2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Üniversite mezunu isen ikinci universite hakkin var
Sinava gerek yok yani
İkinci üniversite de çocuk gelişimi bölümü yok ama. Mecbur gireceğim. Bu sene bekledim belki açarlar coxuk gelişimini doye ama acmadilar

Acaba erkek bebekler bole silik kizlar dahami erken belki oluyo gerci alakasi yok ama
Yok yahu ilay'da oldukça silikti çünkü 7 gün önce bakmıştım. 3 gün kala gayet köyü oldu. Şimdi ki yine öyle adetimden 2 sonra öğrenmiştim hamile kaldığımı koyuydu sonuç. Ama belli mi olur belki bu da kızdır ❤

Canım ben de 3. Gün adet gecikmemde yaptım baya koyu ve hcg 694 çıktı. Bu değerlerin cinsiyetle alakası var mı? 2 kızım var bi de oğlumuz olsa diyoruz tabi nasipse

Canım ben de 3. Gün adet gecikmemde yaptım baya koyu ve hcg 694 çıktı. Bu değerlerin cinsiyetle alakası var mı? 2 kızım var bi de oğlumuz olsa diyoruz tabi nasipse
Bende oglan istiyorum nasipse kizlar solda eekekler sagdaymiz ben kizim soldu buda sol sag calismiyo benim

Hep hayran kalıyorum valla böyle suprizlere falan. 3. Hamile kaldığımda bende yapacağım valla kesin. Dayanacagim artık :)

Bu testler beni da benden alıyor gerçekten :) hele orada beliriyor ya sonradan ikinci çizgi. Dunyalar benim oluyor. Biz bu hamileliğim için ilay 4 aylık olduğundan beri uğraşıyorduk. Ama benim sütüm koruyormus. Bu ay süt bitince tabi benim yöne hiç ümidim yoktu hamile kalacagimdan. Adet günü test yapmıştım çünkü hiç birşey çıkmamıştı. Sonra annem evde peynir yapıyordu midem kalktı birden dedi acaba hamile misin gidip test aldım ve sonuç pozitifti. Tuvaletten bir çıktım eşim tabi direk anladı. Ama varya 3 gün sevinçten kendime gelemedim :)

Bende oglan istiyorum nasipse kizlar solda eekekler sagdaymiz ben kizim soldu buda sol sag calismiyo benim
Benim doktorum ilaya hamileyken öyle birşey yok. Kim uyduruyor bunları demişti? Medipol leyla hanıma gidiyordum o zaman. Ama Bn yine de israrla sormustum nerede olduğunu. İlay soldaydi. Bugün yine soracağım bu doktora. Bakalım bu bebek nerede?

Kiza lar bende yum testiyle hamile kaldim bilincliydi adet gunu test yaptim silik Ve hala silik iki gun gecti adetimden nasip

Hayirlisi cnm Allah gonlune Gore versin

Teşekkürler canım bol bol dinleniorum , ben sanki ilk haftalarda idrar ve vitamin testleri yapılıyor dıye biliyordum dr sormayı unutunca sizlere de sormak istedim . bebegin boyu 6 mm canım
Masallah masallah :))
Testler konusunda yardimci olamadim canim kusura bakma.

Dizilerdeki gibi olmus ayni:)
Neden o kadar erken basladiniz istemeye :)

Yaaa cok gariip :) Tam terside olabiliyor demek. Deminden beri genital nub teorisine ve 8.haftada kesedeki konum muhabbetine bakiyorum cinsiyet tahmini icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…