2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
2. Cocuk muhabbetine gelince..

Benim doktorum 5 doguma kadar sezeryan yapiyorum dedi. Bu 3. Cocugum olacak..

Diger ikisinide benim sagligim duzene girdikce arayi uzatmadan yapmayi dusunuyorum. Tabiki nasip kismet..

Diger ikisinide benim sagligim duzene girdikce arayi uzatmadan yapmayi dusunuyorum. Tabiki nasip kismet..

Oh maşallah ne güzel cesaretiniz var beş çocuğa. Valla tebrik ettim arkadaşım.

Kız kardeşim :) aramız çok iyi ya . Çok şanslıyım .
Ama bi Kız kardeşim daha var 9 yaş var aramızda onla. Çok fark olduğu için de ben ergenken o çocuktu. Ben büyüdüm o ergen oldu flan derken diğer kardeşimle olan gibi olmadı malesef. Tabi onu da çok seviyorum :)
İşte bu yüzen 2. ci çocuğumu kız istiyorum :)

Amanın kaç çocuk düşünüyorsun?

Cocugu buyutmekte emek ama su hamilelik de buyuk sabir. :)
Eger benim normal dogumum olsaydi ve dogumlarimda kolay gecseydi kac cocuk isterdim sayisini bile tahmin etmedim :)
Bende 4 çocuk düşünüyorum ama hamilelik inanılmaz zor geçiyor. Yani mide bulabtisindan nefret ederim ben adam akıllı yemek yapamıyorum falan böyle muhtaç olmak beni deli ediyor

Cocugu buyutmekte emek ama su hamilelik de buyuk sabir. :)
Eger benim normal dogumum olsaydi ve dogumlarimda kolay gecseydi kac cocuk isterdim sayisini bile tahmin etmedim :)
Bende 4 çocuk düşünüyorum ama hamilelik inanılmaz zor geçiyor. Yani mide bulabtisindan nefret ederim ben adam akıllı yemek yapamıyorum falan böyle muhtaç olmak beni deli ediyor

Ben de 2014 eylül annesiyim şimdide ikinciye hamileyim. Hep hayatım bidaha düzene girmeden dogurayim diye düşündüm. Öyle de olacak inşallah

Aa sende mi 2014 eylül annelerindensin? ben 2014 ekim annelerinde kayitliydim ama eylül de geldi miniğim. sen ne zaman doğurdun?

Kızlar selam

Lekelenmelerim tamamen kesildi. Sol kasığımda ağrı var sadece o da ara ara. Lakin bu ilaç bende mide bulantısı ve baş Dönmesi yaptı. Normal olarak da bulantım yok çok şükür :)
Akintilarinin geçmesine çok sevindim ❤ gece yatarken içsen?

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım
Bizde bugün meleğimizle tanıştık daha 5+1 şeyiz uzun bir yolculuğa çıkıyoruz hep birlikte
Merhaba bizde bugun 5+2 iz sanirim ayno gunlerimiz hayirli.olsun ins sag salim qlin kucaginiza dr kontrolu oldunuz mu biz 4+6 da keseyi gorduk 5+5 de tekrar gidicez ins goruruz minnakimi

Cevabım da güncelleme yapıyorum :) evet 4 çocuk düşünüyorduk ama gezmeyi tozmak çok sevdiğimiz ixin ve 2 yıl sonra kışları Polonya yada ukrayna da yaşamayı düşündüğümüz için 3 çocuk yapmakta karar kıldık. Çünkü ucak biletleri çok ama çok maliyetli. Ama bende 4 çok istiyordum. Hatta hepsini pes pese istiyordum ama artık onu bile yapabilecegumi sanmiuorum. Her çocuk diğer çocuklardan bölünmemi sağlıyor. Mesela artık ilaya hiç yemek yapamıyorum ya eşim yapıyor ya annem bunlar beni üzüyor. 3. çocuğu artık ertelemeyi düşünüyorum. ama benim sağım solum belli olmaz :)

Kizlar gunaydin
Yeni gelenler hosgeldi
Hersey yolundadir umarim
Sitye giremiyorum cunku sitenin goruntusunden midem bulaniyor
Benim bulantilarim boyle
Renkler esyalar bazi goruntuler kokular mahvediyor beni
On gun rapor aldim annem bakiyor ogluma ve bana :KK43: yemek yiyemiyorum peynir ve yogurt ile besleniyorum
Doktor zofran verdi ama ben kullanmak istemiyrm
Oglumda bu durum 16 haftaya kadar surmustu sonra hafifleyip 20 de kusmustum en son
Sizde durumlar nasil?
Ha bu arada kalp atisimizi aldik
Doktor rahim ters oldugu icin alttan muayene edecez dedi
Esimle beraber gitmistik cok kotu hissettim kendimi anlatamam
Esim perdenin arkasina girmedi haliyle bebegimizi goremedi:KK43:
Heyecandan ultrason goruntusunu de almayi unutmusum :KK43:

Sağolasın canım evet progestandan bahsediyorum yatıp dinleniyorum da mahfetti ilaçlar beni
O progestan cok afedersiniz ama anami aglatti benim :eek:
Dun doktorumla konustum. Artik normal tuz yiyebilirmisim. Tansiyonumu arada kontrol etmeliymisim.
Progestan ve 0 tuz oldurdu, mahvetti beni..

Resmen iskence altinda gibiydim.

Simdi progestani da geceden geceye 2 tane vajinal alacam.

Bu progestan camasiri hic temiz birakmiyor. Cok gicik oluyorum:KK12:

Mrb canim bende de tsh yuksek genelde.hamilelikle beraber 5.5 oldu 25 lik ilac kullandim bir ay.bu defa da 0.15 e düşmüş..doktor bir gun ilaci al.bir gun alma dedi..boyle dusuk olunca napmak.lazim bilgin var mi.dusuk olmasi da bebege zarar verir mi.ki acaba.dahiliyeciye pek guvenemedim
Gidebiliosan endokrine git cnm
Ben endokrine gidiyrm
Dusuk olma durumunu hic bilmiyrm
Bnm
Yuksek 75 mg kullaniyrm

Cnm sen duzeldin mi
İlaya nasil bakiosun
Bugün çok bulanıyor benimde midem. lavaboyu temizledim sabah aç karnına. o deterjan kokusu beni mahvetti. Şimdi bulaşık makinesini bile açamıyorum ki içindekileri yerlestireyim. En zoru hamilelikmiş ben bunu anladım. sana da çok çok geçmiş olsun kuzum. ilay da benim bulantım 9. haftadan sonra kesilmişti. Sadece kokulara hassasiyet vardı ama her seyi yiyebiliyordum bugun kara kara düşünüyorum öğlen ne yesem diye düşünüyorum. Bugün ciddi kötüyüm ya. geçse artık şu bulantılar :KK43: sende dinlen bol bol annen de yanında oh mis gibi yat uzan

X