2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Doktorum icmemi söylemisti perşembe günü gidince sorarım ama çalıştığım için sabahları zor olur vajinal ama denerim. Bir önceki hamileliğim haziranda düşük oldu 5+4 haftaydayken. O yüzden bir iğne vurundum öğrenince bir de bu ilacı içiyorum. Allahım inşallah bana bağışlar bebegimi :KK66: vee hepimize kucagimiza almayı nasip etsin :*
Aminn canim insallah..:KK66:

Yaptir canim hormonlara da baktir hcg ne de baktir sonuclarini.doktora gosterirsin.gittignde. saglik ocaginda barkod no sunu alirsan net den de bakabilirsin sonuclarina.canim tekrar gitmek zorunda kalmazsin saglik.ocagina:KK66:
canım haftamız aynı seninle:KK200:

Predictor early kullandim ben ,bata 6 gun kala haber verio,.seninki normal predictormu ? :KK49:

evet ovülasyon takibini onunla yapmıştım ben. Ama bu predictor bile hamileliği gösteriyor diyorlardı, yalanmış. Bak ekliyorum. Aşağıda ki benim ki.

Eklentiler

• IMG_20161001_140853546.jpg
    IMG_20161001_140853546.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 48
merhaba kizlarrr 5 eylül sat.beklenen 3 gün geçti 24 günde bir olurim.heyecanlıyım ama.umudum fazla yok.1 kızım var 8 yaşında ikinci için hayaller di diyorum.Hayirlisi yla hayaller gerçek okur. En önemlisi sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olabilmeleri

merhaba kizlarrr 5 eylül sat.beklenen 3 gün geçti 24 günde bir olurim.heyecanlıyım ama.umudum fazla yok.1 kızım var 8 yaşında ikinci için hayaller di diyorum.Hayirlisi yla hayaller gerçek okur. En önemlisi sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olabilmeleri
Hoşgeldin :)

Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin inşaAllah..
Benim bir oğlum var 1 yaşında.
İkinciyi düşünüyoruz. Bi kaç gündür mide bulantısı yaşıyorum ve de değişik ağrılar var karnımda. Son adet tarihim 6 Eylül idi..
Bugün de idrar testi yaptım adet tarihinden önce gebeliği gösterenlerden. Silik ikinci çizgi çıktı.. Pazartesi kan tahlili yaptırcam, sonucu yazarım.. Hep birlikte doğumu bekleriz inşallah burada :anneadayı:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin inşaAllah..
Benim bir oğlum var 1 yaşında.
İkinciyi düşünüyoruz. Bi kaç gündür mide bulantısı yaşıyorum ve de değişik ağrılar var karnımda. Son adet tarihim 6 Eylül idi..
Bugün de idrar testi yaptım adet tarihinden önce gebeliği gösterenlerden. Silik ikinci çizgi çıktı.. Pazartesi kan tahlili yaptırcam, sonucu yazarım.. Hep birlikte doğumu bekleriz inşallah burada :anneadayı:
anaa kimi buldum neler okuyorumm
simdiden hayirli olsun canimm çok sevindim senin adina
hiç ugrastirmadan gelmis annesi bu melek maasalalhh

anaa kimi buldum neler okuyorumm
simdiden hayirli olsun canimm çok sevindim senin adina
hiç ugrastirmadan gelmis annesi bu melek maasalalhh
Ayy canım teşekkür ederim. İlkinde çok uğraştık bu kez öyle olmuştur inşallah.. Sağolasın canım :KK36:

Kizlar daha once bi kaybim oldugu icin baska bi doktorun daha gormesini istedim. Bugun tam 5+0 oldu. 4+4 te kese 2mmdi. Bugun baska bi doktor 6.7mm olctu. Gunde 1.1 artmasi gerektigini dusunursek sanirim normal su anda... bir de kese normalin cok az altina yerlesmis ama kanama alani yok normal su an da dedi.Benden haberler simdilik bu kadar :)

Yeni hamilelerimize hayirli ugurlu olsun diyoruum. Insallah saglikli ve guzel gebeliklerimiz olur :)

Ya cnm bisey sorcam, hamilelik gunlugunu nasil imza alanina ekliyosun? Alttaki ekle butonuna tikliorum olmuo ..:işsiz:

Canım sag üstte kendi profil menünde kişisel bilgileriniz kısmına girdiğinde orda seçenekler arasında görürsun. Bebeğinin tahmini doğum tarihini girip değişiklikleri kaydetmen lazım. Umarım yardımcı olabildim :KK66:

X