2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kovamazlar:) hayatları kayar:) dönüşte kovarlat belki, o zaman da kıdemin işler. Sonra da dava açarsın:)

Tarihler arası belirtiyormuyız yoksa direk altı ay mı veriyorlar. Ben okulun 1. Dönem başlangıcı ile sonu arasında ayrılmak istiyorum. Dilekçe yazarken tarihler arasını belirtmelimiyim
Dilekçe önemli değil, rapor bittiği gün hakkın başlıyor. Yani 11 eylül ise rapor bitişi aynı günün devamında başlar. Ama bence biraz önceden bildirmek lazım işverene

Sen kuru ekmek yesen de, senin depolardan alır. Afrikada bebeklerin hiç yaşına gelmemesi lazım öyle olsa.
Ben daha gitmedim doktora, cumartesi gideceğim, yazarım zaten.
Üzülme gayet iyi, geçen ay çok uzamıştı zaten:)

Emzirme ödeneğini herkese veriyorlar mı?
Ben doğum parasını aldım 400 lira sadece.
Başka var mı peki alacağımız para?

Kızlar selam.
Bugun ikinci gün ve mama yine vermedim.
Kademeli olarak bırakacağız inş.
Çocuğum bir haftadır çok uslu maşallah.
3.ayımız inş böyle devam eder.

Tosbağa oğluma aldığım birçok şeyi giydiremedim. Babası bugün 9-12tişort giydirmiş hiç büyük olmamış ((
Bu arada süt sağınca artık 40_50cc cıkıyor. Bu çocuk nasıl bu kiloyu aldı aklım almıyor.

Canım hiç merak etme atlatıcaksınız. Beklentiye girip üzme kendini. Biraz huysuz olacak yarına kadar demekki. Kolay gelsin arkadaşım.

Bebek sağdığımızdan daha fazlasını emiyormuş diye duymuştum öyle olabilir . Veya sütün baya iyi demekki maşallah.

Bizde aşılarımızı olduk. Aglamaktan oglusun gozlerine kan oturdu. Bakalım ne olacak. Yeni mezunmus bizim sağlık ocaginin doktoru. Muayene etmediği bi sac dipleri kaldı çocuğun. Kilosuda üst sınırdaymış. Kendi doktorunuza söyleyin dedi. Adam tırstı. 2 kere odaya çağırıp çizelgeyi gösterdi. Sen ne yemek yiyorsun dedi.

Allahım kilo alsa ayrı dert almasa ayrı. Kendi doktorum sorun yok diyor. Ona guveniyorum.

Aşı olan minnaklara geçmiş olsun.

Dilekçe önemli değil, rapor bittiği gün hakkın başlıyor. Yani 11 eylül ise rapor bitişi aynı günün devamında başlar. Ama bence biraz önceden bildirmek lazım işverene
Benim doğum iznim bitti. bizim 2 hafta seminerlerimiz oluyor 2-3 saat kalıyoruz sadece okulda. O yüzden seminere gideceğim boş yere hem maaştan hem ekdersten olmak istemiyorum 2 saat için.18 eylülde okullar açılıyor ve ben başlamak istemiyorum. 5 eylülde seminer başlıyor 15 eylülde bitiyor başladığında dilekçemi veririm 18 inde ücretsiz izni başlatmak için. Bu kadar öncesi yeterli olur değil mi Böyle düşünüyorum muhtemelen maaş iadesi falan da olacaktır. Başka öğretmen arkadaşlarda vardı isim hatırlayamadım sizler ne yapacaksınız başlayacakmısınız

Benimde çok.az çıkıyor ama kilo alıyor her kadar 1 önceki aya göre azalsa.da Dr 500-600 gr.alsa normal diyor geçen ay 800 almıştı. Bu ay ne olacak bilmiyorum.dğn gece birini emzirdim lık.lık ses duya duya baya içti kendi bıraktı dudak kenarlarından bile aktı diğerini sağayım dedim 30 CC çıktı ben şok oldum sağınca moralim bozuluyor sanırım makinadan kaynaklı. Bu kadar az olmasa gerek

Kaç kilo canım bebegin anne sütüyle aldıysa endişe etme maşallah senin oğluşuna :)

Kaç kilo doğdu ve kaç kilo almıştı. Şuan kaç kilo
Okudum ama hatirlayamadim cnm

Kaç kilo canım ayrı ayrı soruyorum ama k bakma

mad1410 sünnet için randevuyu
20 ağustos 2017 pazar günü saat 12 00 aldık canım inş hayırla sonuçlanır.
Sen ne yaptın aldın mı sünnet için randevu?
Hayirli olsun cnm..randevu alindigini bilmiyordum..cok mu yogun?ben tatile gidiyirum 15 gun..bayram donusu eylulun ilk haftasi planliyorum..ama eger randevular doluysa simdiden aliyim randevuyu

lilipit yanlis olcmustur boyunu uzulme..bnmkini ne hastane ne de asm olcmedi..6 ay boy olcmeyiz kalca cikigina neden olur dediler..yani ben boyu kac cm onu bile bilmiyorum..

Canm aynı durumdayız.15 eylül için dilekçemi vereceğim dedim müdüre tamam dedi.Senin dediğin tarihlerde vereceğim dilekçeyi ben de

Diyetinle alakalı degildir sanmam üzme kendini

canım şansız hissetme kendini gebeliğimde doğuma 1 hafta kala geldi annem doğumdan sonra 8. gün sen iyisin toparladın dedi gitti, kayınvalidem doğuma bile gelmedi doğumdan 20 gün sonra 3 günlüğüne geldi gitti yaşadığımız şehirde hiç akrabamız yok farklı illerdeyiz ailelerle sünneti, aşıyı kendi hastalıklarımızı hepsini eşim ben çocuğum hallediyoruz mecbur ordu da fındık zamanı annenler o sebeple acele ediyorlardır yarına bişey kalmaz kuzucuğunun inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…