde bir yapsa yeter demişti sanırım. Burada muhabbeti geçmişti. Ben de şüpheye düşüyorum acaba beslenemiyor da herşey kakayla çıkıyor mu diye. Kakası sulu. İshal mi acaba diye de düşünüyorum bir yandan. Sizin nasıl sulu mu?
Cnm bayağı olmuş ama normale döndümü

Dogum esnasinda engin bey vardi olcmedi..yaklasik 50 cm dedi..goz karari yani..sonra 5. Gun kontrolunde medical parkta gulsum hanim da olcmedi..kalca cikigi fln olur diye...1 aay kontrolune asm ye goturdum.ozelikle boyunu sordum..asla 6.aya kadar olcturme dedi..ve olcmedi..2 ay kontrolune kalca cikigi testi icin medical parka gitcem..bakalim bu sefer olcecek mi..
Devlet hast. Yatay metreyle olctuler.
Asm de hemsire mezura gibi bir şeritle nazikve dikkatli olctu

bugün bizimde asi günümüzdü doktora sorduk bizdede var o alnindan atesölcer o cok dogru sonuc vermeyebilir dedi en iyisi popodan ölcmekmis ve eger 38.5 görürseniz fitili verin dedi cnm,, ben yine alnindan onlada ölctüm popoyla ayni cikti 37.2 cnm..

ateş yüzünden değil mi
biz de tartışmıştık yok ateş düşürücü verelim vermeyelim diye
bebek huzursuz olunca anne baba geriliyor ister istemez
Yok cnm ya bizimki o kadar vurdumduymaz oldu ki
Ama ilk cocukta cok kavga ettik
Bazen evli olmaktan nefret ediyrm
Kapiyi vurup cekip gidemiyorsun da
Gulluk gulistanlik degil hep
Ben boyle bi hayat istemiyrm
Bunaliyrm bazen
Neden hep mutlu olamiyrz :KK43:

Hayat zor gercekten

Neyse ogluma hala ates dusurucu vermedim
Uyuyir ben uyumuyrm

bugün bizimde asi günümüzdü doktora sorduk bizdede var o alnindan atesölcer o cok dogru sonuc vermeyebilir dedi en iyisi popodan ölcmekmis ve eger 38.5 görürseniz fitili verin dedi cnm,, ben yine alnindan onlada ölctüm popoyla ayni cikti 37.2 cnm..
Teşekkür ederim cevabın için

Paşa Hamak . Ama mucize bekleme. Ben eğer huysuz ve çok aglamiyorsa koyuyorum uyuyor. Aksi takdirde biraz elde mayisyirip sonra hamakta sallamaya dvm ediyorum.

Hangi ilde kaça yaptıracaktır iz? Ve de kime?

Bende mamayı nsl bıraktıracak. Sütüm yetersiz. Ama çektikçe gelir diyorlar. Aç olunca oğlan çok ağlıyor. Mecbur veriyorum. Siz nsl azalttiniz. Suyumuz iyi mi?

Bende sıkıldım evde. İse başlamak ogulumu izlemek istiyorum. Zaten sabırsızlık. Bütün gün beni çok çok yoruyor. Bakımsızlıktan oluyorum.

Ben şimdilik beklemedeyim. Artınca söyuyorum oğlanı.

Pilates topu yada çekyat üstünde zıplama. Kundak yap, saç kurutma dinlet, arabayla geziye çıkar, eğer göze alabiliyorsunuz çarşafla sallayin
bi Mucize olur belki . Ben umudumu kesmiyim:)

Allah kolaylık versin lilipit lilipit İnsAllah ateşsiz atlatırsiniz bu geceyi. Eşler öyle valla bizumkide ikincide daha bı vurdumduymaz oldu.kavga edince benim içim daraliyor valla ama o değişmiyor.onlara herşey kolay biz kılı kırk yariyoruz her konuda.abi napıyor alıştı mi kardese

Allah kolaylık versin lilipit lilipit İnsAllah ateşsiz atlatırsiniz bu geceyi. Eşler öyle valla bizumkide ikincide daha bı vurdumduymaz oldu.kavga edince benim içim daraliyor valla ama o değişmiyor.onlara herşey kolay biz kılı kırk yariyoruz her konuda.abi napıyor alıştı mi kardese
Alisti cnm. Cok sukur sikinti yasamiyrz ama sadece uzuluyrm o da kucuk ya. Ilgisinde Caliyoruz ister istemez. Icim yaniyor. Su istiyor mesela en basitinden. Bekliyorki annesi kardesinj emzirsin ona su versin

Sizde durumlar nasil

Paşa Hamak . Ama mucize bekleme. Ben eğer huysuz ve çok aglamiyorsa koyuyorum uyuyor. Aksi takdirde biraz elde mayisyirip sonra hamakta sallamaya dvm ediyorum.

Hangi ilde kaça yaptıracaktır iz? Ve de kime?

Bende mamayı nsl bıraktıracak. Sütüm yetersiz. Ama çektikçe gelir diyorlar. Aç olunca oğlan çok ağlıyor. Mecbur veriyorum. Siz nsl azalttiniz. Suyumuz iyi mi?

Bende sıkıldım evde. İse başlamak ogulumu izlemek istiyorum. Zaten sabırsızlık. Bütün gün beni çok çok yoruyor. Bakımsızlıktan oluyorum.

Ben şimdilik beklemedeyim. Artınca söyuyorum oğlanı.

Pilates topu yada çekyat üstünde zıplama. Kundak yap, saç kurutma dinlet, arabayla geziye çıkar, eğer göze alabiliyorsunuz çarşafla sallayin
Ankara da Ali vedat Canoğlu adında bi dr a
tek çocuk 400
iki oğlumu 700 liraya yaptıracağım canım inş.

X