2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Avicenna iyi bi hastane olduğunu duymuştum. Bende Kurtköy emsey hastanesini düşünüyorum once iki doktora görüşücem aynen baştan itibaren tek doktorla devam etmek daha iyi tabiki.

Emsey hastanesine ben de yakın oturuyor sayılırım fakat orası için hiç iyi duyumlar almadım. Kuzenimin bir tanıdığı orada çalışıyor olmasına rağmen hiç önermedi. Fiyatları da ortalamanın üstünde. Eğer zor gelmeyecekse central hospital da Figen Temelli Akın gayet sıcakkanlı ve güleryüzlü. Normal doğuma yaklaşımına birebir şahit oldum. Hatta doğuma girdim.
Maddi sıkıntınız da yoksa Maltepe Ünv Hastanesi Erdin İlter'e gidebilirsiniz.

Kızlar, başım çatlayacak.. Kafamı duvarlara vuracağım. Geçmek bilmiyor. Ilaç da içemiyorum. Ne önerirsiniz ?

Kızlar, başım çatlayacak.. Kafamı duvarlara vuracağım. Geçmek bilmiyor. Ilaç da içemiyorum. Ne önerirsiniz ?

2 parça kağıt havluyu katla, üzerine kolonyayı bolca dök. Hiç kuru yer kalmasın. Ardından üzerine karabiber serp bol bol. Sonra kağıt havluyu katla, ince hale getir, alnına koy. (Karabiberli kısım içte kalsın cildine temas etmesin) Baya bi yanacaksın ama iyi gelecek merak etme. Ben önceki hamileliğimde hep yapardım bunu. Migrenim tutuyordu çünkü. Benimde bugün sabahtan beri ağrıyor bende yapıcam şimdi aynısından. Geçmiş olsun

Aynen hemşerim çok şükür, kerata ne bel Bıraktı ne kasık. Sanırım midem de bulanmaya Başlıyor. Muhtemelen çektirecek bana
Vallahi bu dogsunlarda popoya bi tokati hakediyolar :) insallah bulantin cok uzun surmez seni de zor durumda birakmaz. Bende de bel agrisi var. Kasik ara ara batiyor rahim buyudugunden. Bulantilarda azaliyor ama gece saatte bir tuvalete kalkmak beni benden aliyor

Mine1907
Ben de tebrik ederim çok güzel bi duygu :)
Bu arada unuttum ben yazmayı. Ben Tuzla'dayım. Ferda Erbay doktorum Gispir hastanesine gidiyorum. Senin gittiğin doktor benim arkadaşımın doktoruydu 2 hafta önce aynı hastanede doğurdu :) darısı başına)

Yaa vallahi hep bi dert be Damlacim ama olsun cok sukur gecti insallah zor gunler. Artik duzenli sporuma donmek istiyorum,guzel beslenmek istiyorum,rahat rahat oturmak istiyorum. Az kaldi cok sukur benim 3 senin 2 hafta gececek insallah cabucak saglikla.

Mine1907
Ben de tebrik ederim çok güzel bi duygu :)
Bu arada unuttum ben yazmayı. Ben Tuzla'dayım. Ferda Erbay doktorum Gispir hastanesine gidiyorum. Senin gittiğin doktor benim arkadaşımın doktoruydu 2 hafta önce aynı hastanede doğurdu :) darısı başına)

Evet ya aynen ben de hergece tuvalete kalkar oldum. Deliksiz uykularımı özledim valla. Galiba beybiler şimdiden bize hazırlık yaptırıyo :)

Bana doktorum ozellikle bas ve bel agrisi icin minoset yazmisti ama tabii once dogal yontem olan karabiber kolonyayi bir dene. Migreni olanlar cok daha iyi bilir cozumleri.

Merhaba,
Hamilelik Takvimi şuradan yapılıyor:http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?account/personal-details
Hamilelik Takvimi yazan yere bebeğin doğacağı tahmini tarihi gün-ay-yıl olarak yazıyorsunuz aralarına tire( - ) koyarak, şöyle ki : 12-05-2017 gibi.
Daha sonra "Değişiklikleri Kaydet" butonuna basıyorsunuz.
O tuş takvim ekleme tuşu değil eğer sizi yanlış anlamadıysam, SAT tarihini girip tahmini Doğum tarihini hesaplamanız için olan bir alan orası, çıkan tahmini Doğum tarihini benim dediğim gibi verdiğim linkteki Hamilelik Takviminin yanında yer alan kısma yazmalısınız.

Kızlar bugün tahlil sonuçlarım geldi.
İdrarım dışında herşey normal.
İdrarım beni çok korkuttu(((
2-3 LOKOSİT, bol AMORF FOSFAT KRİTALLERİ, 5-6 EPİTEL hücresi görüldü.
Çok mu kötü durumum? Anlayan bilen varsa yardım lütfennnnn

Evde karabiber bulamadım ama. Kolonya cayır cayır yakıyo :) inşAllah geçecek . Sağol canım

Ayyy inşallah kuzum ya :) teşekkür ederiz. Gispir hastanesinde kayınpederimin kuzeni doktor :) Ömer Hersek

Ablam emsey de doğum yaptı çok memnun olduğu için bende orayı düşünüyodum. İlk doğumu mu erdem de yaptım çok sıkıntılı geçti. Oyüzden iyi araştırmak istiyorum central i duymuştum. Siz hangi hastaneyi düşünüyorsunuz?

Evet ya aynen ben de hergece tuvalete kalkar oldum. Deliksiz uykularımı özledim valla. Galiba beybiler şimdiden bize hazırlık yaptırıyo :)
Normalde gecede bi kere kalkardim simdi inan saatte bir tuvalette aliyorum solugu hemde yok yere:) en ufak biseyde sisiyo kisitli ya idrar torbasi iyice bunaltiyo uykudan uyandiriyo. Esimde diyo dogunca nasil kalkcaksin alistiriyo demek ki :)

Digerlerini bilmiyorum ama amorf fosfat kristalleri kum demekmis bende de cikti. Hicbisey vermedi doktor sadece kasilma onlemek icin magnezyum verdi. Gecmis olsun simdiden ama endiselenme gebelikte oluyormus kum.

Digerlerini bilmiyorum ama amorf fosfat kristalleri kum demekmis bende de cikti. Hicbisey vermedi doktor sadece kasilma onlemek icin magnezyum verdi. Gecmis olsun simdiden ama endiselenme gebelikte oluyormus kum.
Bol su dışında antibiotik falan kullanmak istemiyorum
İnşallah yarın doktor önemli birşeyin yoktur der.. ne zor şeymiş bu 3 ayı atlatmak .. 1-2 ay çok çabuk geçsin inşallah bir bakalım karnımız burnumuzda :))

Kan tahlilim sonucunda kan pıhtılaşması çıktı, doktorum tahlili tekrar edelim dedi.Sizde böyle bir sonuç çıktı mı acaba?yarın yeniden kan vericem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…