2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Acilll..kızlar az önce lawabo için uyandım ve korktugum basıma geldi.tuvaletimi yaparken bi kaç damla kan geldi:KK43:lütfen bana dua edin tekrar düşük yapmiyim lütfen.sabah erkenden doktora gidicez.sabahı nasıl edicem bilmiyorum.bugun biraz yordum kendimi acaba ondanmı oldu.ilsç yazdırmak için saglık ocagına gittim.ordan markete ordanda kızımı parka götürdük.arabayla gittik ama yinede ne bilim ya off cok kötüyüm arkadaslar.nolur bu sefer yine kaybetmiyim allahım

canım ya ben benim işten bişi anlamadım 12 eylül son adet tarihim adetim 5 gün gecerken beta hcg 64 dü 48 saat sonra 133 çıktı bi hafta sonra gel dedi gittim kan testi istemedi karından ultrasonla baktı keseyi gördü ...sonra hemşiresi dediki son adet tarihiyle uyumlu değil uyumlu olsa 6 haftalık olacaktı 5 haftalık falan dedi ultrason kağıdında 3 haftalık yazıyor ...şimdilik bi sıkıntım yok cok şükür inşallah bi sorun cıkmaz 19 kasımda gidecem tekrar doktora o zaman belli olur .
Canım sen kendine üç haftayı baz al randevunu da ona göre planlamışlar gittiğinde kalp atışlarını kesin duyabilecekleri tarihi vermişler belli ki betahcg baktırdığın tarihte 9 10 günlükmüş üstüne iki hafta ekle gebelik başlangıç tarihin ortalama ortaya çıkıyor

canım ya ben benim işten bişi anlamadım 12 eylül son adet tarihim adetim 5 gün gecerken beta hcg 64 dü 48 saat sonra 133 çıktı bi hafta sonra gel dedi gittim kan testi istemedi karından ultrasonla baktı keseyi gördü ...sonra hemşiresi dediki son adet tarihiyle uyumlu değil uyumlu olsa 6 haftalık olacaktı 5 haftalık falan dedi ultrason kağıdında 3 haftalık yazıyor ...şimdilik bi sıkıntım yok cok şükür inşallah bi sorun cıkmaz 19 kasımda gidecem tekrar doktora o zaman belli olur .
23 eylül kabul edilebilir ortalama son adet tarihin buna göre tekrar hesapla

Kızlar bugün tahlil sonuçlarım geldi.
İdrarım dışında herşey normal.
İdrarım beni çok korkuttu(((
2-3 LOKOSİT, bol AMORF FOSFAT KRİTALLERİ, 5-6 EPİTEL hücresi görüldü.
Çok mu kötü durumum? Anlayan bilen varsa yardım lütfennnnn
Canım sorularını yanıtlamışlar zaten ama doktorun kötü birşey demezse üzülme.
Bazen onlar totale bakıyorlar biz bilemeyebiliyoruz.
Bende verdim testleri pazartesi alacağım bakalım hakkımızda hayırlısı.

Acilll..kızlar az önce lawabo için uyandım ve korktugum basıma geldi.tuvaletimi yaparken bi kaç damla kan geldi:KK43:lütfen bana dua edin tekrar düşük yapmiyim lütfen.sabah erkenden doktora gidicez.sabahı nasıl edicem bilmiyorum.bugun biraz yordum kendimi acaba ondanmı oldu.ilsç yazdırmak için saglık ocagına gittim.ordan markete ordanda kızımı parka götürdük.arabayla gittik ama yinede ne bilim ya off cok kötüyüm arkadaslar.nolur bu sefer yine kaybetmiyim allahım
Arkadasim umarım birşey yoktur. Dualarım seninle :KK43: hemen endişeye kapılma kan geldi diye illa dusecek2diye birşey yok. Bak O onurumbenim resmen regli kanaması gibi kanamasinoldu ama bebeği çok iyi. Moralini yüksek tut ve elini bebeğinin üzerine koyup onunla bol bol konuş. Gitmemesini seninle kalmasını ve onu çok sevdiğini söyle. İyi gelecektir ona

Kızlar iyi geceler.. benim bugün bulantım çok arttı.. çok feci durumdayım.. limonata biraz iyi geliyor.. ben artık ben değilim, sanki bütün gün gemide seyehat ediyorum da deniz tutuyor. Eşim çocuğun ödevlerini yaptırdı, şimdi de mutfağı topluyor söylene söylene.. zaten işte yoruluyor butun gün.. umarım bu durum çok uzun sürmez... kimsem yok yanımda çünkü... :KK61:
Canım naneli sakız çiğne çok iyi geliyor. Ben pek sevmem cak cak çiğnemeyi ama dışarıda bile çiğner oldum. Napayım iyi geliyor :-)

Iyi geceler kizlar hastanede yatiyorum dis gebelikmis yarin igne vuracaklar kanser hastalarina kullanilan ilacin dusuk dozu dusurmeye calisacaklar oglumdan ayri kaldim ona cok uzuluyorum birde emzirmeyi kesmem lazimmis ilac 10 gunde vucuttan atliyormus cok uzuldum 10 gun emmesse birakir emmeyi
Canım çok geçmiş olsun... Rabbim yardımcın olsun..

8. Haftada mi duydun sende
Canım ben 6+1 de duydum :-)

Canım naneli sakız çiğne çok iyi geliyor. Ben pek sevmem cak cak çiğnemeyi ama dışarıda bile çiğner oldum. Napayım iyi geliyor :-)

Canım çok geçmiş olsun... Rabbim yardımcın olsun..

Canım ben 6+1 de duydum :-)
Bende sendenim. Cart cart sakız çiğner oldum. Ama bir süre sonra o nanenin tadı da midemi bulandırıyor :)

Canım ne sabahı ya iyi misin sen düşene kadar beklemek gibi bişey bu...
Hemen doktora git hemen.. Benimde oldu kanamam geçene kadar bırakmadılar yattım hastanede.
Knama için serum takıyorlar hemen progestanı yüksek.
Git lütfen her geçen dakika önemli

Arkadasim umarım birşey yoktur. Dualarım seninle :KK43: hemen endişeye kapılma kan geldi diye illa dusecek2diye birşey yok. Bak O onurumbenim resmen regli kanaması gibi kanamasinoldu ama bebeği çok iyi. Moralini yüksek tut ve elini bebeğinin üzerine koyup onunla bol bol konuş. Gitmemesini seninle kalmasını ve onu çok sevdiğini söyle. İyi gelecektir ona
Canım öyle ama ben 5 dakika içinde hastanedeydim. Arkadaş düşük yapı daha önce sabahı bekliyor evde çok yanlış... Rahim ağzı bile açılabilir beklemelerde onu bile dikiyorlar gerekirse bebek tutunsun diye..
Gerçekten evini bilsem falan alıpp götüreceğim yani beklenr mi hiç bu durumda :-(

Canım öyle ama ben 5 dakika içinde hastanedeydim. Arkadaş düşük yapı daha önce sabahı bekliyor evde çok yanlış... Rahim ağzı bile açılabilir beklemelerde onu bile dikiyorlar gerekirse bebek tutunsun diye..
Gerçekten evini bilsem falan alıpp götüreceğim yani beklenr mi hiç bu durumda :-(
Evet ama muhtemelen bebegi yüzünden gidemiyor şuanda hastaneye. Aynı durum benimde başıma gelse bende gidemem eminim hastaneye. Çünkü ilay evde benim olmadigimi duysa yıkar ortalığı. Çok üzücü bir şey şuanda. Umarım kötü birşey yoktur.

Evet ama muhtemelen bebegi yüzünden gidemiyor şuanda hastaneye. Aynı durum benimde başıma gelse bende gidemem eminim hastaneye. Çünkü ilay evde benim olmadigimi duysa yıkar ortalığı. Çok üzücü bir şey şuanda. Umarım kötü birşey yoktur.
Amin canım amin.. Bebeği olduğunu bilmiyordum..
Umarım herşey yolunda gider..

Bilmiyorum belki burasi bu basligi açmak için pek uygun değil ama son dönemlerde üst üste okuduğum çocuk istismari ve pedofili suclari beni ciddi manada korkutmaya ve bende dert olmaya başladı, ben sadece "vah vahhh"deyip uzulmenin ötesinde bir şeyler yapilmasi taraftariyim...bir çoğumuz sosyal medya kullanicisiyiz,verdiğimiz tepkiyle de olsa belki bir şeyleri değiştirmeye yardimci olabiliriz diye düşünüyorum.Hani denir ya çorbada tuzumuz olsun bu kampanyaya bir imza ile belki ufakta olsa bir katkimiz olur bence.
Ne olur artik sadece uzulmenin ötesinde bir şeyler yapalim,biraz da elimizi tasin altina koymasini bilelim,pedofili çok ciddi bir suçtur ve ülkemizde hicde küçümsenmeyecek sayida insanda var bu hastalik...Her uç cocukdan biri tacize uğruyor ise bu ülkede ki çok korkunç bir oran bu demek ki tahminimizden çok daha fazla fedofili insan var...Lütfen bir anne olarak yalvariyorum size özellikle biz bayanlar bu konuda sessiz kalmayalim,umarim bir iki dakikanizi ayirip kampanyaya destek olursunuz...ve lütfen bu konu burada kalsin,tasinmasin...

https://www.change.org/p/cumhurbaşkanlığı-pedofili-suçlularına-idam-cezası?tk=g6wFCna_t-6K_QjbQwmCLd3l4BZdVuozNCcwSCfiIzw&utm_medium=email&utm_source=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

Kızlar pedofili suçları için aşağıdaki kampanyaya destek olabilir misiniz?

https://www.change.org/p/cumhurbaşk...=signature_receipt&utm_campaign=new_signature

kızlar sabah kalktığında el uyuşması yaşayan var mı ben ellerimi açarken zorlanıyorum resmen neden bilen var mı?

merhaba kızlar,kısmetse bende haziran annesiyim.5 senelik evliyim,1,5 senedir bebek istiyorduk,Rabbim nasip etti çok şükür.

sat 21 eylül, bugün gittik doktora keseyi gördük şükür,5 haftalık dedi. Haftaya bir daha bakalım,buarada tahlillerini yaptır dedi.(tam kan sayımı vs.) folik asitimi de folidoce olarak değiştirdi. Aranızda folidoce kullanan var mı?
.
ben folio kullanıyorum. piyasada değişik değişik çeşitler var ne farkları var acaba?

X