2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim ben hem igne hemde vajinal jel kullaniyorum kanama oldugundan dolayi. Ayni gun 1-2 saat icinde kesti zaten bi anda kan geldi sonra leke gibiydi su anda Allaha bin sukur yok ama icimde hep bi korku...
6+2 de kalp atislari gorundu cok sukur.6.haftada 4-6mm oluyormus bebek gec dollenme olmadiysa. Gorulebilir diye dusunuyorum

Ağızdan alınca baya yam etkisi oluyormuş. Ben vajinadan alıyorum bir nevi mecburum bu ilacı almaya. Umarım geçer artık agrin o zaman ya. Keseyi görmesi iyi birşey ama
Progestan mi?
Bende iki ay kullanmistim
Aldiktan sonra yat dediler
Bi hafta kullandim doktora boyle yapiyrm dedim
Doktorda ben sana niye sabah al dedim saniyorsun
Yuruyeceksin ki emilimi artsin
Yatma kalk yuru dedi
Ama akio zaten camasira hep
Paylasmak istedim bu bilgiyi kullananlar icin
Bidd ben kotu oluyrdum kullaninca
Carpio insani ya bi tuhaf oluosun

Selamlar :) basta bende sormustum arkadaslara ama tek kese tek bebek su anda. Neden bilmiyorum ama gorulebiliyor bazen sari cisimcik diyolar progesteron uretimi icin,o da olabiliyomus. Doktor soylerdi diye tahmin ediyorum. Ama eger ikiz olursa ne tatli olur saglikla olsun Allah verir kolayligini :)

Himm demek benim de belim ve kasigim ondan agriyo aynen ilk gebeligimde hcbi yerim agrimamisti cok iyiydim simdi belim oturunca da yaktayken de agriyo ancak yatinca gecio ama öğretmenim de mecbur ayakta durcm su 3ayimiz bi gecseydi
Cnm sende mi normal dogrdun
İlkindede tersmiydi
Bnm
Gibimi oldu sendede

Kese tam net görünmedi
Iki doktora gittim ilk dr. Kesemin normal olmadığını düşük riskinin oldugunu söyledi. İkinci dr göremedi keseyi tam olarak
Bence bekle canim problem yoktur.insallah .kanaman yoksa düşük olayi da olmaz insallah canim sagliksiz gebelik ise zaten.vucut onu dusukle atiyomus ama.insallah oyle birsey.yoktur saglikla ilerler gebeligin canim

Ilahiyat okumamakla bi sey kaybetmedin emin ol

Bugün biraz kasık ağrım oluyo. Sizde de var mı arkadaşlar

Kasık ağrıları çoğumuzda var canim. Cok normal bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…