2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İyi akşa
Ben bisiklete falan biniyorum. Hatta her yere bisikletle gidiyorum. Doktorum 5 aya kadar binebilirsin sorun değil dedi :)

Ya ben de bisikletimi özledim. Binmesine binerim de park için bodrum kata taşıyarak şndirmem lazım. O yüzden kullanamıyorum şimdilik

Topikte yeniyin ama bişey söylemek istiyorum bazı arkadaşlar şunu canım çekti şunu yedim gibi şeyler paylaşmış rica etsem yiycek içecek paylaşmayın diğer hamilelerin ve benimde canım çekebilir ve heran heryerde herşey bulunmuyo ve ben yurt dışındayım mesela tarhana kültürümüzde yok oyüzden evimdede yok markettede bulamam markette olsa bile gece aklıma geldi diyelim marketi nerden açık bulcam.Herkes yedigini içtiğni bu yüzden paylaşmasın lütfen

8+2 ile herkese iyi akşamlar geçen hafta bebek var kalp atışı yok denilmisti buguj allahima şükür fasulyemi gördüm pit pit atan kalbini dinletmedi doktor ama yaklastirarak gösterdi pit pit atiyo
Çok güzel bir duygu :) Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin! Amin

Allah yardımcımız olsun canım

Katılıyorum!

Çok geçmiş olsun canım

Aynısını bende yazmıstım canım.. Tuhaf cevap veren oldu. Sana katılıyorum

8+2 ile herkese iyi akşamlar geçen hafta bebek var kalp atışı yok denilmisti buguj allahima şükür fasulyemi gördüm pit pit atan kalbini dinletmedi doktor ama yaklastirarak gösterdi pit pit atiyo
Maaşallah darısı başımaaaaa

Kızlar göğüs ağrısı beni benden aldı şişlikler çok erken değilmi yaa ne yapayım akıl verin çok ağrıyor

Bir iki hafta once ben de burdan .... :)) okudum nasil canim cektiii aserdim resmen o gun de cumartesi her yer trafik ankaranin gobegindeyiz bi yere oturamadik kizim da bi yandan agladi durmadi sonra malzemeleri aldik biz de evde yaptik yedim rahatladim hamilelerin sagi solu belli olmaz canımız her an her sey cekebilir

Aynısını bende yazmıstım canım.. Tuhaf cevap veren oldu. Sana katılıyorum
Tuhaf cevap alıncak diye sessiz kalınmazki cnm.Normal hayattada hamilelere her yenilen yada yapılan yemek söylenmezki.Kazara duyduysa bile o yemekten o hamileye yedirilir.Aksi halde Nefsi kalır günahına girersin insanların bundan haberi yok galiba

İşte böyle durumlar yaşamamak için yemekten bahsedilmemesi lazım.Yoksa hamileyiz heran herşey canımız çekebilir bu gayet normal bir güdü.Ama bunu birçok hamilenin görecegi şekilde yazmaya gerek yok yani

Kizlar gunduz birsey yok ama geceleri mide bulantisi uykuda uyandirio istifar etmiorum ama midem bulaniyor yatamiorum sizce bu durumda ne yapabilirim inanin kesintisiz uyumayi ozledim

Kızlar iyi akşamlar ikiz anneleri kadın dogum uzmanı na mı yoksa perinatoloji uzmanına mı gidiyorsunuz ne yapmalız sizce
Bu konuda bilgim ypk cnm.Ama bence ilk önce kadın doğum doktorunuza muayene olun o gerek görürse diğerine yönlendirir diye düşünüyorum.Benim doktorum kadın dığum ama perinatolog aynı zamanda

Kizlar gunduz birsey yok ama geceleri mide bulantisi uykuda uyandirio istifar etmiorum ama midem bulaniyor yatamiorum sizce bu durumda ne yapabilirim inanin kesintisiz uyumayi ozledim
Yemeklerini hafif ve az yemeye çalış sık aralıklarla yiyebilirsin.Evde sürekli tuzlu leblebi ve tuzlu çubuk gibi krakerler bulundur sabah kalmadan birkaçtame ye öyle güne başla bulantıyı bastırır

Yemeklerini hafif ve az yemeye çalış sık aralıklarla yiyebilirsin.Evde sürekli tuzlu leblebi ve tuzlu çubuk gibi krakerler bulundur sabah kalmadan birkaçtame ye öyle güne başla bulantıyı bastırır
Zaten az yiyorum ama gece mahvoluyorum sbh skinti yok normal hayatima devam ediyorum geceye care bulmam lazim acaba kraker falan gece yesem rahatsiz edermi

mrb sizi gözüm biyerden ısırıyor ama yanılıyor muyum acaba ...bebeğiniz hayırlı olsun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…