2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
ben şu dönemlerde uyanıp ayağa kalktığım ilk an bir mide bulantısı hissediorum ama çok şükür bi şeyler yeyince geçiyor. Bir de zaten sevmediğim kahvenin bu kez kokusundan çok rahatsız olmaya başladım

Kendimi " cinsiyet geyigine limon sikan insanlar " gibi hissettim bi an

Hayir olmamıştı
Yoo sen oyle bisey demedin ki
Hani o niyetle dediysen bilemem :)
Bu topiginde olmazsa olmazi
Cinsiyet tahmini
Cinsiyette konu gelmisken o konudaki muhabbetlerden o aklima geldigi icin yazdim
Allah oncelikle herkese saglikli evlat nasip etsin sonrada gonlundekini:)

Bende aynı hesabi yapmistim :) 15 gün sonra Mode bulantılarım başlamış. Ve 9-10 haftalık olduğumda kesilmişti. Valla ben fenalardayım. Ne yersem bir daha yiyemiyorum. Şimdi pizza yicem ve pizza konusu da kapanacak bende emini

Kac haftaliksin suan
Henuz kese gormedin mi sen
Erken basladi sanirim seninde
Cok zor bisey ya
Koku hassiyeti ozellikle
İlk gebeligimde koltuklarim kultablasi gibi kokuyor gelirdi
Temiz nevresimde yatamiyodum kusuyordum deterjan kokusundan
Umarim simdi oyle olmaz

Benim mide bulantılarım sabah kahvaltıya oturdugum an başlıyor zorla 2 lokma yiyorum diğer zamanlarda da yemrk yedikten sonra baslıyor zaten iştah yok mercimegimim hatırına zorla yiyorum
Benımde mıdem sankı kazılıyor ama kusma yok mıde bulanıyo yanıyo fakat kusma yok henuz bakalım ne olucak kızımda hıç yoktu mıde bulantı falan cok iştahlıydım kızımda bunda bıraz sıkıntılı gıbı henuz kusmadık ama şimdiden mıdemde bişiler oluyo yanı bugunde baş agrım cok

En azindan yiyebiliosun:) afiyet olsun
Pizzada sosis falan varda yememeni oneririm cnm
Kusuuyor musun sadece tiksiniyor musun

Annem diyorki cinsiyet donerken farkli olur
Ama kuzenin uc çocuğun dada bulantisi oldu
Her gebelik farkli diyolar
Ay ne bileyim ya
İns olmaz

slm ben aslında bebek düşünmüyordum süpriz oldu biraz...28 agustos son adet tarihim ama perşembe günü doktora gittigimde ultrasonda birşey görünmedi kan tahlili yapalım ona göre söktürücü vereyim dedi..bende eve geldim internetten baktımki beta hcg 276. cıkmış ...normalde 6+6 haftalık hamile olmam lazım ama geç döllenme sanırım...pazartesi tekrar gidecegim..aslında behçet hastası oldugum için gebelik istemiyordum 2 cocugum var zaten genede hakkımda hayırlısı olsun diyorum Allahın takdiri sonuçta herkese kolay gelsin

Şaka gibi ama canim surekli balik yemek istiyor. Zeynepte agzima surememistim. Aksam yemegi ne yapsam diye dusununce aklima ilk balik geliyor.

Afiyet olsun şekerim

Annem diyorki cinsiyet donerken farkli olur
Ama kuzenin uc çocuğun dada bulantisi oldu
Her gebelik farkli diyolar
Ay ne bileyim ya
İns olmaz
Kız bılmıyom ya bakalım artık ya sankı karnımda ıkı tane hıssedıyo gıbı oluyom bazen ama sol kasık agırıyo sağda bazen oluyo batma gıbı ama az solda cok batma oluyo genelde

Benim mide bulantılarım sabah kahvaltıya oturdugum an başlıyor zorla 2 lokma yiyorum diğer zamanlarda da yemrk yedikten sonra baslıyor zaten iştah yok mercimegimim hatırına zorla yiyorum
O mercimek uğruna herşey yapılır ama olmayınca da olmuyor işte

Kiz mi erkek mi şimdiden haril haril anlamaya calisiyoruz :)
He ya ve bunu yapan doğal olarak ikinci çocuk düşünen olarak bizleriz :) ben çok aşırı merak ediyorum. Gerçi ilkinde de çok merak ediyordum.

Kız bılmıyom ya bakalım artık ya sankı karnımda ıkı tane hıssedıyo gıbı oluyom bazen ama sol kasık agırıyo sağda bazen oluyo batma gıbı ama az solda cok batma oluyo genelde
Değerlerin nasıl? Belki de ikizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…