2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ay aglattin beni yaa... Cok cok cok cok guzel,masallah.

Dizilerdeki gibi olmus ayni:)
Neden o kadar erken basladiniz istemeye :)
İlaya arkadaş olsun istedik. Ama olmadi. Kısmeti böyleymiş kızımın. 32 ay olacak aralarında yani 2.5 sene. Ee buda iyi bir aralık bizim için

Yaaa cok gariip :) Tam terside olabiliyor demek. Deminden beri genital nub teorisine ve 8.haftada kesedeki konum muhabbetine bakiyorum cinsiyet tahmini icin.
Bu bizde tuttu. Merakla bugün ko ultrasonu bekliyorum.

Bir haziran annesi de ben olacağım Rabbimin izniyle.6+2 yiz bugün herkese sağlıklı hamilelikler dilerim.
Hoşgeldin aramıza :)

Canım ben de 3. Gün adet gecikmemde yaptım baya koyu ve hcg 694 çıktı. Bu değerlerin cinsiyetle alakası var mı? 2 kızım var bi de oğlumuz olsa diyoruz tabi nasipse
Ben cinsiyetle alakasi olduugunu soylemedim ki
Silik testi cikan arkadasa ornek gosterdim testlerimi sadece

Tamam acikogretiminindiyorum ki ben zaten

Kese konusu muu? Ya ben seyi anlamadim direkt ultrason kagidina gore sag ya da sol dimi? Bi gor bakalim hayirlisi olsun tahminleri alalim :)

İyi cesaret sendeki valla:)

İyi cesaret sendeki valla:)
Sadece anne olmayı ciddi anlamda çok seviyorum. Çocuklarla iletişimim de çok iyi ve zaten ukrayna da veya antalya da bir kreş açmayı düşünüyorum. Wakdorf eğitimi yok denilecek kadar az mesela ülkemizde. Waldorf eğitimi olan kreşlerin çoğalması lazım. Buna destek vererek kendi anaokulumu yada kreşimi kurmak istiyorum. Bu yüzden de diplomamı elde etmem gerekiyor. Çok yakında tanıdık var aslında. Diplomasını kiralayabilirim ama gerek yok bence. Ukrayna da çok daha uyun fiyata hemde uluslaraarsı diplomaya sahip olmak bu konuda daha iyi geliyor bana.

Bu arada liste işi tamam. Bilgilerinizi bana özelden gönderebilirsiniz. Buradan göndermeyin. Arada kaynayıp gidebilir ve ekleyemeyebilirim. Akşamları en müsait olduğum zamanlarda ve İlay uyuduğunda bilgilerinizi listeye ekleyeceğim. Listeye ekleyebilmem için bilgisyar başına geçmem gerekiyor. Ama bu İlay uyumadan olmuyor. Çünkü İlay uyumadığı zaman evde teknolojik hiç bir şey kullanmıyoruz.

Hersey gonlune gre olur insallah
Severek anne olmak ayri bisey
Bazisinkn ici gecmis oluyor
Mesela oyunca anne muhtesem bi enerjiyle herseye yetio cunku sevio:)
Sende de o top var:)
Waldord bilmiyrm ben ya:) kisaca acar misin

Ucuncuyu ne zaman yaparsin pekı:)

Ucuncuyu ne zaman yaparsin pekı:)
Beni sütüm koruyor. Hemde çok zayıf olduğum için tutmuyor spermler. Zaten regli de olmuyorum. Ama yine iki yıl içinde istiyoruz. Arayı açarsam aynı enerjim olmayabilir. Evet oyuncu anneyi bende çok seviyorum ve beğenerek takip ediyorum.

Hersey gonlune gre olur insallah
Severek anne olmak ayri bisey
Bazisinkn ici gecmis oluyor
Mesela oyunca anne muhtesem bi enerjiyle herseye yetio cunku sevio:)
Sende de o top var:)
Waldord bilmiyrm ben ya:) kisaca acar misin
Waldorf da herşeye doğaya özgü oluyor. Baya uzun prosedürü var ama mesela en basitinden not sistemi falan yok eğitimde. Doğal oyuncaklar en temel materyalleri. Doğal olmasa bile ahşap. Mesela bizim evde ki oyuncakların sayısı 10 u geçmez. Ve tv hiç açılmaz. İlay tv hiç birşey izlememiştir. Sık sık doğaya kaçarız biz. Cadır falan atarız. Waldorf da eğitim dogada oluyor. Bence biraz araştır çok güzel bir sistemi var

Kizlar ya benim karnin ve midem cok sis normalde hic gobegim yoktu 5 aylik gibi oldum gaz doluyum sizin de oyle mi

Hemde nasıl hayır öyle habirede çıkmıyor içimde yaşıyor resmen gaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…