2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sağolasın canım. Seninki de hayırlı olsun
Ben de bugün başladım ilaca...25 mg lık
tsh :4.9
insan korkuyor zeka geriliği yaptığını duyunca
Evet canim Allah korusun ben de 25 lik bir bucuk aliyorum sabahlari.. Takibi icin ne dedi doktorun. Benim 2 hafta da bir olctur dedi. Eger deger duserse ilaci biraktiriyo mu acaba sonra cikinca tekrar mi baslatyo ilaca canim.biliyo musun

irosss irosss Canim senle aramda bir guncuk var. Sen keseyi gorebildinmii :110:

Hayır canım ben zaten hamile olduğumu öğrenip doktora gittim ama daha yeniydi 4haftaydi görünmedi kese sonra bodruma tatil planım vardı gittik daha dün akşam geldik salı gününe randevu aldım canım inşallah gittiğimde görürüm

Hayır canım ben zaten hamile olduğumu öğrenip doktora gittim ama daha yeniydi 4haftaydi görünmedi kese sonra bodruma tatil planım vardı gittik daha dün akşam geldik salı gününe randevu aldım canım inşallah gittiğimde görürüm

Ben yarin gidicem insallah gorurum kuzum bnde 1hafta once ogrendim anca dayanabildim bu hafta gorunuyormus genelde insallah goruruz:dua:

Kizlarr 3 gün gexikti ama test yapmayı istemiyorum bi türlü. Ya yoksa yada varsa diye.bilemedim.korkuyorum.eşim şehir dışında ve ben ankarada annemde kalıyorum kizimda birlikte.eğer. varsa ve öğrenirler eşime telefon etmeliyim bi sürpriz düşünelim. Ne olir.eşim şeker hastası varkosel hastası ve sperm yetersizliği vardı
Amaliyati olmadan olmaz dedi doktorlar yada tüp bebek dediler. Eşim tüp bebek istemedi. Parami da yoktu yeni ev aldik borç ödüyor uz. Bu bebek yeni eve yeni bebekmi okur acaba kızlar. Bide içimde bi his rabbim müjde verecek bana diyorum
...Hepimize hayırlı bebislerrr

Evet canim Allah korusun ben de 25 lik bir bucuk aliyorum sabahlari.. Takibi icin ne dedi doktorun. Benim 2 hafta da bir olctur dedi. Eger deger duserse ilaci biraktiriyo mu acaba sonra cikinca tekrar mi baslatyo ilaca canim.biliyo musun

canım öncelikle ilacın gebeliğe bir yan etkisi yokmuş onu sordum
3 hafta sonra gel dedi
daha yeni başladım sabah aç karnına 1 tane içilecek dedi
gebelikte tiroite ihtiyaç fazla oluyormuş
bizde de bu karşılanmayınca dışardan takviye edilmesi gerekiyormuş
sadece takip edeceğiz dedi.

Kizlarr 3 gün gexikti ama test yapmayı istemiyorum bi türlü. Ya yoksa yada varsa diye.bilemedim.korkuyorum.eşim şehir dışında ve ben ankarada annemde kalıyorum kizimda birlikte.eğer. varsa ve öğrenirler eşime telefon etmeliyim bi sürpriz düşünelim. Ne olir.eşim şeker hastası varkosel hastası ve sperm yetersizliği vardı
Amaliyati olmadan olmaz dedi doktorlar yada tüp bebek dediler. Eşim tüp bebek istemedi. Parami da yoktu yeni ev aldik borç ödüyor uz. Bu bebek yeni eve yeni bebekmi okur acaba kızlar. Bide içimde bi his rabbim müjde verecek bana diyorum
...Hepimize hayırlı bebislerrr
Ayyy hadi insallah yaaa harika bi mujde ve mucize olur :) o zaman 1 hafta kadar bekle bi firsatini bulup doktora git olmaz mi?

Merhabalar bende cuma akşamı test yaptım ve pozitif cıktı hesaplarıma göre haziran annesi olacagım nasipse Hafta içi doktora gideceğim adetim 7 gün geçti allah kucagımıza almayı nasip eyler inş

Merhabalar bende cuma akşamı test yaptım ve pozitif cıktı hesaplarıma göre haziran annesi olacagım nasipse Hafta içi doktora gideceğim adetim 7 gün geçti allah kucagımıza almayı nasip eyler inş

Hosgeldin canimm.
Hayirli olsun insallah saglikli bir sekilde alalim kucagimizaa:dua:
Sen nerdensin cnm?

canım öncelikle ilacın gebeliğe bir yan etkisi yokmuş onu sordum
3 hafta sonra gel dedi
daha yeni başladım sabah aç karnına 1 tane içilecek dedi
gebelikte tiroite ihtiyaç fazla oluyormuş
bizde de bu karşılanmayınca dışardan takviye edilmesi gerekiyormuş
sadece takip edeceğiz dedi.
Him anladim canim. Ben daha once de kullanmistim da ilaci hemen etkinetmisti baya sifira yakin olmustu degerim bi defa da.hani o kadar dusurmesi de sakincali mi.merak ettim. Sanirim kisa surelerle.takip etcez bu hormonumuzu ona gore da doktora bildircez..hayirlsi ile saglikla dünyaya gelir insallah bebislerimiz

Hangi hastaneye gidiyorsun canim bu carsamba doktora gidicm ins kese gorunur sen gordun mu keseyi
Canim.henuz keseyi.goremedim
Tahlil yaptirmak.icin zubeyde hanim a gittim.persembe. doktr.keseyi goremedi.karindan bakti.haftaya gel dedi.henuz kucuk o yuzden gozukmeyebilir dedi.. Ama normalde lina hastanesinde mine hanim a.gidiyorum.takip.icin canim

Canim.henuz keseyi.goremedim
Tahlil yaptirmak.icin zubeyde hanim a gittim.persembe. doktr.keseyi goremedi.karindan bakti.haftaya gel dedi.henuz kucuk o yuzden gozukmeyebilir dedi.. Ama normalde lina hastanesinde mine hanim a.gidiyorum.takip.icin canim
Lina hast. Yenimahallede dimi ben kecioren deyim hc g ye baktirdin mi benim 4 +2 de 850 cikti arkadasimin da ikizi olck belki seninki de ikiz olur diyo degerim yuksekmis bizde ikiz cok birden uc cocuk nasil olur hic dusunemiyorummm:KK47:

Lina hast. Yenimahallede dimi ben kecioren deyim hc g ye baktirdin mi benim 4 +2 de 850 cikti arkadasimin da ikizi olck belki seninki de ikiz olur diyo degerim yuksekmis bizde ikiz cok birden uc cocuk nasil olur hic dusunemiyorummm:KK47:
Yenimahae de canim evet.4+4 de baktirdigimda 1021 cikmisti canim.ondan dort gun once ilk baktirdigimda da 206 idi..yarin saglik ocaginda tekrar baktirmak istyom bi de idrar yolu enfeksiynm vardi baya onun icin ilac kullanmistim tekrar idrar tahlili yaptrcam bakalim..oyle canim

Kizlar sabah bulantilari henuz baslamadi ama gun icinde bisey yedikten sonra tiksinme hafif bulanti geliyo ara ara. Hele ki tatli goresim yok. Var mi gun icinde boyle tiksinme yasayan?

X