2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar sabah bulantilari henuz baslamadi ama gun icinde bisey yedikten sonra tiksinme hafif bulanti geliyo ara ara. Hele ki tatli goresim yok. Var mi gun icinde boyle tiksinme yasayan?
Canim normalde benim de tatli goresim.yok hic canim cekmiyo ama bulanti tarzi bir durum yok bende de

Canim normalde benim de tatli goresim.yok hic canim cekmiyo ama bulanti tarzi bir durum yok bende de
Normalde severdim tatliyi hatta soylemesi ayip irmik helvasina bayilirdim. Yaparken icim kalkti resmen o seker kokusundan. Bulantim bi onceli gebeligimde 5.haftanin ortalarinda baslamisti.

Normalde severdim tatliyi hatta soylemesi ayip irmik helvasina bayilirdim. Yaparken icim kalkti resmen o seker kokusundan. Bulantim bi onceli gebeligimde 5.haftanin ortalarinda baslamisti.
Anladim canim.bizim ailede bulanti olayi pek olmazmis ablamda annemde filan insallah bende de olmaz da saglkli gebelik olr:) sali kontrolüm bar kese yi gormek icin insallah gorebilirimm cok tedirginim:KK43:

Kizlar sabah bulantilari henuz baslamadi ama gun icinde bisey yedikten sonra tiksinme hafif bulanti geliyo ara ara. Hele ki tatli goresim yok. Var mi gun icinde boyle tiksinme yasayan?

Tiksinme değil de yemek yedikten sonra midemde gaz oluşuyor herhalde.çok afedersiniz sürekli geğirme oluyor ama kusmuyorum. Midem resmen yanıyor anlamadım :KK43:

Anladim canim.bizim ailede bulanti olayi pek olmazmis ablamda annemde filan insallah bende de olmaz da saglkli gebelik olr:) sali kontrolüm bar kese yi gormek icin insallah gorebilirimm cok tedirginim:KK43:
Bizde de annem dogurdugu gun bile kusmus ondan korkuyorum acikcasi. Gorursun canim insallah hayirlisiylaa :)

Cok sukir bulanti nedir bilmem. Ilk gebeligimde bir kere bile kusmadim

Can'ım inşallah başlamaz bulantın benim hiç olmamıştı oğlumda. Sadece kokulardan tiksiniyordum ama yemek yemeye veya yapmama engel olmuyordu

günaydın arkadaşlarımm :) güzel bir gün olsun hepimiz için ve hep iyi haberler alalım inş. Aramıza yeni katılan arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum. Rabbim hepimizin sağlıcakla kucağına almasını nasip etsin bebişlerimizi. Arkadaşlar bir şey sorcam cumartesi günü kahve pembe renk arası kan geldi. Başına böyle bir şey gelen var mı? yerleşme kanaması mıdır acaba ?

günaydın arkadaşlarımm :) güzel bir gün olsun hepimiz için ve hep iyi haberler alalım inş. Aramıza yeni katılan arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum. Rabbim hepimizin sağlıcakla kucağına almasını nasip etsin bebişlerimizi. Arkadaşlar bir şey sorcam cumartesi günü kahve pembe renk arası kan geldi. Başına böyle bir şey gelen var mı? yerleşme kanaması mıdır acaba ?
Yerlesme kanamasidir canim

kızlar ben pazar günü kampta test yaptım negatif 5 gün gecikme sonrası yapmama rağmen negatifse bence ben hamile değilim. düzensizlik oldu demek. bugün 6.gün hala olmadım geçen salı olmalıydım.
kamp çok güzel geçti. en küçük kampçı Yalın'dı :)

kızlar ben pazar günü kampta test yaptım negatif 5 gün gecikme sonrası yapmama rağmen negatifse bence ben hamile değilim. düzensizlik oldu demek. bugün 6.gün hala olmadım geçen salı olmalıydım.
kamp çok güzel geçti. en küçük kampçı Yalın'dı :)
canım hiç belli olmuyor bende 3. gün gecikince kan testi yaptırdım sevinçle. sıfır çıktı. 8. gün yaptırdım 380 çıktı. Gerçi benimki geç döllenme galiba. Seninki de öyle olabilir. Hiç belli olmaz.

Kizlarr ben de geldim ankara da olan var mi :KK49:

Mrb kizlar bende perşembe ultrasonda keseyi gorebildim 6.haftada. karından bakmisti ondan mı goremedik bebeği acaba hcg de 15329 çıktı 6.hafta

Kizlarr 3 gün gexikti ama test yapmayı istemiyorum bi türlü. Ya yoksa yada varsa diye.bilemedim.korkuyorum.eşim şehir dışında ve ben ankarada annemde kalıyorum kizimda birlikte.eğer. varsa ve öğrenirler eşime telefon etmeliyim bi sürpriz düşünelim. Ne olir.eşim şeker hastası varkosel hastası ve sperm yetersizliği vardı
Amaliyati olmadan olmaz dedi doktorlar yada tüp bebek dediler. Eşim tüp bebek istemedi. Parami da yoktu yeni ev aldik borç ödüyor uz. Bu bebek yeni eve yeni bebekmi okur acaba kızlar. Bide içimde bi his rabbim müjde verecek bana diyorum
...Hepimize hayırlı bebislerrr

Merhabalar bende cuma akşamı test yaptım ve pozitif cıktı hesaplarıma göre haziran annesi olacagım nasipse Hafta içi doktora gideceğim adetim 7 gün geçti allah kucagımıza almayı nasip eyler inş

Benim bugün başladı. Hemde oyle bir başlama değil. Bir yandan da zayıf olduğum için sanırım başım donuyor. İlk hamileliğimde de cok zayıftım ama boyle bir baş donmesi yoktu. Resmen kuşlar ucuyor kafamın üstünde. Kan değerlerim de gayet normal.

Iyi aksamlar kizlar :) test yaptim. Nasipse ben de haziran annesi olucam.

Bu arada haepiniz hoş geldiniz :) Ne güzel dolup taşmış buralar iki gün gelmedim sadece topiğimize. Hepimiz sağlıkla kucaklayalım bebeklerinmizi inşallah :)

canım hiç belli olmuyor bende 3. gün gecikince kan testi yaptırdım sevinçle. sıfır çıktı. 8. gün yaptırdım 380 çıktı. Gerçi benimki geç döllenme galiba. Seninki de öyle olabilir. Hiç belli olmaz.
Ya rapunzel :) Saçlarına bayoldım gerçekten. Bence de insan kestirmeye kıyamaz bu saçları. Benim saçlarım dğüündü nişandı derken baya bakımsızlaşmıştı.

X