2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İnşallah bizde bilinçli bireyler yetiştirebiliriz.
Çocuğumu tek başına sokağa salamayacağım..
Eskiden ne güzel oynardık mahalle aralarında..
Biz de Çocuğumuz rahat rahat oynasin diye antalyaya geldik. Biralar nispeten istanbula göre çok daha iyi ama aynı tehlike burada da söz konusu. Ben şimdiden ilaya seni kimsenin öpmesine izin verme. Opeceklerse hayır de diyorum

İç iç canım korkma.. Koyu renk akıntın olursa doktora hemen git tabi ama sarı akıntı normalmş

Hadi ya canım zor bişeymiş diye bliyorum ama var mı önlemi falan..
Lahana yaprağı mi ne koyuyorduk ama unuttum uzun zamandır olmuyordum ne güzel. Bir de tabi bol bol sağmak ve emzirmek gerek bundurumda. Ama benim icin imkansız bir şey bu şuan icin artik. İşin en entresani da aylardır sütüm olmayan göğsüm mastit oldu. Bunda benim şansıma işte

bi kutu kendim kullanmıştım tekrar alıyım ozaman saol canım

kasığımda tatlı bir ağrı oluyor enteresan bazen yumurtalıklarıma da geçiyor normal dşye biliyorum sağ taraf erkekmiydi

geçmiş olsun canım

merhaba kızlar, çok niyetlenmiştim Haziran'a ama olmamıştı. pkoluyum, klomen ve çatlatma iğnesi ile bu ay başarılı oldum sanırım, dün iğneden sonra 16.gündü beta 78 çıktı. doktorum 900lerde beklerdim dedi, arada çok fark var. yarın tekrar kan testi yapılacak. benim gibi olan var mı? sizce yükselir mi yoksa düşecek mi? vücut sıcaklığımı ölçmüyorum ama birkaç gündür baya yüksek hissediyordum, bugün boynum falan soğuk geldi ara ara böyle düşüyor mu hamilelikte? yoksa düşük mü yapacağım

gene yaptır yükseliş varsa normal geç döllenme olmuştur

Bence icini ferah tut,saglikli bi bebekse mutlaka tutunacaktir. Takip et 2 gunde bir bakalim ne olack :)

Kizlar yaa sormasi ayip aksamlari neler yiyosunuz? Aksam yemegi resmen kabus oldu ne yesem hem agir gelmeyecek hemde besleyici, onerisi olan var mi?

evet doktor o ihtimali de söyledi, bir tane geriden gelen yumurtam vardı o döllenmiş olabilir dedi. ama öncesinde de hep olumsuz ihtimalleri saydı
csnım tekrsrls 2 günde 2 katına çıkıyorsa sıkıntı etme bebeişin geç gelmiştir :) benimde klomenle hamle kaldığımda 50ydi

Bence icini ferah tut,saglikli bi bebekse mutlaka tutunacaktir. Takip et 2 gunde bir bakalim ne olack :)

doktor beni endişelendirdi olumsuz ihtimallerle ne yaparsam yapayım aklımdan düşünceleri atamıyorum inşallah sağlıklıdır ve tutunur, tekrar tedaviye başlayacak gücü bulamıyorum kendimde..

Canim bence normal yukselir neden yulselmesin ki ama cok cok dikkatli olman gereken bir surec cunku tam yerlesme.tutunma asamasindasin.is filan.yapma canim.olur mu dinlen.insallah güzelce yukselir degerlerin..bende catlatma iğnesi olmustum 14. Gunu 200 idi benim degerim.ama benimkiler ikiz:)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikizlerini :) umarım benim de yükselir ve mutluluktan ayaklarım yere değmez artık..

ya bu doktorlar beni delirtcek.canim insallah yükselir moralini bozma.ben ilk ogrendigimde 33 du..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…