2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar ya benim karnin ve midem cok sis normalde hic gobegim yoktu 5 aylik gibi oldum gaz doluyum sizin de oyle mi
Benimde gaz doluydu. Taki mide bulantılarım başlayıp yemek yiyemeyene kadar. Şimdi o kadar gazım yok. Sanırım yediklerimizle alakalı bir durum

Ba-yil-dim ! Inan haylimdeki cocuk gelisim modeli... Kac sene surdurulebilir su cagda,nasil sureklilik saglanir bilemiyorum ama seni de esini de tebrik ediyorum. Su zamanda cocuklar daha 2 yasinda elindeki tablete,telefona yapisik yasiyorlar ya icim aciyor.

İyi günler arkadaslar.bi sorum olacaktı.saglık ocagı aralık ayı için kontrol tarihi verdi ve gelince tetanoz aşısı olucaksın dedi.bi zararı olmaz dimi.bi tane düşügüm oldugu için herşeyden tırsıyorum.ayrıca mutlaka yapılmalımı bu aşı

Bi kilo cikolata hurmasi yedim bi senedir bu anı bekliyodum

Bence kendi kadin dogum doktoruna sor kesinlikle , saglik ocagina bakma,

Ben daha saglik ocağına gütmedim Orayada bildirmek gerekiyordu demi orası yapıyorsa cok iyi ,canim dun gittim doktora herkesin farklı oluyor kese ve embriyo boyutu ki senin ikizlerin olucak tek gebelik gibi olmaz içini ferah tut olumsuz olsa dr uyarırdı muhakkak

Yabanadogru
Canim Medicalde timur beye gidiyordum 3- 4 kere gittim deneyimi hakkında pek bilgim yok ama ilgili ve samimi bir dr ultrasonda bebeği baya inceliyor ama vajinal ultrasonda bakıyor ailemde meltem mah civarında yakınmışız baya bu arada kanama icin dr gayet normal dedi çoğu gebelikte yaşanıyormuş dinlediğim sürece azalicagini söyledi ki bugün bütün gün oturdum hic gelmedi

Normalde bebek düşünüyorsanız hamile kalmadan 2 ay önceden folk asite başlayın diyor doktorlar. Gebelikte de devam ediliyor benim de 2. Gebeliğim bence Dr a gitmeden de başlayabilirsin herhangi bir zararı olmaz ben folbiol kullanıyorum çeşitleri de var bende yarın ilk kontrolüme gideceğim dün kese görülmüştü bakalım yarın bebek görünecek mi

Doktordan çıktım. Kanama alanım hala var. Ama çok çok azalmis. Dusukler genel olarak ilk 8 haftada dusuyor dedi. Eğer bebeğin sağlıklı ise takla da atsan düşmez dedi. Ne yapmam gerekiyor dedim kullandığın bütün kimyasallardan kaçın dedi. Progestanı ne yapayım dedim? Progestan senin vücudunun ürettiği vajinal bir sıvı zaten dedi. Ve bunu vücudun istemediğin kadar üretiyor dedi. Bence kullanmana gerek yok dedi. Folik asiti sebzelerden al dedi. Vajinal ultrason ile baktı 140 tane attı dakikada. Haftaya yeniden çağırdı. Kanamanın durumuna bakaçakmış. 7+1 günlük olmuş bebeğim. Şuan 9 mm.
Ve sonunda doktorunu buldum. Yarım saat sohbet ediyor derdini dinliyor falan. Çok iyi çok beğendim. Zaten doğalci bir doktor ve ilaca karşı. Yani tam benlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…