2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selamlar

Bundan 6 sene önce yine burada 2011 haziran annelerindeydim şimdi 2017 oldu :)

Adetime 4 gün kala 3 test yaptım biraz silikte olsa hepsi pozitif çıktı. 2 gün kala daha koyu pozitif çıktı. Yarın adet günüm gidip kan tahlili yaptırıcam. Haftaya Cuma günü de doktora giderim sanırım. Kese ancak görünür.. bir terslik olmazsa 8-9 ay aranızdayım :)

Hosgeldin aramıza :)

Ya beni de mahvediyor. İlay da var o ilaci içince mala bağlıyorum
Cnm blogun ne ile ilgili
Okuyalim:)
Kişisel blogum. Yaşadıklarımı kitaplarımı buldugum bilgileri herseyi orada paylaşıyorum.

Hahaa niye kizz:)
Bana guzel gelio
Arapca ogrenmek gozumu korkuttu
Oglusumla cok zor:)
Ama cocuk gelisimi okuyaxagim mutlaka
Zevkli dersleri var:)
Bende bu sene ÖSS sınavına gireceğim. Açıktan çocuk gelişimi okumaya başlayacağım. 3 yıl sonra ukrayna ya tasinacagiz. Orada 4 yıllığa tamamlayacağım. Çocuk gelişimi en çok okumak istediğim bölümlerden birisi. Tam benlik yani. Zaten psikoloji okurken de cocuk psikolojisinde yüksek lisans yapmak istiyordum.

Kızlar sanırım bende hamıleyım ve dogum hazırlan işalahh cızgı henuz sılık cıktı tekrar denıcem koyuysa katılıcm aranıza
Hoşgeldiniz sizlerde aramıza :) umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz hepimiz :)

Ankara da olan kizlar gittigim hastanenin gebe okulu aciliyormus:) gitsek mi
Antalya da da medicalpark da açılıyormuş. Ama ben ilayla gidemem sanırım

Bende ilkinde çok yiyordum tatlı hamurişi sonuç 29 kg kızlar dikkat edelim.ben bu sefer çok kilo almak istemiyorum tabiki öncelikli temennim çocuğumun sağlıklı sıhhatli olması
Bebek olunca gerçekten gidiyor ama tüm kilolar. Emzirme bu konuda muhteşem bir şey
Bende verdim 3 yılda yine aynı kiloda başladım sayılır
Bende 17 kg aldım. Cok asiri yemek yiyordum. Ama gunde 2 saatte yuruyus yapiyordum plesantamda yaslanma olmaya basladi ama ben yurumeye devam ettim. Yurumesem 25 kg alirdim muhtemelen. Şimdi ilk hamileligimden çok daha zayıf bir şekilde hamile kaldım. Keşke bu kadar zayıf kalmasaydım diyorum şimdide.

Son düzenleme:
Insallah..
Ben 2 bebekle napicam acaba
Bende aynı konudan muzdaribim. Ama ben güveniyorum kendime. Başaracağım bıkıyorum sa öğle uykusu arada kaynamasa super olur. Çünkü ben sallamiyorum. İlay mesela kendiliğinden uyuyor. İkinci bebeğimi de osekilde alıştırmak istiyorum. Sallamadan da umarım ikisini uyutabilirim

Benim de canım bi tatlı istiyo sonra yarım saat geçiyo kşi bişeyler olsa diyorum. Kerimcan gibi bişe mi doğurcam acaba
Benim canım da mayhoş seyler istiyor :) erik pestili yada elma kurusu gibi şeyler yiyorum. Eşim erik marmelati yapmış ona dadandim günlerdir kahvaltı da. Ama tatlıda çok çekiyor. Ama hayal ediyorum önüme geldiğini falan sonra midem bulanıyor hiç istemiyorum bile. Sağolsun komşular aşure getirmiş. Eve gelene kadar canım çok cekiyordu. Şimdi eve geldi ya yüzüne bile bakmıyorum

Gunaydin kizlarr :) yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz umarim hepimiz dogumlarimiza kadar hicbir aksilik yasamadan burada oluruz guzel haberler alacağımiz bir gun olsun :)
Ay hadi umarım. Benim bugün doktor kontrolum var 16.50 de umarım güzel haberle dönerim ❤

Gunaydin kizlar, benim canim eksi yada tatli cekmi, sadece iştahım artti biraz .bakalim kac kilo alcaz gebelik boyunca
O haftalarda bende oburix gibi yiyordum. Şimdi ne yesem diye uğraşıyorum. Açıkçası hiç birşey yiyemiuorum. Kahvaltı da mesela çorba içeceğim. Başka hic birşeye yiyemiyorum. Cikartamiyorum da. Boğazıma diziliyor herşey valla. Bulanti çok berbat birşey

Günaydın anneler.
Ben biraz hasta gibiyim. Grip oldum. Burnum fena.
İlaç alsam mı bilemedim. Henüz hiç kadın doğuma da gitmedim. Ay sonu için randevu aldım. Eski doktorumdan.

İlk hamileliğimde burayı bilmiyordum. Çok bilinçsiz bir hamilelik geçirdim. Şimdi birbirimize yardım ederiz hep.

Folik asir başlayım mı kontrolümü mü bekleyim?
Siz ne kullanıyorsunuz?
Sağlık ocağına gitmeli miyim?

Bu arada çok yazamıyorum, küçük mızmız bir bebeğim olduğu için. Beni de unutmayın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…