2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
ya o durum bende de var. regl günüm 03.09 7 + 4 hamilelik olmalı ama doktor 6+ 6 dedi.. bu durumu ben de anlamamıştım. O zaman tahmini doğum tarihide mi değişiyor acaba ?
Bence 4 günlük fark olabilir bu çok normal. Ultrason cihazlarının eski olmasına göre de değişiyor çünkü arada ki fark. Ben bu zamana kadar bir çok doktora gittim hepsi farklı gün söyledi. İlk gittiğim doktora göre ben şuan içn 9+3 günlüğüm, 2. Gittiğim doktora göre 9+1 son gittiğim doktora göre de şuan 8+6 günlüğüm. Yani doktordan doktora ve ultrasondan ultrasona fark ediyor. 3-5 günlük değişikliklerde doktorlarda zaten son adet tarihini baz alıyorlar

Akşam üzeri gitmiştim zaten doktora. Ama tok olsanda bu kadar yüksek olmamalı dedi. Bide açken bakarız dedi.
Yürüyüş bile yapamıyorum tek egzersizim ev işleri Onun dışında da habire uyuyorum Acayip bi uyku isteği çöküyo. Çalışırken bile uykum geliyo işyerinde.

kizlar koyu sari akintim ve bel agrim var ne olabilirki cok korkuyorum
Cok normal arkadaşım benim bel.agrim yok ama köyü sarı akıntı mevcut. Genelde büyük tuvaletimi yaptıktan sonra oluyor. Suya yüklendim bugün bakalım devam edecek mi yine? Ben idrarda sorun olduğunu düşünüyorum çünkü Bu aralar baya azalttım suyu

bende biraz su iceyim o zaman canim.cok saol

Ya bi de su kanama lekelenme sorunlari derken insan kipirdamaya da korkuyor

Kizlar normal kimisinde bulanti olmamasi. Bende 7.hafta bitince basladi simdi hafifledi. Doktor normal dedi. Benim sorunumda tansiyonum oynuyo. Olur oyle herkeste bulanti cok surmez olcak diye biseyde yok dedi
insallah mide bulantisi olmaz canim.benim hafif hafif oluyo.asil beni korkuyan bel agrim ve sari akintim..bol bol su iceyim belki gecer

Bence de kesinlikle baska bir doktora gidin. Gebelikte normal kanama diye birsey yoktur mutlaka takip edilmeli. Benim 1 kere lekelenmem 1 kerede ciddi bi kanamam oldu hemen igne ve serumla kesildi hala vajinal jel kullaniyorum desteklemek icin 9.haftamizin bitecek olmasina ragmen. Arastirilmasi gerekiyor neden oluyor ve progesteron takviyesi yapilmasi gerekiyor. Cok gecmis olsun.

Canım görünce yazayım dedim benim dusuk geçmişin var bitane ve 5 haftada doktoruma gittim ne olur ne olmaz biz önlem alcaz dedi ve iğne yazdı bana

saol canım umarım her şey yolunda gider

Sanırım 4. Kere mastit oluyorum. Nasıl berbat birseydir bu.

İnşallah bizde bilinçli bireyler yetiştirebiliriz.
Çocuğumu tek başına sokağa salamayacağım..
Eskiden ne güzel oynardık mahalle aralarında..

Canım bana uyar yapılacaksa katılırım

Herkes iyi olsun istiyorum cunku gercekten cok zor bir sey bebegini kaybetmek 12. haftamiz bir bitse rahatlasak hepimiz bi cogumuzun az kaldi bitmesine darisi bizim basimiza kayipsiz kapatsa herkes riskli donemi gercekten baska bi sey istemiyorum
Amin canım inşallah bir an önce atlatalım tehlikeli durumları

Renkli popkorn cicekleri ilk yapiyosun canim.sonra etrafını beyaz iple yPiyosun.motif motif sekkindr bir suru yApıp birlestiriyosnpopkorn bebek battaniye yaz hemen cikiyo orulusunu anlatiyo
Çok teşekkürler canım

Canım maaşallah size çok sevindi m
Dikkat et kendine

Canım ben yaşadım.. 6. haftada lekelenme 7. haftaya doğruda kanama geçirdim.
Akıntım tam kahve bile değildi. Hemen progestana başladık.
Bence doktoru değiştir. Bazıları önemsemiyor ama sonuçlar kötü olmadan tedbir şart..

Canım ağızdan değil vajinadan alacaksın progestanı yalnız..

Magnezyum eksikliğinde oluyor bu şikayetler bolca ceviz fındık fıstık tüket doktora gittiğinde de magnezyum başlarlar
doktora gittim sordum geçen gün, hiçbirşeye gerek yok dedi. siz vitamin magnezyum falan alıyor musunuz? ben de almak istiyorum doktora sormadan alınabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…