2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
He ya ve bunu yapan doğal olarak ikinci çocuk düşünen olarak bizleriz :) ben çok aşırı merak ediyorum. Gerçi ilkinde de çok merak ediyordum.

Benim duygularim baya degisti ya. Ikiz bebek asla istemeyen ben suan ikiz olsun diye dua ediyorum. Bi kiz bi erkek olsa ve ben bebek muhabbetini zirvede biraksam :KK53::KK53:

Kac haftaliksin suan
Henuz kese gormedin mi sen
Erken basladi sanirim seninde
Cok zor bisey ya
Koku hassiyeti ozellikle
İlk gebeligimde koltuklarim kultablasi gibi kokuyor gelirdi
Temiz nevresimde yatamiyodum kusuyordum deterjan kokusundan
Umarim simdi oyle olmaz :KK43:
Ay aynen ya. Çamaşırları anneme astiriyorum o koku benı de mahvediyor. Senin ilkinde oğlun oldu dimi? Yoksa yalnış mi hatirliyirum

Benim duygularim baya degisti ya. Ikiz bebek asla istemeyen ben suan ikiz olsun diye dua ediyorum. Bi kiz bi erkek olsa ve ben bebek muhabbetini zirvede biraksam :KK53::KK53:
Deme ya bende çok istedim ama olmadı. Dün yolk kesesini ilk defa gördüm doktorda. Dedim iki kese var yoksa ikiz mi doktor güldü yok kesesi o dedi. Bir ümit işte. Kayinvalidem in ilk hamileligi ikizmış. Bakamam diye aldırmış. Yani var genler de ama olmadı tutmadi işte. Bir daha ki hamileligimde ikiz olursa işte o zaman biterim 4 çocukla :)

Benımde mıdem sankı kazılıyor ama kusma yok mıde bulanıyo yanıyo fakat kusma yok henuz bakalım ne olucak kızımda hıç yoktu mıde bulantı falan cok iştahlıydım kızımda bunda bıraz sıkıntılı gıbı henuz kusmadık ama şimdiden mıdemde bişiler oluyo yanı bugunde baş agrım cok
Kazınma hep var :KK43: bulanıyor ama cıkaramıyorum işin kötüs :KK43: yanmada oluyor bende :KK70: yok yok yani :KK70:

Evet canım ilk gebeliğim mucizem diyebilirim cok zordu hamile kalmam Rabbim şükür ki verdi bana :)
Ay senin adina oyle cok sevindim kiiii
Ne kadar guzell sonunda o minik mucizenin sana gelmesi, kalbinin icinde atmasiii oy oyyy
Saglikla dunyaya gelir insallaaahh

Kazınma hep var :KK43: bulanıyor ama cıkaramıyorum işin kötüs :KK43: yanmada oluyor bende :KK70: yok yok yani :KK70:
O cikartamamak bende de var. Alkolü fazla kaçırdığımda eşim benim çıkartmama yardım ederdi. O zaman sarhoştüm izin veriyordum ama şimdi böyle bir durumda yok. Bildiğin işkence çekiyorum. Geçse şu günler artik

Deme ya bende çok istedim ama olmadı. Dün yolk kesesini ilk defa gördüm doktorda. Dedim iki kese var yoksa ikiz mi doktor güldü yok kesesi o dedi. Bir ümit işte. Kayinvalidem in ilk hamileligi ikizmış. Bakamam diye aldırmış. Yani var genler de ama olmadı tutmadi işte. Bir daha ki hamileligimde ikiz olursa işte o zaman biterim 4 çocukla :)
Cnm sana bi ikiz yakisir ya:)

Bizim genlerde yok ama etrafim ikiz torun isteyenlerle dolu:KK53::KK53:

Ben 3 olsun benim olsun diyorum ama esim diyo ki "sana hic guvenmiyorum. Bi gidisle 10 a tamamlariz cocuklari "

Cunku 5 yas aralari olsun derken 1 bucun yasindaki cocuga kardes yapalim dedim birden. Hiç guven vermiyorum adama

Kaynanan pisman mi aldirdigina ?

Ay senin adina oyle cok sevindim kiiii
Ne kadar guzell sonunda o minik mucizenin sana gelmesi, kalbinin icinde atmasiii oy oyyy
Saglikla dunyaya gelir insallaaahh
Canımmsın ben tek tüplüydüm dıs gebelikten dolayı bide pcos var birde rahim tersiligi var bende ama şükür Rabbime verdi aminnn inşallah hepimiz canım

Bizim genlerde yok ama etrafim ikiz torun isteyenlerle dolu:KK53::KK53:

Ben 3 olsun benim olsun diyorum ama esim diyo ki "sana hic guvenmiyorum. Bi gidisle 10 a tamamlariz cocuklari "

Cunku 5 yas aralari olsun derken 1 bucun yasindaki cocuga kardes yapalim dedim birden. Hiç guven vermiyorum adama

Kaynanan pisman mi aldirdigina ?
Ee tabi kayinpederime konusunu bile actirmiyor. Yazık ama kaderleri boyleymis onlarında yapacak birşey yok. Bende isterim ama kısmet bakalım. Ölmeden önce bir de ikizim olursa tamamdır bitmiştir bu iş :)

slm ben aslında bebek düşünmüyordum süpriz oldu biraz...28 agustos son adet tarihim ama perşembe günü doktora gittigimde ultrasonda birşey görünmedi kan tahlili yapalım ona göre söktürücü vereyim dedi..bende eve geldim internetten baktımki beta hcg 276. cıkmış ...normalde 6+6 haftalık hamile olmam lazım ama geç döllenme sanırım...pazartesi tekrar gidecegim..aslında behçet hastası oldugum için gebelik istemiyordum 2 cocugum var zaten genede hakkımda hayırlısı olsun diyorum Allahın takdiri sonuçta herkese kolay gelsin
Hoş geldin satımız yakın Seninle benimde 27 ağustos beta değerine göre gec döllenme sanirim sizin ki hayırlı olsun bebeğiniz

X