2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
zeyden güzel haberlerle gelmişsin senin adına çok sevindim :) bende ne ikili ne üçlü test yaptıracağım. Zaten dün doktorumla da konuştuk yaptırmaya gerek yok dedi. Ama herkesin kendi tercihi dedi %80 ini biliyormuş. Ilay'da yaptırmanıştim zaten. Haftaya cumartesi yeniden gidip kanama hala var mı diye bakacağız bizde. Eğer yoksa herşey normal giderse bir daha 12. Haftada gel dedi. Ama ben 13. Haftada gideceğim. O zaman cinsiyet de belli olur. Ne kaldı ki şunun şurasında neredeyse 1 ay sonra yavrumun kız mı erkek mi olduğunu öğreneceğim. O ilk öğrenme yok mu? Ondan daha heyecanlısi yok valla

Ayak üşümesi bendede var yün çorapla geziniyorum artı iştahsızlık var
İştahsızlık bende de var. Çünkü yoğun bir şekilde midem bulanıyor. Adam akıllı hiç birşey yiyemiyorum. Ilay'da 10. Haftada bitmişti tüm bulantılarım. Sadece kokulağa karşı hassasiyetim kalmıştı. Yemek falan yapamıyorum. 9 ay boyunca eşim ve annem yapmıştı yemek. Şimdi ne olacak bakalım

Üşüme bende de var. Patikle geziyorum. Gerci normalde de boyleyim ben hamilelikle ilgili oldugunu sanmiyorum. Ayaklarim hic ısınmaz.

Bazen hirka giyiyorum bazen de bunalip tişörtle geziyorum belli olmuyo su sıralar. Evin pencereleri hep acik.

kızlar durumlar nasıl sizde ? benim ayaklar resmen buz , bel ağrım var ,kasıklarda sağ tarafta daha çok ağrı var ama iki taraflı ağrıda oluyor arada :)
Bende ayniyim sag kasigim cok agriyor
Sag kasik agrisi kiza isaretmis :)

Mide bulantisini hcg degerinin yukselmesi yapiyor
Hesaplarima gore oglumjn hcg degeri bine ulastiktan 9 gun sonra midem bulanmis
Simdi ise hcg degeri 1000 ulastiktan sonra 8. Gundeyim
Eger ayni olursa 1-2 gune mide bulantilarim baslar
Ay ins olmaz ya, suan agri harica mideden yana sikintim yok sadece istahsizlik var yediklerimin tadi yok
Boyle olmasina raziyim
Sizi bulantilar ne durumda?
Baslangici ne zaman

canım burası yanıyor ama ben yün çorapla bütün gün gece dolanıyorum çalışıyorum bide herkes şaşırıyor bana

Benim mide bulantılarım sabah kahvaltıya oturdugum an başlıyor zorla 2 lokma yiyorum diğer zamanlarda da yemrk yedikten sonra baslıyor zaten iştah yok mercimegimim hatırına zorla yiyorum

Kiz mi erkek mi şimdiden haril haril anlamaya calisiyoruz :)

Bulanti yok ama dedigin tat alamama bende de var.

Kiz mi erkek mi şimdiden haril haril anlamaya calisiyoruz :)
Hayirlisi cnm
İnsan sevgiliyken ya da hamile degilken bile hayalini kuruyor
Hamilelegin d e tatli yani bu
Hani sey muhabbetleri yaparlar ya uyuz oluyorum
saglikli olsun da...
Yok ben saglikli istemiyorum, illa istedigim cinsiyet olsun istiyrm..
Hahha:)
Cinsiyet geyigine limon sikmaya bayilan tipler
Sanki ben bilmiyrm :))
Etrafta onlardan cok var yaa

Benim mide bulantılarım sabah kahvaltıya oturdugum an başlıyor zorla 2 lokma yiyorum diğer zamanlarda da yemrk yedikten sonra baslıyor zaten iştah yok mercimegimim hatırına zorla yiyorum
Senin hemen basladi desene
Allah yardimcin olsun
İlk bebegin miydi

Kendimi " cinsiyet geyigine limon sikan insanlar " gibi hissettim bi an

Öncekinde olmusmuydu bulantilarin

Hayir olmamıştı

Benimde başlamadi daha sadece arabadayken oluyo biraz ve sekerli kokulardan şu şekerli cocuk sakızlari falan varya iyyyy kokusu kotü geliyo bana onun disinda oyle aşiri mide bulantilarim yok.. kizima hamileykende olmamisti hafif gecirmiştim inşallah buda boyle gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…