2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Acilll..kızlar az önce lawabo için uyandım ve korktugum basıma geldi.tuvaletimi yaparken bi kaç damla kan geldilütfen bana dua edin tekrar düşük yapmiyim lütfen.sabah erkenden doktora gidicez.sabahı nasıl edicem bilmiyorum.bugun biraz yordum kendimi acaba ondanmı oldu.ilsç yazdırmak için saglık ocagına gittim.ordan markete ordanda kızımı parka götürdük.arabayla gittik ama yinede ne bilim ya off cok kötüyüm arkadaslar.nolur bu sefer yine kaybetmiyim allahım

Canım sen kendine üç haftayı baz al randevunu da ona göre planlamışlar gittiğinde kalp atışlarını kesin duyabilecekleri tarihi vermişler belli ki betahcg baktırdığın tarihte 9 10 günlükmüş üstüne iki hafta ekle gebelik başlangıç tarihin ortalama ortaya çıkıyor

23 eylül kabul edilebilir ortalama son adet tarihin buna göre tekrar hesapla

Canım sorularını yanıtlamışlar zaten ama doktorun kötü birşey demezse üzülme.
Bazen onlar totale bakıyorlar biz bilemeyebiliyoruz.
Bende verdim testleri pazartesi alacağım bakalım hakkımızda hayırlısı.

Arkadasim umarım birşey yoktur. Dualarım seninle hemen endişeye kapılma kan geldi diye illa dusecek2diye birşey yok. Bak O onurumbenim resmen regli kanaması gibi kanamasinoldu ama bebeği çok iyi. Moralini yüksek tut ve elini bebeğinin üzerine koyup onunla bol bol konuş. Gitmemesini seninle kalmasını ve onu çok sevdiğini söyle. İyi gelecektir ona

Canım naneli sakız çiğne çok iyi geliyor. Ben pek sevmem cak cak çiğnemeyi ama dışarıda bile çiğner oldum. Napayım iyi geliyor

Canım çok geçmiş olsun... Rabbim yardımcın olsun..

8. Haftada mi duydun sende
Canım ben 6+1 de duydum

Bende sendenim. Cart cart sakız çiğner oldum. Ama bir süre sonra o nanenin tadı da midemi bulandırıyor :)

Canım ne sabahı ya iyi misin sen düşene kadar beklemek gibi bişey bu...
Hemen doktora git hemen.. Benimde oldu kanamam geçene kadar bırakmadılar yattım hastanede.
Knama için serum takıyorlar hemen progestanı yüksek.
Git lütfen her geçen dakika önemli

Canım öyle ama ben 5 dakika içinde hastanedeydim. Arkadaş düşük yapı daha önce sabahı bekliyor evde çok yanlış... Rahim ağzı bile açılabilir beklemelerde onu bile dikiyorlar gerekirse bebek tutunsun diye..
Gerçekten evini bilsem falan alıpp götüreceğim yani beklenr mi hiç bu durumda :-(

Evet ama muhtemelen bebegi yüzünden gidemiyor şuanda hastaneye. Aynı durum benimde başıma gelse bende gidemem eminim hastaneye. Çünkü ilay evde benim olmadigimi duysa yıkar ortalığı. Çok üzücü bir şey şuanda. Umarım kötü birşey yoktur.

Amin canım amin.. Bebeği olduğunu bilmiyordum..
Umarım herşey yolunda gider..

Kızlar pedofili suçları için aşağıdaki kampanyaya destek olabilir misiniz?

https://www.change.org/p/cumhurbaşk...=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

kızlar sabah kalktığında el uyuşması yaşayan var mı ben ellerimi açarken zorlanıyorum resmen neden bilen var mı?

.
ben folio kullanıyorum. piyasada değişik değişik çeşitler var ne farkları var acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…