2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canlarim doktordan geldik minigimin kalbi atıyor cok sukur gayet iyi dedi doktor her seye hemen telaslanma sakin ol dedi sanki mumkun sakin olmak
Kizim da kardesini gordu bu bu dedi ona :)

Hadi gozun aydin canim : )

Ben gebeligimi 3 haftalikken ogrendim adetten 21 gun sonra cizgi de belirgindi doktor 6haftanin basinda ancak dedi ilk zamanlar demek ki geriden geliyor bebisler

Kizlarrrr , size bisey danışacağım ya ben batim 11 ekimdi 12 ekimde test yaptim 139 cikti birde bugun yaptim yani 15 ekim 561 cikti sonuc yani adetten 4 gun gecince 561 normal mi ? Yukselme iyi mi sizce kizlar, pazartesi doktora gidecegimmm

canım öncelikle hayırlı olsun :) benim de batım 11 ekim .13 ünde çift çizgi çıkınca doktora gittim hemen ultrasonda kese gözükmedi erken daha dedi. hcg 694 çıktı bende.pazartesi tekrar gel dedi . senin değerde normal bazılarında daha da düşük çıkabiliyor

merhaba kızlar. Öncelikle hepinizi tebrik ederim. Rabbim sağsalim kucağımıza aldığımız günleri göstersin. Biz şükür bugün kalp atışlarını duyduk.Dün gece kahverengi yoğun bi kanamam oldu, çok korkuttu bizi ama doktorlar kahverengi kanamalardan korkmamam konusunda telkinde bulundu.Bugün de kalp atışını duyunca çok rahatladık, bu kanamaya yerleşme kanaması diyoruz dedi doktor. Bizim için bu bebek mucize gibi birşey oldu inanın. İlk bebeğimi kalbi atmadığı için aldırmak zorunda kaldım, ikinci bebeğim de dış gebelik oldu. Ameliyat oldum, tarifi çok zor günler geçirdim. çok umutsuzluğa düştüm, hayattan soğudum. Bu bebekte de keseyi göremedik, tüm dış gebelik belirtilerini yaşadık, değerim düşük başladı, o kadar emindik ki dış gebelikten. Mucize olması içindi tüm dualarım şükür kabul oldu. İnşallah bundan sonra da herşey yolunda gider.

Maslallahh canim benim rabbim saglikla kucaginaa almayi nasip etsin bebisini insallahhhhh

merhaba kızlar , ben de iştahsızlık başladı zorla yiyorum

Sevdigin seylerden yemeye calis canim ya gucsuz kalma.

Bu arada ikinci gebeligin zor olmasi cok normalmis doktor oyle dedi

Ben henuz bi zorluk yasamadim ya hanile gibi degilim hiç

Sıkıntıyı veren de feraha kavusturan da Rabbim.. senin de yüzünü daim guldursun Insallah.
Yasadiklarin cok zormus gercekten.. bebeğini saglikla kucagina alip saglikla mutlulukla buyutursun Insallah.
Aramiza hosgeldin :)

Zeynebi ultrasonda ilk gördüğüm zaman aklima geldi. Susam kadardi :) ve zipliyordu ya doktor da o kadar şaşırmışti ki. Bu bebegimi daha gormedim. 2 gun kaldi gormeye. Heyecanlanmaya basladim

çok teşekkür ederim canım. yaşadıklarımın muhakkak bir hayırlı bir sebebi vardır. inşallah bundan sonra ki günler çok güzel olacak. hoşbulduk Rabbim size de sağlıklı sıhhatli bebek nasip etsin.

Canim artisin gayet iyi 48 saatte bir iki kat artmasi gerekiyo senin de artmis masallah

kızlar durumlar nasıl sizde ? benim ayaklar resmen buz , bel ağrım var ,kasıklarda sağ tarafta daha çok ağrı var ama iki taraflı ağrıda oluyor arada :)

Her iki günde bir ikiye katlar benimde ilk baktırdıgımda 139 du iki gün sonra 280 olması lazım mesela baya iyi gibi seninki cok hızlı artışlarda ikiz bebek olabiliyor ben öyle biliyorum canım

kızlar durumlar nasıl sizde ? benim ayaklar resmen buz , bel ağrım var ,kasıklarda sağ tarafta daha çok ağrı var ama iki taraflı ağrıda oluyor arada :)
Canim bendede aynı bende birde deli gibi bas donmesi var. I
Sarhos gibiyim. hatta eşim doktora git demeye başladı. Ama içimi ferah tutmaya calisiyorum. Normal bunlar diyorum hep.. Bu gebeliğin söz verdim kendime Evham yapmuycam

Arkadaşlar insan ister istemez kendini dinliyor ve böyle bi değişiklikler olmasını bekliyor. Yani bana öyle oluyo :). Ama hiç bir şey hissetmiyorum ya. Geçen hafta bi gaz problrmi yaşadım bi de midem biraz kötü olmuştu. Ama bugünlerde hiç bir şeyim yok :)
Keseyi görmüştük , perşembe günü de bebişi görcez inşallah. Düşünmeden edemiyorum, bişey olcak diye korkuyorum. Of çok heycanlı napcam ben kaç gün

Canlarim doktordan geldik minigimin kalbi atıyor cok sukur gayet iyi dedi doktor her seye hemen telaslanma sakin ol dedi sanki mumkun sakin olmak
Kizim da kardesini gordu bu bu dedi ona :)
Cook guzel cnm Allah tum isteyenlere nasip etsin insallah.. kizin kac yaşinda cnm benimde 1 kizim var 6 yaşinda ilk soyledigimde nasil şasirdi nasil sevindi gozleri doldu hep karnimi seviyo... Allahim ikinci yavrularimizida kucagimiza almayi nasip etsin cnm..

Canim bendede aynı bende birde deli gibi bas donmesi var. I
Sarhos gibiyim. hatta eşim doktora git demeye başladı. Ama içimi ferah tutmaya calisiyorum. Normal bunlar diyorum hep.. Bu gebeliğin söz verdim kendime Evham yapmuycam
Bir şekilde elham yapıyoruz. Damarların genislemesinden oluyormuş o baş dönmesi. Bende sarhos gibi dolaştım bir kaç hafta. Şimdi baş dönmeleri yerini mide bulantisina bıraktı. Bırakmasa iyidi. Mide bulantısı çekilir dert degil

Bende o kadar yorgun o kadar halsizim ki ilayi uyutup kendimi yatağa attım yarım saat önce. Tabi yarım saat olmadan benim bebe hatum çiş çiş diye yanıma geldi uyandım sonrada uyumayacakmış oyun oynamayacakmisiz. Bende babasının yanına yolladım. Allahtan şirket hemen altımızda. Şimdi yine uyuyabilirim. Birde bulantılarım fazlaca mevcut. Şu bir kaç haftayı atl atlatsak iyidi valla. 10 hafta olduktan sonra kolay kolay düşmez bebek dedi doktorum. 2 haftam kaldı benim de. Bu hamileliğime başladığımdan beri bir şekilde kaybetmekten korkuyorum yavrumu. Sağlıkla kavuşmak dileğiyle tüm yavrularımıza

Benimde ellerim buz ayaklarımda buz. Antalyadayim ama hırka ile dolaşıyorum kocam kısakollu ile :) bana sabah ne bu halin kış mi geldi diyordu garibim. Bilmiyor ki dönüyorum ben. Ben donunca İlay da üşüdü sanıp onu da giydiriyorum. Sonra bizim ki sıcak sıcak diye çıkartıyor :) iyi madem bende sana sarılıp ısınıyım diyorum sarılıp ısınıyoruz. Fazlaca usumek bende de mevcut. Bugün ne bel agrim ne kaşık agrim var.

Ahh o akintilar yok mu? Neyse ki geçmiş. Umarım bundan sonra herşey iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…