2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bebek seni emerek sömürüyor. şuanda da sömürüyor ondan böyle. ama ilaçlarla dengelencek. sendeki kalsiyumu magnezyumu her şeyi yiyor bebeğin :) yesin kız bırak. bide lohusalıkta kan kaybı yıpranmışlık uykusuzluk ve birçok şey de var tabi. ben doğumdan sonra 3 ay daha kullandım tüm ilaçlarımı. gruptakilerden de 40 gün lohusalık bitene kadar kullandı çoğu kişi zaten dr'un söyler sana da.
anladım kuzum. Teşekkür ederim açıklaman için. Ay evet yesin yeter ki sağlıcakla gelsin dünyaya :) ben depolarım tekrardan :KK70:

aynen adaş sayılırız :halay: ilkinde çok erkek bebek istemiştim. Bazen öyle düşündüğüm için çok üzülüyorum. Belki de o kadar çok istedim diye düştü. Bilemiyorum. :KK43: Bunlar hep aileden :) Erkek çocuk, erkek çocuk diye yıllarca beynimize empoze edilmiş resmen. Şimdi gönlümden geçen yine erkek olsa da, Rabbimden hayırlısını diliyorum. O en iyisini bilir. Sağlıklı olsun da cinsiyet hiç fark etmiyor. Senin de ikisini de kız istemen ne güzel. Maşallah. :emir_bebek:Umarım sağlıklı hayırlı olurlar.
Bizimkide tam tersi herkes kız istityor :)

Vandamıydın sen yoksa Van da olan başka bir arkadaş mıydı? O zaman sıkıntı ya. Kıyamam sana. Umarım her şey biran önce yoluna girer. O zaman el mahkum çarşambayı bekleyeceksin. Merak ettim ben şimdidenm kan sonuçlarını :)
Umarım değerlerin çok kötü değildir de ilaç kullanmana gerek kalmaz
Evet canım malesef Vanda olan benim. İnş iyi olur her şey hepimiz için. Dua ediyorum valla aklıma geldikçe hepimize.

bugün ki hamilelik takvimim de yazan da zaten doğruluyormuş söylentileri.
" Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz." O minik kalp atışları artık benimle. Şükür :)
Yaaa gordunuz mu kalp atislarinii ?

bugün ki hamilelik takvimim de yazan da zaten doğruluyormuş söylentileri.
" Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz." O minik kalp atışları artık benimle. Şükür :)

Canim ne zman duydun kalp atislarini yani kaç haftalikken ?

Kızlar şimdi size bişiy Sorucam. Benim bata 3-5 gün var net tarihi bilemiyorum emzirme çok oynatıyor tarihleri yalnız inanılmaz derece kasık ağrım var herhangi bir hastanenin aciline gitsem bana sadece hcg bakarlar mı

Canim super gecti :) Kese girundu cok sukur :dua: haftaya çarsamba gidiec kalp atislari icin o zman basliyormus 4mm cikti kesemiz hersey yolunda dedi. Simdiki korkumda kalp atislari:110:
Sen yarin gidicektin dimi?
Ohh masallah yaa keseyi gormussun cok sukur. Ben ayin 14 unde gidicem kismetse tatlim. normalde ayin 12 sinde cagirmisti ama esimle beraber gitmek icin cuma gidicez haftaya. Insallah duyariz o kalp atislarini saglikli bi sekilde yaa :) Tam 8.haftaya giriyo olcaz kismetsee :)

Kızlar şimdi size bişiy Sorucam. Benim bata 3-5 gün var net tarihi bilemiyorum emzirme çok oynatıyor tarihleri yalnız inanılmaz derece kasık ağrım var herhangi bir hastanenin aciline gitsem bana sadece hcg bakarlar mı
bakarlar tatlim ama gunum gecti de yoksa acilde bakmiyorlarmis oyle duydum 1-2 arkadastan. Sen 1 hafta gecti supheleniyorum de oyle yaptir :)

bakarlar tatlim ama gunum gecti de yoksa acilde bakmiyorlarmis oyle duydum 1-2 arkadastan. Sen 1 hafta gecti supheleniyorum de oyle yaptir :)
Tamam acile gidip şey diyeyim ben o zaman doktorum şehir dışında benden bu tahlili istedi günüm geçtiği için filan oradaki doktora da söylerim bi baksın:)) heyecanlandım şimdi

Him anladim canim. Ben daha once de kullanmistim da ilaci hemen etkinetmisti baya sifira yakin olmustu degerim bi defa da.hani o kadar dusurmesi de sakincali mi.merak ettim. Sanirim kisa surelerle.takip etcez bu hormonumuzu ona gore da doktora bildircez..hayirlsi ile saglikla dünyaya gelir insallah bebislerimiz
Amin Canon ilk bebek olunca insan acemi oluyor

Ohh masallah yaa keseyi gormussun cok sukur. Ben ayin 14 unde gidicem kismetse tatlim. normalde ayin 12 sinde cagirmisti ama esimle beraber gitmek icin cuma gidicez haftaya. Insallah duyariz o kalp atislarini saglikli bi sekilde yaa :) Tam 8.haftaya giriyo olcaz kismetsee :)

Ay ewet canm bizde 7+4 de gudicez iste insallah duyariz o sesleri :KK200: seninle ayni gunlerdi bizim dimi?
Simdi nasil sabredicem haftaya carsambaya onu bilemiyorum iste :eek:

Merhabalar herkese. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz yeni gelen güzel arkadaşlarım. Ben artı fazla internet kullanmak istemediğim için sadece İlay'ı uyuttuğumda ve yine akşam uyuttuğuımda gireceğim güzel sayfamıza. Ama herklesin yazını okuyup yorum yazacağım :) Benim bugün itibari ile mide bulantılarım başladı. Şey derler bebeğin kalbi atmaya başlayınca bulantılar da başlarmış. Sanırım miniğimin artık o güzel kalbi atmaya başladı. Sizde durumlar neler?
Bulanti yok. Ilk gebeligimde de yoktu. Benim derdim bas dönmesi

Ay ewet canm bizde 7+4 de gudicez iste insallah duyariz o sesleri :KK200: seninle ayni gunlerdi bizim dimi?
Simdi nasil sabredicem haftaya carsambaya onu bilemiyorum iste :eek:
Ayni gunuz tatlim ama benim hesabima gore haftaya carsamba 6+5 oluyoruz sen 2 hafta sonra mi gidiyosun ?

Bu hamileliğimde benimde başım dönüyor. Tansiyonumda aslında çok düşük değil 9-5.

Düşük olmaz mi ya daha ne kadar dusuk olsun.. benim hep dusuktur tansiyonum maalesef. Ama yuksek olmasindan iyidir ya

X