2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
gunaydin melek anne adaylari.bugün kesemizi gormeye gitcez.cok heyecanliyim.dua edin ne olur

Günaydın canım..Güzel haberlerle gelirsin inşallah..

Aman canım çok mecbur kalmadıkça ilaç yok sakın .İhlamur için bile 2 bardaktan fazla içmemeye çalış demişti bana doktorum.Bitki çaylarının hemen hepsi yasak doktora danışmadan bişi içmeyelim.Ilık su ya birkaç damla limon,"limonun da fazlası zarar :)" damlatıp iç bol bol dinlen.
Folik asiti ben dün doktora sordum FOLBİOL tavsiye ettti.Hatta benim b12 eksikliğim var diye başka birtane almıştım folbiole dön dedi.Başlamadıysan hala hemen başlaman gerekiyor folik asite.

Benim 2. Hamileliğim olduğu için ve 8. Haftadan sonra fazla da etkisi olmadığı için folik asit almamamı söyledi doktor. Zaten bu zamana kadar folik asit ten zengin besleniyordum. Geçen hastaneye yağışı yapıldığında folik asit e baktı doktor. Bugün sonuç çıkacak sanırım. Sorma ya bana da bebem rahat vermiyor. Görebildiğim kadar giriyorum ama. Bu arada ilaç kullanma. Ihlamurun zarar vermediğini biliyorum ıhlamur ve bali karıştırıp içebilirsin.

Hepımıze teşekkür ederım işallah saglıkla kucagımıza alalım bebişlerımızı ben bişi cok merak edıyorum kızlar benım acayıp agrılarım var normalmı yanı dun cızgı sılık cıktı yarın gene tekrarlarım testı ve cok karnım agırıyo sizınde başta bole oldumu

Sende mi yenı katıldın benım gıbı pekı test cızgın sılıkmıydı ılk yaptıgında Bıde Ağrı'n oluyomu

Ah o silik çizgi yokmuuuuu Benim ilk hamileliğimde de silikti uzun süre şimdi de aynı.İki günde bir tahlil yaptırıyorum çok şükür değerler normal yükseliyor ama çizgi hala silik.İnşallah bu sefer 3. ayımda falan yapacam bi test sırf iki çizgiyi aynı renk görebilmek için

Aynen ya benımde ole baksana pazar gunu yada pazartesı tekrarlıcam testı bı gorseydıkte bızde hamiiş takvımı yapsaydık

Mrb canim.benim de ilk ve simdi hala oluyo karnimda kasiklarim da agri batma seklinde ama aşırı degil yani.gebelik ile adet belirtileri ayniymis zaten..ama bu zamanlarimiz cok onemli tutunmaya calistigi icin canim cok dikkat et..ve lekelenme vs gelirse hic bekleme doktora git canim.cunku daha once kimyasal gebelik yasadigim.icin uyarmak istedim.saglikla hayirlisi ile gelsin bebisin insallah

Sagol cnm pekı kımyasal gebelıkte Nasıl anladın

Eki Görüntüle 1897627
Aynen ya benımde ole baksana pazar gunu yada pazartesı tekrarlıcam testı bı gorseydıkte bızde hamiiş takvımı yapsaydık
Sabah ilk idrarda biraz iyi ama akşam falan yapınca zar zor görünüyo benimde .Doktor kandaki artışların önemli dedi bende takmamaya çalışıyorum ama insan istiyo şöyle bi koyu koyu çift çizgi görebileyim.

Aynen ya işallh nasıp olur pekı cınsıyetı tahmın eden varmı ıcınızden Nasıl gecıyo ıdrar acıksa erkek koyuysa kız dıye bılıyom ama ne derece dogru bılmıyorum sadece tahmın

Gunaydin kizlar

Ben de güveniyorum kendime. Yoksa kalkismazdim boyle bi ise. Allahın izniyle ikisine de guzel guzel bakariz :)

Bende bayilirdim normalde ama su anda tursu ve limonlu seylerle ask yasiyorum resmen :)

Ilk aylar oyle oluyor sonra degisebiliyor ya bakalim senin nasil olacak canim :)

Gunaydin kizlar, benim canim eksi yada tatli cekmi, sadece iştahım artti biraz .bakalim kac kilo alcaz gebelik boyunca

Cok almayalim da

Aynen ya işallh nasıp olur pekı cınsıyetı tahmın eden varmı ıcınızden Nasıl gecıyo ıdrar acıksa erkek koyuysa kız dıye bılıyom ama ne derece dogru bılmıyorum sadece tahmın
Ben kız ıstiyirum ama erkek olacak sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…