2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok cok gecmis olsun Allah beterinden saklasin iyi olunda belki yeniden emer alisir,olumsuz dusunmeyin. Tez zamanda eski sagligina kavusursun insallah.

Dun gece sizinca gormedim yazdigini gece gitme imkanin varsa gitseydin keske bi an once. Merak etme her kanama dusukle sonuclanmiyor,tamam dusuk tehdidi ama oyle olacak diye bisey yok. Stres yapma daha da kasiliyo insan. Insallah biseycik olmicak yavruna annesi. Ayrica yorulmakla ilgisi yok demisti doktorum ama bilemiyorum ney sebep oluyor.

ben de gece çok erken uyuyup sabah erkenden beş gibi falan kalkıyorum bütün uyku düzenim şaştı.
:))) bende canım. Dün dizi izlerken nasıl uyumuşum anlatamam içim geçmiş felam değil yani bariz uyumuşum. Sabah 5 te uyanıyorum geçen haftalara göre iyiyim ama wcye kesin kez kalkıyorum. Hayırlısı allahtan inş

ben de dizi izlerken tatlı bir uykuya dalıyorum her akşam :)))

Neden söyleniyor ki? Sende bütün gün yoruluyorsun ve hamilesin üstüne üstlük birde başka bir çocuğun var. Evde bir sürü sorumluluğun var. Kusura bakma ama ben söylenen erkekleri pek anlayamiuorum heleki böyle zorlu bir dönem geçtiğimiz şu sıralarda. Bence eşinle konuşmalısın çünkü bu çocuğu tek başına sen yapmadın ki artık hep sana her konuda yardimci olmasi gerekiyor.

Cok üzüldum. Ne desem çaresiz ve boş kalıyor. Peki neden kürtaj yapmadılar o bu ilaçtan nispeten daha iyi olurdu. Ve bebeğini de emzirebilirdin. Keşke bu sürede bir yerden süt falan bulsan anne sütü. Onu verirdin de arkadaşım bence bu saatten sonra daha geri dönmez memeye çok tahlihsiz bir son olmuş sizin için. Çok üzüldüm.

Kızlar pedofili suçları için aşağıdaki kampanyaya destek olabilir misiniz?

https://www.change.org/p/cumhurbaşk...=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

İmzaladım. Umarım çaresi olur da biter bu suçlar artık. Ama bunlar da en büyük göre bize düşüyor. Çocuklarımızı özellikle erkek çocuklarımızı gerçekten çok düzgün karakterlerde yetistirmeliyiz. Erkek olduğu için doğanın en güçlü varlığı oldukkarını sanmamalilar. Mesela ben oğlum olursa sünnet düğünü bile yapmayacağım. Bunlar çocuklarda erkek oldun işte sana ödül gibi oluyor ki daha bir çok sorun var bu konuda. Oğlan annesi olanların inanılmaz derece de dikkatli olmasigereken bir donemdeyiz. Gerçekten çok dikkatli yetistirmemiz gerekiuor çocuklarımızı. Ben 2 yıl Polonya kaldım üniversite eğitimi için. Orada yaşayan çocuklara anneleri son derece gozlemliyordum. Zaten bölümüm psikolojiydi. İster istemez gözlem yapmaz zorundaydım. Çocuklarını inanılmaz güzel yetiştiriyorlar. Sonuç olarak tecavüz vakaları da bizlere göre bir hayli az kalıyordu. Mesela ben gece 2 de trene binip rahatlıkla havaalanından gelebiliyordum. Kimse de dönüp bakmıyordu bile. Ama aynı şeyi istanbulda yapamazdim o zaman illa ki birileri salça olurdu. Bence çok korkunç zamanda ve ülke de yaşıyoruz. Ben kızım ixin inanılmaz endişeliyim. Şimdide Suriyeliler geldi daha da çok korkar oldum

Canim cok gecmis olsun umarım bir sey yoktur doktordan sonra haber ver hemen bize de

Canim cok gecmis olsun umarım bir sey yoktur doktordan sonra haber ver hemen bize de
Acaba biz whatsapp da grup falan mı kursak. Acil durumlar için. Ciddi anlamda boyle kotu seyler olunca çok endişeleniyorum. Geçen gün onurumbenim ı de çok merak etmiştim. Çok şükür ikisi de iyi çıktı. Bakalım cgkoft nasıl olacak?

Herkes iyi olsun istiyorum cunku gercekten cok zor bir sey bebegini kaybetmek 12. haftamiz bir bitse rahatlasak hepimiz bi cogumuzun az kaldi bitmesine darisi bizim basimiza kayipsiz kapatsa herkes riskli donemi gercekten baska bi sey istemiyorum

kızlar sabah kalktığında el uyuşması yaşayan var mı ben ellerimi açarken zorlanıyorum resmen neden bilen var mı?
Magnezyum eksikliğinde oluyor bu şikayetler bolca ceviz fındık fıstık tüket doktora gittiğinde de magnezyum başlarlar

Canim seninle aynı dusuncedeyim eşim aslinda yardımcı birisidir. bu ara çok yoğun çalışıyor stresli bi işi var. biraz onun etkisi var galiba. söyleniyor ama bir yandan da yapıyor kiyamiyor sagolsun.. duymuyorum bende onu soylenirken
Ama dediğin gibi yinede konusmam lazim.. acaba naz yaptığımi mi düşünüyor...

Çok çok geçmiş olsun canım, vardır Herşeyden bir hayır. Sütünü sağıp, dondurucuya atsan 10 gün için? O arada da sağ ki damarlarda tıkanmasın süt. Tekrardan çok geçmiş olsun

Doktordan çıkınca yaz bize, inşAllah Bebeğin sağlıklıdır. Korkma, dua ediyoruz hepimiz

Selam canım,ilk gebelikte istenen tahliller var ya onu yaptırdım. Tam kan tahlili sonucumu whats uptan gönderdim, kan pıhtılaşması var gibi tahlili bir daha yapalım dedi. Trombosit(PLT) 540 çıkmış, aralığı 150-439 olması gerekiyor. Hemoglini eritrosit falan da hep ok var yanında, puffff
Lökositte biraz yüksek
Senin PLT kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…