2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Az once bi arkadasimla konustum. Bir oglu var. Okula yeni basladi. Suan cocugu olmuyormus. Cok enteresan degil mi ya. Insan ne zaman neyle imtihan olacağını bilemiyor.
Ben ilk cocuk hemen olunca 2. De hemen olir diye bekledim mesela. Oldu cok sukur ama olmama ihtimali de varmis yani hic aklimdan gecirmiyordum.

Ay aynen ya. Çamaşırları anneme astiriyorum o koku benı de mahvediyor. Senin ilkinde oğlun oldu dimi? Yoksa yalnış mi hatirliyirum
Evet cnm bnm toraman bi oglum varr:)
Cok feci anneci, ananesi bakiyor ama beni gorunce gozu ananesini bile gormuyor, illa suyunu ile ben icircem, babasiylada durmuyor, calistigim icin boyle oluyor gibime geliyor
Bende mide bulantilarim baslarsa diye camasir yikayayim dedim ancak kurumuyor ki, hava soguk, deniz kenari oldugu icin nemli bi havasi var buranin( karadeniz)
Bugun midem bi garip su metalimsi agiz tadi ve sanki acliktan ölüyormussun gibi tuhaf mide hissi bugun basladi
Yarinda kusarsam cila olur
Ama icimde bir umut sanki bu sefer midem bulanmayacak
Oglumda 20 haftaya kadar kustum
16 hafta tek yedigim peynir ve domatesti

Canımmsın ben tek tüplüydüm dıs gebelikten dolayı bide pcos var birde rahim tersiligi var bende ama şükür Rabbime verdi aminnn inşallah hepimiz canım
Y ne güzel. Yıllardir özlemi çekilen bir yuvaya kavuşacak

Ben geciriyordum yas da ilerledigi icin belki zor olur diyordum ama supriz oldu
Hersey mumkun
Bnm bi arkadas tedavi olduda hamile kaldi hemde ikiz
Yumurtalarimi catlamiyormus bisiler
Ama o cok ara vermisti 8 yil falan

Ikız gene sanırım annenden gelıyo babadan gelen bışi degıl miş cıft yumurta genetık tek yumurta ıkızlerı herkeste olabılıyomus benım anne tarafım hep ıkız getırmışler Bıde annem benı ve erkek kardeşimi ıkız getırmiş benle kardeşim ıkızız ama cıft yum ıkızlerıyız

İlk çocuktan sonra arayı çok açmayın diyorlar zaten. Rahim tembel oluyormuş diye biliyorum

Sende bendensin :) bende karşıyım. Ama biz baya gezmeyi seven çift olduğumuz için uçak fiyatları yüzünden 3 yeter diyoruz

Bi otobus /karavan falan alirsiniz bu kafayla cumbur cemaat gezersiniz. Kisitlama kendini

İlk çocuktan sonra arayı çok açmayın diyorlar zaten. Rahim tembel oluyormuş diye biliyorum

Demek ki oyle. Hic o ihtimal yoktu kafamda.
Ebe bir komsum var o da sey demisti. Eger araya zaman girerse ikinci dogum da ilki gibi zor olurmus.
Acele etmeme biraz da bu endişe sebep oldu,

Canımmsın ben tek tüplüydüm dıs gebelikten dolayı bide pcos var birde rahim tersiligi var bende ama şükür Rabbime verdi aminnn inşallah hepimiz canım
Cnm rahim tersligi bende de normal dogumumdan sonra olmus
Cok agrim var bu gebeligimde
Doktor uc ay olur dedi
Oyle belim agriyorki
Sende agri oluyor mu?
Yuce Rabbim ol deyince oluyor cnm yaa
Cok sukur

Ben geciriyordum yas da ilerledigi icin belki zor olur diyordum ama supriz oldu
Hersey mumkun
Bnm bi arkadas tedavi olduda hamile kaldi hemde ikiz
Yumurtalarimi catlamiyormus bisiler
Ama o cok ara vermisti 8 yil falan
Cok ara vermis hakkaten. Ya her sey bizim icin gercekten. Hazirlikli olmak lazim.

İkiz olmak nasil birsey:)

Ya birde derler ki erkek annesine daha az çektirir. Hiç de öyle olmuyormuş. Kızı erkeği yok yani bu olayın. Şimdi anladım. Umarım bulanmaz ya bulantı gerçekten çok kötu. Şu hamileligi seviyorum ama bulantılarım gerçekten hix sevmiyorum

Ya belki seninde ikizdir. Ay ne harika olur valla kardelenle sana çifte kutlama yaparız valla :)

Al bende de o kadar ya. Benim kızı da benden başka kimseyi gözü görmüyor. Calismadigim halde bana çok fazla duskün

Aynen insallah cnm
Bana diolardiki hamilelegin tadini cikar sonrasi kotu bilmem ne
Hicte oyle degil zor olan mide bulantili veya sikintili hamilelik
Sonrasi ise tatli telas :)
Bebegimin herseyi ile ben ilgilendim sadece bi hafta annem kaldi o yardimci oldu
Sonra kvalide geldi, ama misafir gibiydi iyi oldu, hic istemiodum zaten dokunmasini, hic uyumadim ama hep ben baktim, 3 aylikken ise basladim ama sutumu biraktim eve geldim emzirdim gece yine uyumadim, hala gecelerimiz kotu ama ben zevkle bakiyrm yavruma:) anne olmak cok guzel:)
Hamilelik ise mide bulantisi vs yoksa guzle
Doguma yakin aglamistim ben icimde oynamasini cok ozleyecegim diye:) hormonlaraa gel
Kopmak istememistim
Sagolsun oda dinledi 40+3 te dogdu haha

Şaka gibi ama canim surekli balik yemek istiyor. Zeynepte agzima surememistim. Aksam yemegi ne yapsam diye dusununce aklima ilk balik geliyor.
ahh benim de balık düşününce bile midem bulanıyor, eşim de hamile olduığumu öğrenince bol bol yiyeyim diye balık doldurdu buzluğa şaka gibi benim halim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…