2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sende mi yenı katıldın benım gıbı pekı test cızgın sılıkmıydı ılk yaptıgında Bıde Ağrı'n oluyomu
Ewt canım adetim 2 gun geçmişti ardindan sabah idrar testi yaptım silik cizgi cikti ayni gun kan tahlili verdim 75 küsür çıktı doktor cok küçük gec döllenme olabilir bir problem yok dedi benim de kasik agrim arada oluyor ama karnimin agrimasina anlam veremiyorum kasik normal de karin niye agirir ki surekli degil ama ağırıyor sen betaya baktirdin mi baktirdiysan kac cikti

Can'ım daha baktırmadım burda erken randevu vermıyolar genelde haftaya gıdecem artık

Ben kizimda öyleydim cnm turşu ve limon, tatli ve cikolatadan midem kalkiyodu şimdide tam tersi kasik kasik cikolata yemek istiyorum resmen
Ay derler ya eksi seyler genelde kizi cagristirir diye, benim en basindan beri kiz doguyor icime. Ne tehlikeler atlatiyoruz,kanamasi,agrisi... ama ne yalan soyleyeyim kiz cocuklarini da ayri bi seviyorum :) Su 3 ayi bi atlatalim sonra cinsiyet meraki baslayacak :))

Kizlar anneannem erkekler daha hassas olur hemen leke kanama gelir kotu bir durumda ama kizlar daha siki tutunur ve dusuk de kizlarda cok daha az olur dedi soyle bir arastirdim da dogruymus gercektn de kromozomlarla ilgiliymis

Herkese tünaydın yeni gelen anne adayları hoş geldiniz dun dr kontrolüm vardı bebeği ve kalp atışlarını daha net gördük ama kese etrafında az bir kanama gördü bol bol dinlenecekmişim progestana devam ...benim dr sadece toksoplazma testi ve rubella yaptı başka testlerde yapılmasi gerekmiyor mu??

Kizlar anneannem erkekler daha hassas olur hemen leke kanama gelir kotu bir durumda ama kizlar daha siki tutunur ve dusuk de kizlarda cok daha az olur dedi soyle bir arastirdim da dogruymus gercektn de kromozomlarla ilgiliymis
Bu duruma gore benim yaramaz sipa erkek. Bir huzur vermedi kendileri,cani sagolsun

Yaaa masallah tontigine :) Dinlen canim insallah gececek bu zamanlarda sonra 'yaa bende de soyle olmustu' diye hatirlicaz. Bana henuz test yapmadi hem devlet hem ozelde ikisi de 8. haftadan sonra yapiyoruz dedi. Bebegin kac mm di hatirliyor musun ya da yaziyor mu ?

Kalp atis sesini de duydun mu canim..lekelenmelerin devam ediyo mu peki..test olarak ozeldeki doktorum bir sey yaptirmadi.bana.tsh yuksek oldugu.icin onun takibi icin dahiliyeye.gidicem.gerekli baska.test var mi sorcam bende bakalim canim

O zaman benimki yine kiz yasasin

Aynen cnm Allahin izniyle 12. Haftaya kadar gelelim insallah hepimiz sonrada cinsiyetleri ogrenme merakimiz baslicak

Kalp atis sesini de duydun mu canim..lekelenmelerin devam ediyo mu peki..test olarak ozeldeki doktorum bir sey yaptirmadi.bana.tsh yuksek oldugu.icin onun takibi icin dahiliyeye.gidicem.gerekli baska.test var mi sorcam bende bakalim canim
evet duydum canım lekelenmelerim de nokta kadar geliyor arada canım ,ben tsh için endokrin uzmanına gidiyorum her ay kontrol gerekliymış seninde ikizlerin olucakmış çok şanslısın hayırlısıyla kucagına alırsın işallah canım

Teşekkürler canım bol bol dinleniorum , ben sanki ilk haftalarda idrar ve vitamin testleri yapılıyor dıye biliyordum dr sormayı unutunca sizlere de sormak istedim . bebegin boyu 6 mm canım

Nerden anladın erkek olacagını
İlay'da bu kadar bulantım yoktu. Ve Çin takvimi gerçekten biliyor yani doğru yaptığında. Benim anneme kadar herkesi bildi zaten %90 mış bilme oranı. Umarım kız olur ama olmasa sorun değil ben isimlerini bile buldum :) 5 hafta var öğrenmeme. Hemen geçsin zaman

Teşekkürler canım bol bol dinleniorum , ben sanki ilk haftalarda idrar ve vitamin testleri yapılıyor dıye biliyordum dr sormayı unutunca sizlere de sormak istedim . bebegin boyu 6 mm canım
Benimkileri aldı geçen hafta doktor. Şükür bir sorun çıkmadı. Evet istiyorlar genelde 6. Haftada. İdrar testi özellikle önemli. Çünkü hamile olduğumuzda idrar yolları enfeksiyonu geçirme olasılığımız da artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…