2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım benim Hosgeldin. Sağlıkla kucagımıza alırız inşallah bebişlerimizi :) Sen ne zamn gördün keseyi?

sen görebildin mi keseyi
doğum tarihlerimiz yakın...3 gün var
ilk bebek ve uzun zamandır bebek istiyorum
İnşallah sağlıkla kucaklarımıza alabiliriz

sen görebildin mi keseyi
doğum tarihlerimiz yakın...3 gün var
ilk bebek ve uzun zamandır bebek istiyorum
İnşallah sağlıkla kucaklarımıza alabiliriz

Canım yarın sabah benim randevum İnşallah Görebilirim Hesaplamalara göre 5+3 de gidicem işte doktora:dua:
Sen nerde yaşıyorsun?

ben 5+4 te gördüm keseyi
ama idrara sıkışık olman gerekiyor aklında olsun canım....
istanbulda yaşayanları sormuşsun balıkesir Hoppa

kızlar merhaba ben de nasip olursa buralarda olacağım 5+5 hamileyim
sadece kese göründü
kalp atışı henüz duyamadık

beta hcg 6000 doktor biraz düşük dedi
bir de tsh yüksek çıktı
inşallah sağlıklı bir gebelik olur
çok korkuyorum
Hoşgeldin efsunsuz :eğlence:
Yeni maceralar beklio bizi:nazar::nazar::nazar:

Benimde sabah 8 de randevum var, tuvalete gitmeden dahami iyi cikio ultrason ? Bilmiodum hic:işsiz: iyi oldu ogrendigim, gec olsun guc olmasin

Ayyy Can'ım hayırlı olsun inş darısı bize. Benim dün açık pembe bi kan geldi. Yerleşme kanaması diyerek iyi düşünmeye çalışıyorum. Aranızda var mı benim gibi olan :KK43:
Amin amin darisi kalp atislarini da gormeye insallaah. Henuz regl olmadin mi canim kusura bakma kacirdim sanirim. 3hafta goruyorumda.

Benimde sabah 8 de randevum var, tuvalete gitmeden dahami iyi cikio ultrason ? Bilmiodum hic:işsiz: iyi oldu ogrendigim, gec olsun guc olmasin
Vajinalde mesane bos olmali. Ama yukaridan bakacaksa dolu olmasi lazim. Sen dolu git eger vajinal bakacaksa yaparsin idrarini hemencecik :)

kızlar merhaba ben de nasip olursa buralarda olacağım 5+5 hamileyim
sadece kese göründü
kalp atışı henüz duyamadık

beta hcg 6000 doktor biraz düşük dedi
bir de tsh yüksek çıktı
inşallah sağlıklı bir gebelik olur
çok korkuyorum
Insallaj cnm.benim de tsh yuksek.cikti dahiliye ye gittim ilac basladik.canim..5.5 cikti benim. Senin.kac cikti onu ihmal etme istersen. Hayirli olsun bebisin:KK66:

Insallaj cnm.benim de tsh yuksek.cikti dahiliye ye gittim ilac basladik.canim..5.5 cikti benim. Senin.kac cikti onu ihmal etme istersen. Hayirli olsun bebisin:KK66:

Sağolasın canım. Seninki de hayırlı olsun
Ben de bugün başladım ilaca...25 mg lık
tsh :4.9
insan korkuyor zeka geriliği yaptığını duyunca

Mrb kizlar bende perşembe ultrasonda keseyi gorebildim 6.haftada. karından bakmisti ondan mı goremedik bebeği acaba hcg de 15329 çıktı 6.hafta

X