2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim bende de lokosit ve eritrosit 100 ler de digeri 80 lerde idi. Baya yuksekti.dahiliyeci de bebege Allah korusun.sikinti durumu olabilir dmisti.sukur 2 tane toz verdi suya katilip.iciliyo
Biri.tek.kullanimlik digeri 1 hafta filan kullandim
Sonra gecti.sukur
Korkma canim ama tedavi.icin doktor.ilac uygun gorurse ihmat etme
Gecmis olsun

Kimse benim msjıma karşılık yazmamış çok üzüldüm
Canım araya karışmış olabilir dönüp çok gerilere bakılmıyo girilince çoğumuz yeni üyeyiz tekrar yazarsan yardımcı olabileceğimiz bişeyse yazarız cevap

Kan tahlilim sonucunda kan pıhtılaşması çıktı, doktorum tahlili tekrar edelim dedi.Sizde böyle bir sonuç çıktı mı acaba?yarın yeniden kan vericem.
Canim kan tahlili dedigin hemogram mi.ordaki plt degeri mi yuksek cikti
Yoksa trombofili paneli diye bir tahlil var onu mu yaptirdin.pihtilasma oldugunu doktorum nerden anladi.bende de var da bir kac test sonucu ogrendim canim ve igne kullaniyorum..ihmal etme eger oyle bir sorun var ise tedavisine baslamalisin canim.gecmis olsun

Maşallah darısı başıma İnşallah pazartesi yi 4 gözle bekliyorum dua et canım

Kızlar iyi geceler.. benim bugün bulantım çok arttı.. çok feci durumdayım.. limonata biraz iyi geliyor.. ben artık ben değilim, sanki bütün gün gemide seyehat ediyorum da deniz tutuyor. Eşim çocuğun ödevlerini yaptırdı, şimdi de mutfağı topluyor söylene söylene.. zaten işte yoruluyor butun gün.. umarım bu durum çok uzun sürmez... kimsem yok yanımda çünkü...

Bana alabiliyorsan günde 1 yoksa 2 günde bir al dedi doktor

Iyi geceler kizlar hastanede yatiyorum dis gebelikmis yarin igne vuracaklar kanser hastalarina kullanilan ilacin dusuk dozu dusurmeye calisacaklar oglumdan ayri kaldim ona cok uzuluyorum birde emzirmeyi kesmem lazimmis ilac 10 gunde vucuttan atliyormus cok uzuldum 10 gun emmesse birakir emmeyi

Simdiden çooook geçmiş olsun.. en kısa sürede atlatirsiniz inşallah..
Hiç belli olmaz siz iyileşinde belki tekrardan emzirirsiniz.. iyileşince mutlaka yeniden yazın

Ben şuan centrala gidiyorum bir aksilik olmazsa orda devam ederim

Betahecg kaçlarda canım senin 1500 altı görünmez dedi benim doktorum
canım ya ben benim işten bişi anlamadım 12 eylül son adet tarihim adetim 5 gün gecerken beta hcg 64 dü 48 saat sonra 133 çıktı bi hafta sonra gel dedi gittim kan testi istemedi karından ultrasonla baktı keseyi gördü ...sonra hemşiresi dediki son adet tarihiyle uyumlu değil uyumlu olsa 6 haftalık olacaktı 5 haftalık falan dedi ultrason kağıdında 3 haftalık yazıyor ...şimdilik bi sıkıntım yok cok şükür inşallah bi sorun cıkmaz 19 kasımda gidecem tekrar doktora o zaman belli olur .

kızlar sağlık ocağına gittiniz mi gebelik kaydı için ...onlar arıyorlarmış. ben arasınlar öyle giderim diyenlerdenim :)

canım yerleşme kanamasıdır belki sıkıntı stres yapma ...valla bol bol meyve yemeye calışıyorum gribe karşı ama olacağın önüne de gecilmiyor

kızlar sağlık ocağına gittiniz mi gebelik kaydı için ...onlar arıyorlarmış. ben arasınlar öyle giderim diyenlerdenim :)
Kalp atışlarını duyduktan sonra gidip kaydınızı açtırın derim bende asm de çalışıyorum bazı gebeler arada kaynayabiliyor aşılarınız vs asm tarafından takip ediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…