2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kaç kilo doğdu ve kaç kilo almıştı. Şuan kaç kilo
Okudum ama hatirlayamadim cnm
Canım 3160 doğdu
Suan 6300 asm deki kadın çok korkuttu beni.
Acıkcası bebeğimin obez olması en son isteyeceğim şey.
1ayda 1700almış.
Mamayı gun de iki veriyordum. Bire düşürdüm. Şimdide kestim.
Asm hemşiresine çok güveniyorum.kes Mamayı kilo almasın dedi. Anne sütü olsa sorun değil miş.

Bir Prof. Çocuk Dr gittik ve uzman Dr a gittik.
Kadın onların soylediğinin (her konuda) aynısını soyluyor. Bişey olunca hemen arıyor.
Tüm hastalarını tanıyor.
Aşıya gelmeden beş dk önce ara bekletmeden alayım. Belki Dr un odasında olurum diyor. :)
Adresim değişti ama asm yi taşımadım.
Bu kadar ilgili bulamam...

Hamileyken arar 45dk yapmam gerekenleri anlatırdı. :)
Valla boyle yoğun yerde böyle insanlarda kalmış. Sağolsun...

İlk aşı yaptıranlar bizim kadar kötü atlatmadı sanki, benimki de iki gündür çok nazlı, cok huysuz, altını açmak için taytina bile ellememe izin vermiyordu, yarıni umutla bekliyorum, size de çok geçmiş olsun

Benim oğlan da altı kiloyu geçti sanırım, ama mamayı hiç almadı bu ay, 30cc içmiş bi kere babanesinde o kadar. Bakalım ne diyecek doktoru.

Allah yardımcımız olsun, ne çok güveniyor ailelerimiz bize. Biz bakabilirmişiz, bana güveniyorlarmış, tamam bakarım, güveninde banada acısalardı keşke, gelip biraz uyutsalar, dışarı çıkmama izin verseler.

BEN başlıcam sıkıldım evde olmaktan babaannesi bakacak zaten kredi ödüyoruz durumlar vahim durumumuz müsait olsa ücretsiz izin 6 ay isterdim anca o kadar sabredebilirim eski hayatımı özlemedim desem yalan bebeğimden sıkılmış gibi konuştum ama ev beni sıktı pacozluk falan makyaj yapmak istiyorum üstümdeki pijamayi çıkarmak vs... bencillik mi yapıyorum acaba .. zaten kilo olarak sizinkilerden de düşük moralim iyice bozuldu

Sütünüzü sağdığınızda iki göpsünüzden kaç CC çıkıyor deneyen var mı

offf o konu canımı çok sıkıyor geçen denedim ikisi 40 cc ancak oldu...
ne yapacağım çalışmaya başlayınca
ama birini emmişti
ve gündüzdü gündüz sütüm az..
şimdiden sağıp dondurucuya atmam lazım

Hiç mi uyumaz, feci bir hal aldı bugün, tam uykuya dalıyor, irkilerek uyanıyor

Kızlar geçen gün sormuştum sırt çantası kullanan varmı?marka tavsiye edermisiniz bol gözlü ve hafif..bir arkadaş tavsiye etti sağolsun başka altarnatiflerde arıyorum..yardımcı olursanız sevinirim
Morhipoda vardı ama markasını hatırlayamadım. Bayağı güzel cıvıl cıvıl renklilerdi. İhtiyacım olmadığından çok ilgilenmedim. Sen bi bak istersen.

Cevreye bakma 10 kg da olsa zayif der. Illa her bebek tombul olcak diye bi kural yok. Kilosu cok olsa bu cocuk yakinda obez olur derler. Sagligi yerindeyse duzenli kilo aliyrsa tamam
Çevreye ne hacet, millete kizarken sonunda annemden de duydum yaa.. Hala inanamıyorum! Ilk ay 1kg aldı, 2. Ayda takriben öyle ve sütümünde maaşallahı var. Annem ne dese begenirsiniz: Sütün ya yetmiyo ya yaramıyo,yazık hiç şöyle fosur fosur kilo alamadı çocuk. Gel de çıldırma..

Kaka icin hangi kremi verdi canim

Kizdim annene

Kizlar hepinizin bebeklerine maşallah .bız 2 .ayimizda daha 4 kiloyduk benim kızım 2470 Gr doğdu .hem emzirmeye çalışıyorum hem sut sagiyorum hem de mama takviyesi yapiyorum en son 10 gün önce 4300 dedi doktor. Yarın 80 günlük oluyoruz ve yarin doktor kontrolumuz var bakalım kaç kilo oldu.boyumuzda en son 53 cm di
Benim kız en minyon sanırım.zaten emzirme ile ilgili sorunumuz var.mamayida çok istemiyor.sagarak vermeye çalışıyorum ama oda miktar olarak değişiyor bazen az bazen yeterli

Ben 3 aylık olunca İnsAllah 5 kilo oluruz diye düşünenlerdenim

Anne sütü ile kilo alan bebeklere takilmayin masallah demekki sutumuz kaliteli.tadini cikarin.bir yaşına doğru diş iştahsızlık hareketlenme falan kilo alımları düşecek.
Bebeklerimiz sağlıklı olsunda kilo falan hallolur.

Nasıl anladın besin alerjisini insanın zoruna gidiyor birde akranı bebekler gelince kendini kötü hissediyorsun insallah çabuk toparlar

Sadece bir doktora nasıl güvenebiliriz? Ya kanlı kakaya çevirirse? Kafam karıştı açıkçası.
Bu adam baya iyi bi doktor. Ayrıca zaten kanlı kakaya da olabilir korkulcak bişey yok fazla beslenmekten diyor. Bi bakıma dediği doğru, çocukta bu denli ciddi alerji olsa kilo alır mıydı ? Ben diyet yapana kadar kızım çok iyi kilo aldı

Demekki sutun yagli ve yariyo.canim giydiremedim kiyafetlere okadar aciyorum ki cocuk sadece zibinla duruyo guzelim kiayafetler beklouo oyle dolabinda cok yazik oldu cicilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…