2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın Kızlarrr :anneadayı:
Hepimiz aynı zamanda doğum yapıcaz gibi gözüküyor inşallah :dua:
Size bir sorun olacaktı keseyi ne zaman gördünüz yada gördünüz mü ?
Mrb canim hayirli olsun bebisin:KK66:ben henuz gormedim canim sali gunu randevum var insallah o zamN gorurum..

Mrb canim hayirli olsun bebisin:KK66:ben henuz gormedim canim sali gunu randevum var insallah o zamN gorurum..

Sağol canım.Canım ben yarına aldım randevu dayanamadım bi gidicem. Senle aramızda 2 güncük varmış:KK49: devlet hastanesinden aldım ama polikilinikte olcak randevum İnşallah görebilirler keseyi. Haber veririm yarın :)

Merhabalar :) tahmini dogumumuz ayni :) cok heyecanli dusunmesi bile...
Benim 4+4te goruldu ama genelde 5+0-6+0 arasi gorulurmus benimki erken oldu. Su anda gitseniz gorebilirsiniz diye tahmin ediyorum ama yalnizca keseyi. Allah korusun kanama agri gibi bi sikayetiniz yoksa 10 gun daha bekleyin insallah kalp atislarini gorme ihtimaliniz olur :)

Merhabalar :) tahmini dogumumuz ayni :) cok heyecanli dusunmesi bile...
Benim 4+4te goruldu ama genelde 5+0-6+0 arasi gorulurmus benimki erken oldu. Su anda gitseniz gorebilirsiniz diye tahmin ediyorum ama yalnizca keseyi. Allah korusun kanama agri gibi bi sikayetiniz yoksa 10 gun daha bekleyin insallah kalp atislarini gorme ihtimaliniz olur :)

Aaa aynı gün doğururmuşuz bide :oops: Hesaplara göre 5+4 de gidicem doktora galiba inşallah görünür canım valla stres yaptım şimdiden. Birsey sorcam arada kasıklarınıza batmalar oluyormu yada ben psikolojık olarakmı hissediyorum :halay:
canımı yakmıyor ama arada bir batma oluyor. Bugun tam rahmimin üstünde var batma arada gelip gidiyor. Bide sürekli Tuvaletim varmış gibi geliyor :KK64:

kuzum sen tam okumamışsın yazdıklarımı üzüldüm. bebeğim var zaten ve kestirmedim. herkes bakımı zor diye kestirmiştir ve dökülüyor diye. ki sana da dedim illa kestireceksen şimdi değil doğurunca kestir dökülecek diye. bebeğim var zaten :)
Anladım kuzum Kocaman bi alkış o Zaman sana :) Ben bakamam Muhtemelen. Kestiririm :KK43: o kadar çok dökülüyor ki şimdiden anlatamam.

Biz bugün doktora gittik. Sabah köpeğim karnıma sicrayınca akşama kadar geçmeyen bir sancım oldu. Bende korktum açıkçası. Birde sari alıntılar falan fazlalasinca gidip bir bakalım dedik. Yeni bir doktora gittik ve mukkeml bir kadın olduğunu düşünüyorum. Antalyada hem doğum ücretleri hemde muane ucretleri kesinlikle istanbula göre çok daha uygun. Bir kez daha iyiki buraya taşınmışız dedim. Hemde sıra bile beklemiyorum valla. Genelde tüm özel hastanelerde sıra oluyor. Neyse. Bebeğimi göremedim ama kesesini gördüm. O bile yetti. Bebeğim 5+4 günlük olmuş bile. Dedim ben size gelmek istemiyorum. Bir daha cinsiyeti öğrenmek icin geleceğim. O zaman görüşürüz. Tamam dese de 8. Haftada yeniden gel sen yine de kalbine bakalım bebeğe bakalım sağlıklı mi diye kontrol edelim dedi. Şuan için kararsızım. Ama sanırım gideceğim. İkili üçlü testlerden konuştuk hiç birini yaptırmama kararı aldım. Çünkü ne olursa olsun doğuracağım ve ilayi emzirdim dönemlerde başka bir bebeğe süt annelik yapmıştım. Çocuğu bir sürü teste soksalarda down sendromlu olduğunu tespit edememişler. Üstelik bu bebeğin babası doktormus. Bunları anlattım haklısın %80 ini tahmin edebiliyor dedi. Ee o zaman strese girmeye gerek yok dedim. Kaşık ağrısını batmalari sordum. Normal dedi. Bebek rahime yerleşiyor ve rahmin büyüyor olacak dedi. Sarı akıntı ları sordum onlarinda normal olduğunu ve bol bol su içmeyi unutmamam gerektiğini söyledi. Birde ilayi sürekli kucağıma aldığım için korktuğumu söyledim. Ani hareketler yapmazsan sıkıntı olmaz dedi. İşte bizde havadisler böyle. Bebeğim şuanda 0.840 cm boyunda
Ayyy Can'ım okurken Nasıl bi heyecan, mutlulukla okudum bilemezsin. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş maşallahh. O sarı akıntı bende de çok. İçim rahatladı benim de şimdi. Demek ki normal.

Iyi akşamlar kızlar herkesin hamileliği hayırlı olsun Allah sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize ben regl den iki gün önce test yaptım ve öğrendim hamile olduğumu ama şuan bodrumda tatildeyim henüz gidemedim doktora salı günü gidicem inşallah hersey yolundadır daha önce çok fazla kayıp yaşadığım için korkuyorum inşallah bu bebeğim sağlıklıdır Allah nasip eder
İnşallah Can'ım. Ben de aynı korkuları yaşıyorum ama iyi düşünelim ki iyi olsun di mi

Merhaba arkadaslar
Evet hep haziran bebekleri gelcek ne guzel :anneadayı:ben yarin ilk randevuma gitcem bakalim ne olacak mrk ediyorum :KK49::KK49: kontrolu doktor alttanmi yapio yoksa ultrasonlami bilen var mi?

Kizlar daha once bi kaybim oldugu icin baska bi doktorun daha gormesini istedim. Bugun tam 5+0 oldu. 4+4 te kese 2mmdi. Bugun baska bi doktor 6.7mm olctu. Gunde 1.1 artmasi gerektigini dusunursek sanirim normal su anda... bir de kese normalin cok az altina yerlesmis ama kanama alani yok normal su an da dedi.Benden haberler simdilik bu kadar :)
Ayyy Can'ım hayırlı olsun inş darısı bize. Benim dün açık pembe bi kan geldi. Yerleşme kanaması diyerek iyi düşünmeye çalışıyorum. Aranızda var mı benim gibi olan :KK43:

Canım sag üstte kendi profil menünde kişisel bilgileriniz kısmına girdiğinde orda seçenekler arasında görürsun. Bebeğinin tahmini doğum tarihini girip değişiklikleri kaydetmen lazım. Umarım yardımcı olabildim :KK66:
Tesekkurler cnm ama bende bi beceriksizlik var sanirim , secrneklrr kisminda öyle bi buton cikmio sanki :işsiz::emir_bebek::nazar:

Aaa aynı gün doğururmuşuz bide :oops: Hesaplara göre 5+4 de gidicem doktora galiba inşallah görünür canım valla stres yaptım şimdiden. Birsey sorcam arada kasıklarınıza batmalar oluyormu yada ben psikolojık olarakmı hissediyorum :halay:
canımı yakmıyor ama arada bir batma oluyor. Bugun tam rahmimin üstünde var batma arada gelip gidiyor. Bide sürekli Tuvaletim varmış gibi geliyor :KK64:
Ay ne tatli olur :)) gorulur canim bence icini ferah tut. Evet ara ara varligini belli ediyo gibi :) benimde bel agrim oluyo bazen ve gogus uclarima dokununca aciyo baya. Eveet rahim buyuyo annesi kese buyuyoo mesaneyi sıkıştırıyo ne guzel :) bende gece bi kere mutlaka kalkiyorum.

Merhaba arkadaslar
Evet hep haziran bebekleri gelcek ne guzel :anneadayı:ben yarin ilk randevuma gitcem bakalim ne olacak mrk ediyorum :KK49::KK49: kontrolu doktor alttanmi yapio yoksa ultrasonlami bilen var mi?

Canım ben ilk gittgimde sadece kanve ultrosondan baktı ama kese için erken dedi. Alttan muayne riskli diyolar valla benimde kafam karıştı.

Ay ne tatli olur :)) gorulur canim bence icini ferah tut. Evet ara ara varligini belli ediyo gibi :) benimde bel agrim oluyo bazen ve gogus uclarima dokununca aciyo baya. Eveet rahim buyuyo annesi kese buyuyoo mesaneyi sıkıştırıyo ne guzel :) bende gece bi kere mutlaka kalkiyorum.

İnşallah canım. Senin ilk bebeğinmi ?

Sağol canım.Canım ben yarına aldım randevu dayanamadım bi gidicem. Senle aramızda 2 güncük varmış:KK49: devlet hastanesinden aldım ama polikilinikte olcak randevum İnşallah görebilirler keseyi. Haber veririm yarın :)
Tamam canim bekliyorm guzel haberlerini insallah:)

kızlar merhaba ben de nasip olursa buralarda olacağım 5+5 hamileyim
sadece kese göründü
kalp atışı henüz duyamadık

beta hcg 6000 doktor biraz düşük dedi
bir de tsh yüksek çıktı
inşallah sağlıklı bir gebelik olur
çok korkuyorum

kızlar merhaba ben de nasip olursa buralarda olacağım 5+5 hamileyim
sadece kese göründü
kalp atışı henüz duyamadık

beta hcg 6000 doktor biraz düşük dedi
bir de tsh yüksek çıktı
inşallah sağlıklı bir gebelik olur
çok korkuyorum

Canım benim Hosgeldin. Sağlıkla kucagımıza alırız inşallah bebişlerimizi :) Sen ne zamn gördün keseyi?

X