2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim doktorum bu sebepten 12. hafta da dolsun demisti canim,ne olur ne olmaz. sonra pilates ve yuruyuse baslayacagim kismetse.
Biz artık başlıyoruz eşimle akşamları yürüyüşe. İlayi da kanguru ya koyacağız ver elini sahil. Benim doktor cok entresan hiç birseyi kısıtlama demişti son gittiğimde. Zaten yıllar yıllar boyunca ritmik jimnastik yaptım şimdi böyle hareketsiz olmak beni depresyona sokuyor. Gerçi ilaydan dolayı pek hareketsiz durmam mümkün değil ama tempolu birseyler yapamayınca eksik yaşamışım gibi geliyor

doktor beni endişelendirdi olumsuz ihtimallerle ne yaparsam yapayım aklımdan düşünceleri atamıyorum inşallah sağlıklıdır ve tutunur, tekrar tedaviye başlayacak gücü bulamıyorum kendimde..
Olsun hic endiselenme 2 gun sonra testi tekrarla insallah guzelce yukselir.

Yaaa sorma bende boks yaptim,surekli interval kosu ve idman yapiyodum o yuzden cok bosluga dustum. 3 ay dolsun bende baslicam insallah.

O değil de benim canım yeniden yoğurt çorbası çekti yahu.
Ayyy super olur vallaha bende severim. Ama ne yapcagimi sasirdim bi yandan makarna iyi gelir mideye bastirir diyorum bi yandan da gereksiz karbonhidrat. Tarhana da baya iyi ama sebze de yemek lazim hakikaten allak bullak oldum

doktora gittim sordum geçen gün, hiçbirşeye gerek yok dedi. siz vitamin magnezyum falan alıyor musunuz? ben de almak istiyorum doktora sormadan alınabilir mi?
Multivitamin başlanabiliyor canım ama önce bi süre beslenmene dikkat et fındık fıstık ceviz çok iyi gelebiliyor. Folikasit kullanıyorum vitamin olarak

Benim doktorum yürüyüşlere başla artık dedi.aşırı efor sarfetme ama tempolu yürü ,ağır egzersizler de yapma dedi..
Hala ciddi değişiklikler yok bende,sadece hafif kasık Batmasıyla ağız kuruluğu ve sık idrara çıkma var. İnşallah böyle devam eder,bulantı falan olmaz.hamile kalmadan en korktuğum şey mide bulantılarıydı.
yemek olarak da Herşeyi yemeye çalışıyorum,akşamları genelde çorba salata yiyoruz,öğle yemeğimi işyerinde sağlam yiyorum,kahvaltı da zeytin peynir bal ceviz yiyorum.

Dün akşam çok kötü oldum Buarada,benim bünyem alerjik dönem dönem hapşırıp krizleri geliyor,dün bir geldi gitmek bilmedi.hapşururken bebeğe bişey olur diye çok korktum,erkenden yattım belki kesilir diye.kesildi çok şükür ama birşey olmamıştır inşallah

Çok takip edemiyorum . Zihin engelliler öğretmeniyim özelde veliler öğrenciler derken daha yeni geldim kusuruma bakmayın
ÖNEMLi BİLGİ : kansızlık sorunu olann arkadaslar
Pekmeze limon sıkıp yerseniz daha çabuk kan yaparmış yada pekmez yedikten sonra bir mandilina veya 2 dilim portakalda aynı işlemin görürmüş ebe arkadasım dedi ♡
Asya canım gecmiş olsun şükür yine tüpün alınmayacak benim tüpüm alınmıstı canımsın üzülme bitanem

canım benide listeye ekler misin

Olmamıştır arkadaşım merak etme. Bem artık şu açıdan bakıyorum olaya. Bebeğı düşürmek bu kadar kolay olsaydı kürtaj diye bir şey ortaya çıkmazdı bence. Eğer gerceketen bebekte bir sorun varsa onu orada hix bir kuvvet tutamaz. Ama eğer sağlıklı ise bebeğimiz bir şekilde orada kalmayı başarıyor

Ayyy super olur vallaha bende severim. Ama ne yapcagimi sasirdim bi yandan makarna iyi gelir mideye bastirir diyorum bi yandan da gereksiz karbonhidrat. Tarhana da baya iyi ama sebze de yemek lazim hakikaten allak bullak oldum
Bak şimdide tarhana çekti canım :)

Kizlar bende haziran annesi olucam insaaallah dun gittim hastaneye 6 haftalik bebegim benim ikinci bebegim 4 yasinda bi oglum var Allah olmayip isteten herkeze nasip etsin insaallah
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah canımm hayırlı olsun çok sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…